Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mitchell vs Banks - II
23-06-2013, 01:13 PM
Post: #31
RE: Mitchell vs Banks - II
Oho, kolejne mądrości ManageraSilnego, o których każdy wie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 02:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2013 02:11 PM przez neQ.)
Post: #32
RE: Mitchell vs Banks - II
Banks dla mnie nie był gościem, mogącym zamieszać w heavy. Nawet po pierwszej walce z Mitchellem. Gdy boksował na galach w Niemczech, był cieniem samego siebie. Lub inaczej - może zwyczajnie jest na takim poziomie? Mało brakowało i by przejechał się na policjancie Gavernie. Remis go trochę uratował od kompromitacji, bo wiemy, co się stało później z Jamesem i jak wyglądały jego kolejne pojedynki.

Szkoda, że nie doszło do starcia Adamek - Banks po nokaucie tego drugiego na Mitchellu. Wtedy JB był inaczej postrzegany, może byłoby to jeszcze w HBO... Kto wie. No trudno, zostaje Grano.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 02:45 PM
Post: #33
RE: Mitchell vs Banks - II
Ja tam wierzę w walkę Adamek-Mitchell.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 04:47 PM
Post: #34
RE: Mitchell vs Banks - II
Czytałem gdzieś, że Banks chce walki nr 3...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 05:04 PM
Post: #35
RE: Mitchell vs Banks - II
(23-06-2013 02:11 PM)neQ napisał(a):  Banks dla mnie nie był gościem, mogącym zamieszać w heavy.

Oczywiscie, pisalem nawet jakis czas temu, ze do pierwszej walki z Mitchellem, to Banks byl co najwyzej sredni, po pokoaniu mega ograniczonego Setha, nagle pojawily sie glosy, ze dobry, lepszy od Mitchella, a nawet, ze to solidniak, i moze namieszac... dobrze, ze odbyl sie rewanz, i dobrzez, ze Banks wypadl tak jak wypadl, drugi raz zanim ktos bedzie robil z niego czolowke, powinien sie dobrze zastanowic.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 06:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2013 06:44 PM przez Pakman.)
Post: #36
RE: Mitchell vs Banks - II
Broner po walce z MagicManem ogłosił, że jego fani będą mogli wybrać mu rywala biorąc udział w ankiecie na FB Big Grin

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 06:51 PM
Post: #37
Bug RE: Mitchell vs Banks - II
(23-06-2013 06:44 PM)Pakman napisał(a):  Broner po walce z MagicManem ogłosił, że jego fani będą mogli wybrać mu rywala biorąc udział w ankiecie na FB Big Grin
Takie tam gadanie dla rozgłosu. Wiadomo, że ludzie będą głosowali tylko na największe nazwiska i pewnie wytypują Flojda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 07:13 PM
Post: #38
RE: Mitchell vs Banks - II
Ploty mowia, ze Maidana.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 08:06 PM
Post: #39
RE: Mitchell vs Banks - II
Gorzej, jeśli w ankiecie będą opcje np:
a). Jorge Linares
b). Zab Judah
c). Shane Mosley

czy coś w tym stylu.

Wracając do tematu, walka Mitchella z Banksem była tak nudna, że trudno mi się dziwić, że z tych nudów niektórym przyszły do głowy teorie spiskowe...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 08:57 PM
Post: #40
RE: Mitchell vs Banks - II
Styl słaby ale dobrze, że Mayhem wygrał. Przecież Banks to trzeci brat.. Może jakieś pozasportowe sprawy wpłynęły na Johnathona. Brat mu przecież zmarł..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości