Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien Broner
21-06-2015, 10:38 PM
Post: #221
Bug RE: Adrien Broner
Ciekawi mnie czy jego wędrówka do wyższych kategorii wynikała z czystego marketingu, czy się w niższych wagach już nie mieścił. Wszak jest to solidny kawał Murzyna. Może po prostu już wyrósł z juniorpółśredniej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 11:06 PM
Post: #222
RE: Adrien Broner
Problem w tym, że Broner przeskoczył dwie kategorie: wyszedł z lekkiej i zaatakował Pauliego w półśredniej. Zupełnie ominął junior półśrednią.
To tak jakby Crawford po wyjściu z lekkiej zaatakował Brooka.

Broner miał tyle szczęścia, że Paulie też był małym 147 i zabrał mu pas. Potem przyszedł Maidana i pokazał Bronerowi, co tzn. walka z kimś kto się dobrze czuje w półśredniej.
Kolejne walki Broner stoczył w limicie 140 funtów (a z Moliną ważył 141) i wypadł bardzo dobrze.

Atak na półśrednią wynikał ewidentnie z marketingu - pojawiła się okazja zdobyć pas w trzeciej kategorii, bo rywal był absolutnie w zasięgu.
Wagowo widać, że Broner może zbić do 140 jeśli się przyłoży.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 11:40 PM
Post: #223
RE: Adrien Broner
(21-06-2015 10:38 PM)Metzger napisał(a):  Ciekawi mnie czy jego wędrówka do wyższych kategorii wynikała z czystego marketingu, czy się w niższych wagach już nie mieścił. Wszak jest to solidny kawał Murzyna. Może po prostu już wyrósł z juniorpółśredniej?

Tylko i wyłącznie ze skoku na kasę. Broner jest nabitym i mocno zbudowanym kurduplem. Nawet w super piórkowej nie był wysoki. Wczoraj wyglądał wyjątkowo atletycznie, ale było to zapewne efektem tzw. pompowania lub nadmuchiwania. Efekt sportowy takich zabiegów to zazwyczaj duża strata na motoryce, co u Bronera widac gołym okiem. Optymalna kategoria dla niego na dziś to lekka, a docelowo super lekka. Do półśredniej zawsze będzie za mały.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 11:46 PM
Post: #224
RE: Adrien Broner
Gdyby traktował boks poważniej, chociaż w 50% jak jego "brat" Floyd to spokojnie zmieściłby się w lekkiej. Jednak gdy gość trenuję jedynie na obozie przed walką, a resztę roku się obżera i imprezuje przy czym dobiją do 80kg + przy 169cm. Nie dziwię się, że mu ciężko zrobić limit 140, zgubić 16,5kg w +/- 2 miechy to nie jest łatwa sprawa.
Bronerowi się po prostu nie chce, Gość w wieku 25 lat miał tytuły w 3 kategoriach i zarobił sporo kasy, brakuję mu motywacji. Mimo wszystko liczę, że chłopak się ogarnie i wróci na wysoki poziom. Boks bez Bronera byłby nudny, wystarczy zobaczyć na liczbę komentarzy na różnych forach.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 12:39 PM
Post: #225
RE: Adrien Broner
"Jeśli mam być szczery to typowałem zwycięstwo Bronera w tej walce. Byłem przekonany, że
Broner wygra to starcie. Nie można teraz szukać usprawiedliwienia tej porażki. Jeśli on ma
świadomość, że popełniał w tej walce błędy, to doskonale wie skąd te błędy się wzięły. Jeśli on
robi się coś źle, a potem ktoś skopie mu tyłek w ringu i to jest coś czego on mógł się
spodziewać. On nie jest pięściarzem należącym do czołówki. Broner wyglądał beznadziejnie. On
tylko klinczował i wieszał się na rywalu. To wszystko co robi on poza ringiem, czyli kobiety,
picie i całe to zachowanie ma przełożenie na walkę. On wyglądał w tej walce jak bum. On
najpierw powinien nauczyć się tego jak się walczy. Jeśli on chce się tego nauczyć, to powinien
najpierw przyjść na salę i zobaczyć jak się to robi, albo dać sobie spokój z boksem i o nim
zapomnieć. Wszystko to, co gadał Broner okazało się nieprawdą. Nie zrozumcie mnie źle, bo
widzę w nim możliwości do walki, ale z tym całym jego gów*ianym życiem playboya, tymi
dziewczynami i piciem on niczego nie osiągnie." - powiedział BoxingScene.com Mayweather Sr .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2015, 12:55 PM
Post: #226
RE: Adrien Broner
Broner podzielil rodzine Mayweathera. Money stoi murem za Adrienem i atakuje swojego ojca. Fajnie ze Floyd ma jakiegos przyjaciela, nawet jesli to problematyczna znajomosc Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2015, 01:07 PM
Post: #227
RE: Adrien Broner
Toksyczna przyjaźń można tak powiedzieć, oczywiście ze względu na Bronera, Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2015, 01:14 PM
Post: #228
RE: Adrien Broner
Bez przesady, chłopaki dobrze się bawią.
https://instagram.com/p/4QqvsfO4c6/?take...rienbroner

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 10:28 PM
Post: #229
RE: Adrien Broner
https://instagram.com/p/4XLJ0xO4RQ/

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2015, 02:19 PM
Post: #230
RE: Adrien Broner
Ktoś dzisiaj ma tutaj urodziny. Wszystkiego najlepszego dla Adriena Bronera Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości