Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien Broner
02-05-2015, 10:27 AM
Post: #211
RE: Adrien Broner
Maidana już według mnie nie znajdzie motywacji na to by być znów w czołówce. Zapuścił się ostro i teraz tylko hajs wydaje.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 11:15 AM
Post: #212
RE: Adrien Broner
Bez przesady. Każdy że środowiska bokserskiego Ci powie, że Marcos to ten sam Marcos co sprzed kilku lat. Ma teraz dłuższą przerwę, a potem wróci do treningów i na ring.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 11:17 AM
Post: #213
RE: Adrien Broner
Obyś miał rację, ale ja mam trochę wątpliwości. Z resztą przekonamy się jak wróci.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 12:06 PM
Post: #214
RE: Adrien Broner
Hahaha Broner to ma najebane w głowie :v :v. Maidana sobie kolegę w chuj znalazł, pewnie razem do McDonalda chodzą.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 12:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2015 12:17 PM przez Krzych.)
Post: #215
RE: Adrien Broner
Zamiast dniami i nocami się zbroić do rewanżu to on sobie kolegę w Maidanie znalazł....Big GrinTongue

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 02:48 PM
Post: #216
RE: Adrien Broner
Big Grin, ale chyba Bronek nie chce już walczyć ponownie z Maidaną, chętnie za to z nim na dyskotece potańczy, przy Kornie, lub Havanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 08:38 PM
Post: #217
RE: Adrien Broner
Broner przegrał jednogłośnie na puntky z Shawnem Porterem, nie pokazując zbyt wiele ze swojego talentu (tudzież nie równając zbytnio do ogólnego promowania i hype'u na jego osobę). Co dalej z ciągle młodym Amerykaninem? W tej chwili, poza odchodzącymi Floydem, Mannym i JMM, w 147 funtach jest trzech bokserów, z którymi obecny Broner raczej nie da sobie rady. To Porter, Brook i Thurman. Dobija się do nich powoli Khan. Bycie numerem piątym dla Adriena to chyba nie jest dobra prognoza, a przecież nie jest powiedziane że dałby radę w rewanżu z Maidaną, a kłopoty mogą mu sprawić nawet Algieri czy Guerrero.

Zbijanie do 140 funtów byłoby lepsze, bo tu konkurencja ciut niższa (szczególnie że Garcia idzie w górę, (choć z nim byłoby już łatwiej), a Postoł wyniszczy się razem z Matthysse). Broner ma papiery by ograć np. Provodnikova, dostać title-shota i trzymać pas.
Tyle, że tutaj jeszcze jest Crawford, na chwilę obecną poziom ponad Problemem.

A ja jestem ciekaw czy fizycznie jest on w stanie zrobić 135 funtów. Kategoria dużo słabsza od dwóch wyższych, tutaj Broner mógłby rządzić i dzielić, zrobić z niej to samo co Floyd ze 147 (w końcu od czegoś ten hype jest, nie?) Mógłby za jakiś rok-dwa wyciągnąć na pojedynek superpiórkowych z Waltersem na czele itd.


Inna rzecz, to jego podejście. O ile porażka z Maidaną wywołała żywiolową reakcję itd. itp. o tyle porażkę z Porterem zbył dość lekko. "Och, przegrałem, trudno". Żadnej sportowej złości, gadaniu o rewanżu itd. itp. Irytujące, nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 08:59 PM
Post: #218
RE: Adrien Broner
Trudno będzie ponownie napompować balon Bronera w 140 & 147 lbs. I tak miał mega fart, że zdobył pas na Malignaggim, z którego też był nadmuchany półśredni.

Myślę, że Broner zostanie w półśredniej. Ciągle posiada głośne nazwisko i z tego powodu bez problemu znajdzie mu się odpowiedniego rywala. Czy to z już liczących się pięściarzy, czy dopiero aspirujących do topu. Bo medialnie Broner stanowi niezłą trampolinę marketingową. Nie wierzę, aby ten chłopak miał w sobie mocne postanowienie poprawy i wziął się ostro do pracy. Wcale nie zdziwiłbym się, jakby na przestrzeni roku, "Problem" poległ z jakimś pięściarzem z poza ścisłej czołówki, w pojedynku na odbudowę pozycji. Jego motywacja może być już na równi pochyłej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 09:00 PM
Post: #219
RE: Adrien Broner
@Gogo, What?
Prowodnikow zabiłyby Bronera Wink Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 09:49 PM
Post: #220
RE: Adrien Broner
Bronek z 130/135 wróć Sad.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości