Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
03-06-2013, 03:47 PM
Post: #31
Bug RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
(03-06-2013 03:06 PM)AdamekFightPL napisał(a):  to byłaby bardzo dobra walka i kupa śmiechu przed.
Kupa na pewno. Walka nie różniłaby się zbytnio od tej z Audleyem. Podobna skuteczność przeciwnika Haye'a, długość walki i walory sportowe. Może tylko Charr byłby trochę aktywniejszy. Witek wyłaził ze skóry, aby tylko przedłużyć walkę o kolejną rundę, bo syryjski bałwan sam ładował się z twarzą na jego rękawice. Naprawdę żenują mnie zachwyty nad tym fajfusem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-06-2013, 04:10 PM
Post: #32
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
jak po mnie to Witkowi trzeba uchodzic z ringu,i to teraz ,poki glowa mnie-wiecej w calosci.ostatni boj z Czisora i Charrem temu argument..czisora przyjmal cios w glowe ,ale parl i parl..upadla szybkosc,kondycji..w 2009 zrubal by tego czisore w 7 rundzie..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-06-2013, 11:22 PM
Post: #33
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
Cytat:Na prawde mi szkoda walki z Charrem... to byłaby bardzo dobra walka i kupa śmiechu przed.

Mi też. Ja w zasadzie lubię taki trashtalking przed walką, a tu bym raczej na jego brak nie narzekałSmile A sama walka, Haye by wygrał zdecydowanie, ale ocenianie Charra tylko po walce z Kliczkiem to trochę przesada. Charr nie prezentował się w innych walkach najgorzej i jak dla mnie zalicza się do szerokiej czołówki wagi ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-06-2013, 11:34 PM
Post: #34
Bug RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
(03-06-2013 11:22 PM)kubala1122331 napisał(a):  Charr nie prezentował się w innych walkach najgorzej i jak dla mnie zalicza się do szerokiej czołówki wagi ciężkiej.
Tym bardziej do szerokiej czołówki należałoby zaliczyć Szpilkę i Wacha, którzy są IMHO trochę lepsi od syryjskiego pajaca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-06-2013, 01:19 PM
Post: #35
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
Zależy też, co się rozumie pod pojęciem szeroka czołówka wagi ciężkiej. Dla mnie jest to 10-15 zawodników, a Wach zalicza się do niej jak najbardziej. Szpilka, chciałbym, ale jeszcze nie, jednak w razie zwycięstw, pewnych wygranych, nad Mollo i Minto może się w niej znaleźć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości