Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jermall Charlo
13-06-2013, 08:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2013 08:10 AM przez BMH.)
Post: #1
Jermall Charlo
[Obrazek: lpc312007.JPG]

Jermall, to brat blizniak Jermella, i na dzis dzien wystepuja w tej samej dywizji-light middleweight. Przyznam, ze na ta chwile, mialbym problem ocenic, ktory lepiej rokuje, i dlaczego(do niedawna sadzilem, ze Jermell, a teraz to sam juz nie wiem), bo najnormalniej mam slaby material podgladowy. Wierze jednak, ze z walki na walke, kiedy popularnosc braci bedzie rosla, oni beda pojawiac sie regularnie na ciekawych galach, i dobrze sie im przyjze.

Wczoraj na innym portalu zobaczylem ciekawy sparing Charlo vs Lara:



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 08:24 AM
Post: #2
RE: Jermall Charlo
Kolejne zwyciestwo zanotowal hot prospekt z USA-Jermall Charlo. Antwone Smith, od pocztaku ustepowal umiejetnosciami i szybkoscia Jermellowi, a sama walka zakonczyla sie szybko, bo juz w 2 rundzie kiedy to Charlo swoim prawym rzucil go na ziemie. Wprawdzie Smith wstal, ale mial wyraznie miekkie nogi i sedzia przerwal potyczke.

Nie ukrywam, jestem wielkim fanem tych wszystkich prospektow z USA i z kazdym wiaze nadzieje na tytuly... bracia Charlo, Spence, Russell, Thurman, Andrade, czy Figueroa-ktory pierwszy zostanie mistrzem...? Nie wiem, ale to, ze kilku z nich pas zdobedzie jest pewne jak... zmarszczki po 70tce(nie moglem sie powtrzymac).Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 11:09 AM
Post: #3
RE: Jermall Charlo
Smitha parę razy widziałem w FNFach, więc byłem zaskoczony, że Charlo go znokautował i to dość szybko, bo to taki dość śliski, doświadczony ringowy cwaniak. Natomiast, po raz kolejny Smith nie robi ustalonej wagi, mimo że przecież tak naprawdę powinien walczyć w 147, nie robi 154 i to wyraźnie, a w dniu walki waży i tak mniej niż Charlo - wychodzi brak zaplecza, podobno od wtorku właściwie nie jadł, no a wiadomo że takie problemy mają bezpośrednie przełożenie na postawę w ringu.

Oczywiście - tak czy inaczej dobry występ Charlo, który jest chyba trochę efektowniejszy w ringu niż jego brat. (Swoją drogą mogli im dać bardziej różniące się imiona, a nie Jermall i Jermell)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2013, 02:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2013 02:36 PM przez BMH.)
Post: #4
RE: Jermall Charlo
Podczas mojej nieobecnosci na forum, kolejne zawodowe zwyciestwo odniosl Jermall Charlo. Rywalem utalentowanego Amerykanina byl Rogelio De la Torre. Jermall zakonczyl walke w 7-przedostatniej odslonie pojedynku. Walki niestety nie widzialem, a jedynie informuje o "golym" wyniku.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2013, 11:03 AM
Post: #5
RE: Jermall Charlo
Wczoraj przed snem nadrobilem zalegla walke Jermall'a z De la Torre. Charlo, zaczal pojedynek jak rasowy slow starter, glownie pracowal jabem, nie podpalal sie, nie forsowal tempa etc. Dopiero od 4, moze 5rundy podkrecil "glosniki", bil seriami i walka zrobila sie ciekawsza. De la Torre, pokazal sie z dobrej strony, nie bal sie zaryzykowac, mial kilka "zrywow", probowal wymian, ale to wszystko za malo. Charlo przy swoim rywalu, to wygladal jak zawodnik z innej-wyzszej- wagi. Porownujac same warunki fizyczne, posture, to dzielila ich przepasc... ciezko uwierzyc, ze to ta sama waga.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 02:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2013 07:56 PM przez BMH.)
Post: #6
RE: Jermall Charlo
Najblizszym rywalem Jermall'a Charlo, bedzie Joseph De los Santos(17[9KO]-11-3). Szalu nie ma, a jedyne co mnie cieszy, to duza częstotliwosc walk Amerykanina... bedzie to, juz 7 wystep w tym roku.
Na tej samej gali zobaczymy kuzyna Oscara De La Hoyi-Diego De La Hoye, ktory do tej pory stoczyl na pro jedna walke, wygrana przed czasem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 11:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2014 01:13 PM przez BMH.)
Post: #7
RE: Jermall Charlo
Jak sie mozna bylo spodziewac, mlody Charlo zanotowal kolejne efektowne zwycistwo, stopujac rywala w 5 rundzie. Ponizej wklejam link do walki:



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 11:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2014 11:49 AM przez BMH.)
Post: #8
RE: Jermall Charlo
Trening otwardy(za wiele nam to nagranie nie mowi) Charlo, przed walka z Carlosem Molina.



No nie powiem, bardzo licze na wygrana Amerykanina.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 11:49 AM
Post: #9
RE: Jermall Charlo
No naprawde twardy trening Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 11:52 AM
Post: #10
RE: Jermall Charlo
Najwyrazniej Jermall, nie chce odslaniac wszystkich kart.Wink Spodziewam sie formy zycia.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości