Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs Alvarez !!
13-09-2013, 08:20 AM
Post: #151
RE: Mayweather vs Alvarez !!
@kubala

Były sytuacje, kiedy to pięściarz silniejszy fizycznie wypunktował technika. Żeby daleko nie szukać: Sęk vs Woge. Wiadomo, nie ta galaktyka, ale takie walki się zdarzały. Nie mniej jednak, nie przewiduję w sobotę takiego scenariusza.

Wracając do pseudonimów, to Tito Trinidad i Fighting Harada też rzadko byli nazywani po imieniu.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2013, 08:57 AM
Post: #152
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Jest osobny dział na pseudonimy chyba Wink

Też mam dwa scenariusze
1. Duża dominacja Floyda, Canelo nie dźwiga presji, mocno obrywa i nie wychodzi na 10 rundę.
2. Walka dosyć równa, Canelo naciera i zbiera kontry od Floyda. Dobra walka i wygrana Mayweathera 116-112.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2013, 09:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2013 09:10 AM przez RedHawk.)
Post: #153
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Cytat:6 par rękawic przygotowanych na każdy trening. Samochodowe siedzenia nie przyciągające kurzu. Zero alkoholu, zero papierosów: wszystko, co związane jest z niepokonanym Floydem Mayweatherem Jr (44-0, 26 KO) jest takie samo, jak jego sportowa kariera: ma być perfekcyjne. Dopracowane w każdym szczególe… i nieskazitelnie czyste. - On czasami bierze cztery prysznice dziennie - komentuje Nate Jones, asystent trenera. - Floyd myje ręce ZANIM wejdzie do toalety.
Ta, ciekawe czy podciera się też ZANIM ukręci batona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2013, 09:34 AM
Post: #154
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Pakman
Zdarzać się zdarzały, ale w walce Sęk - Woge była ogromna dysproporcja siły i umiejętności Niemca nad Polakiem, który był lepszy prawie w każdym apekcie bokserskim. Tutaj mamy trochę inną sytuację, bo po prostu umiejętności techniczne tego mniejszego są dużo wyższe niż tego większego. Także myślę, że zachowując odpowiednie dysproporcje przy porównaniach i tak wydaje się, że te dwie walki to zupełnie inna bajka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2013, 10:14 AM
Post: #155
RE: Mayweather vs Alvarez !!
@metzger
dokladnie... cos mi sie wydaje ze kilka kolejnych lat ludzie beda sie sprzeczali czy floyd aby na pewno zasluzrnie wygral walke i cos czuje ze ja rowniez bede jednym z tych ktory gdzies tam widzial zwyciestwo Alvareza. tqk samo jak widzialem je u iskara de la hoyi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2013, 10:25 AM
Post: #156
RE: Mayweather vs Alvarez !!
A punktowałeś ? Wink
Sprawdż nasze LPW.

Też za pierwszym razem jak widzałem tą walke to sobie pomyślałem co za oszustwo ! ale należy sie dokładnie przyjrzeć.

Ale piszecie scenariusze .. Big Grin
Ja myślę że doświadczenie Floyda weżmie górę i młokos będzie mógł swoje atuty schować w rękawice.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2013, 10:40 AM
Post: #157
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Canelo go rozjedzie!
Kurde zaczynam sie ekscytowac jakby Golota wychodzil do Lewisa ; )
Ale ani Guerrero, ani Ortizowi ani nawet Cotto nie dawalem takich szans, moze dlatego ze Canelo wydaje mi sie faktycznie najlepszym rywalem dla Floyda od czasu Oscara.

Oczywiscie punkty, punkty dla Floyda ale czy to tak trudno wyprowadzic meksykanska fale ciosow raz na 36 minut?

Taaa, wiem ze trudno : )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2013, 05:11 PM
Post: #158
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Jak byłby ktoś zainteresowany to ważenie przed jutrzejszą galą pokaże na żywo OS o północy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2013, 11:29 PM
Post: #159
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Ładnie Alvarez wygląda. Nie pamiętam by przed jakąkolwiek walką lepiej się prezentował. Naprawdę, zrobił na mnie wrażenie doskonałą sylwetką. Ciekawe tylko jak z formą sportową?Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2013, 02:17 AM
Post: #160
Bug RE: Mayweather vs Alvarez !!
(13-09-2013 11:29 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ładnie Alvarez wygląda. Nie pamiętam by przed jakąkolwiek walką lepiej się prezentował. Naprawdę, zrobił na mnie wrażenie doskonałą sylwetką. Ciekawe tylko jak z formą sportową?Tongue
Bo musiał się wysuszyć bardziej niż zwykle. Ale z 5 kg odzyska do walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości