Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
07-06-2013, 04:19 PM
Post: #51
RE: Kliczko vs Povetkin
Aha no to już mniej więcej rozumiem. A gdyby jednak do walki nie doszło to pieniądze zgarnia organizacja WBA?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 04:59 PM
Post: #52
RE: Kliczko vs Povetkin
(07-06-2013 04:07 PM)Crumb napisał(a):  Jeszcze wyśmiewającego Tysona mi było trzeba do szczęścia teraz<lol2>
No to jak im nie ustąpią to co? Nie powinno być tak, że dany pas powinien oddać Povetkinowi? Wyjaśni mi ktoś to? a co wtedy z milionami? Odzyska je ten cały biznesman?

ci koszty odnakowo stracone od poczatku, czy bedzie boj czy nie..bo dla USA ten boj nie ciekawy,a zarobic na tym boju wiecej tego,co bylo na ten boj straconoHuh
W Rosji i Ukrainie nikt za boks w TW nie placi i nie bedzie placic,poniewaz ludzi ubogi w wiekszosci..Za rachunek Niemcow? tak samo watpliwe..
Prawda,dla rosijskich oligarchow to nie taki yuz i kosmiczni koszty..tak,wielki..Moze to taki polytyczny krok-,,biznesmen-patriota,,Shy ci chlopcy ukradnie u prostych moskali w 1000 raz wiecej..dla europejczykow to szok,zrozumialo..-taka summa jaka od poczatku idzie po wiatru..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 05:42 PM
Post: #53
RE: Kliczko vs Povetkin
Jeśli Kliczko nie przystąpi do walki z Powietkinem to w tej sytuacji prawdopodobnie straci pas organizacji WBA, więc to wszystko co się dzieje wokół podpisania kontraktu to wyreżyserowane show aby jeszcze bardziej mówiono i pisano o tym pojedynku i tym samym żeby nakręcać atmosferę. Nie sądzę, żeby Wladimir oddał lekką rękę pas bądz co bądz uznanej federacji.
Z drugiej strony ile to już "hitowych" pojedynków w zawodowym boksie z różnych przyczyn się nie odbyło...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 05:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2013 06:00 PM przez kantemir.)
Post: #54
RE: Kliczko vs Povetkin
takze przypuskam,ze tutaj jakas medialna gra ,,w poddawki,, ,zeby maksymalnie rozgrzać zainteresowanie do tego starcia..tak by mowic,pograc na nerwach..
przypuskam,ze ta histeria wygodna i Sachkowi,i Wladkowi.. Z Saszki robia dzis obraz groznego rywala,nocnego kosmaru Kliczko i t.p..(czym on nie moze byc w ogole dla kazdego,kto troszke rozumije w boksie) ..Potym obojga otrzyma swoje-Saszko 5,8 mln. i koszty do konca zycia,a Wlad takze respekt u Niemcow ,Moskali i Ukraincow i kolejny dowod tego,ze nie unika groznych rywali,poniewaz nie uciekal od samego Powetkina a taki wyszedl w ring!!!! A to nie lada wyczyn..(prawda,Czagajew takze nie uciekal od walki z Sazka,i nawet odwazny diletant-cruizer Marko Huk nie uciekal)

nasz Martin w tym ma racje..to teatr i tyle..

Nu i mozliwie takze ten teatr,zeby odwrócić uwagę ludzi od wprawdzie serioznych rywali za tym maskaradem...Innymi slowami,zeby nie ryzykowac pasem (i glowa) w walkach z np. z Tyson Fury czy Heyem,trzeba z Sazki Powetkina zlepic strachnego ,groznego rywala..Smile
Mnie duze nie spodobalo sie (przy calem szasunku do Wlada i Witka) ,jak po walce Kliczko-Hey Wlad poczal w media i sieci ironizowac i nawet nieco obrazac Dewida..A takze robic taki oświadczenia ze ,,Hey yuz pokonany,to yuz byly etap,jaki ja proszedl,mnie on yuz nie ciekawy,, i t.p..jakos to nie po-rycerski ..Dewid ,prawda,wielki cham i troszke pajac,ale ..... Gdyby Ja byl zamiast Kliczko,to poszedl by na drugi boj z Dewidem..Bo przewaga byla nie znaczna,po punktach..Mozna bylo by ironizowac nad Anglikom,gdyby ten upadl w 5 rundzie na deski..A tak troszke nie szlachetnie zachowanie,moim zdaniem ze strony Wlada...Tym wiecej,ze nachapal lupniow w glowe od Heya nie malo..
Ale zamiast drugiego boju z Heyem nas K2 potym bedzie lakac Pulevym ,robic z jego ,,nocny koszmar Kliczko,, i t.p..
Albo opowiadac jakis bredni pro to,ze Pulev grozniejszy od Heya,i od Fury, i t.p.. Jak to robil Witek ,jaki opowiadal bajki,ze Adamek jak bokser lepszy od Heya..I dlatego bedzie walczyc z Adamkiem..Po co takie mowic,wiec to nieprawda..? to wiec zwykle oszukanstwo ludzi..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2013, 10:26 AM
Post: #55
RE: Kliczko vs Povetkin
@kantemir
Pokaż mi wywiad, w którym Witalij mówi, że Adamek jest lepszym bokserem od Davida Haye'a. Nie zrozumiałeś w jakim kontekście on to mówił. Nigdy nie powiedział, że jest lepszy boksersko od Adamka. Witalij przy Haye'u uważał, że Adamek to wielki wojownik, który nie boi się wyzwań (to była aluzja co do długiego przekładania pojedynku jego brata z Davidem.)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2013, 10:31 PM
Post: #56
RE: Kliczko vs Povetkin
@Martin ja sądzę, że nikt nie oddał by łatwa ręką pasa federacji.
cytat:
(...) poczal w media i sieci ironizowac i nawet nieco obrazac Dewida. - wszyscy tak robią zawsze, wystarczy wejść na kanał nowości jakiekolwiek boksera kilka dni przed walką, podgrzewają po prostu atmosferę
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2013, 08:49 PM
Post: #57
RE: Kliczko vs Povetkin
(08-06-2013 10:31 PM)hardmen napisał(a):  @Martin ja sądzę, że nikt nie oddał by łatwa ręką pasa federacji.
cytat:
(...) poczal w media i sieci ironizowac i nawet nieco obrazac Dewida. - wszyscy tak robią zawsze, wystarczy wejść na kanał nowości jakiekolwiek boksera kilka dni przed walką, podgrzewają po prostu atmosferę

chodzi mi o to,ze zartowac poczal po walce
https://www.youtube.com/watch?v=okqBFLNSzIs
jak po mnie, mozna bylo by smiac sie nad Heyem,gdyby byl to kompletny rozgrom Anglika.. a przewaga byla,ale nie na tyle wielka,zeby smiac sie..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2013, 04:28 PM
Post: #58
RE: Kliczko vs Povetkin
AHHAHAHA ZARĄBISTY FILMIK, nawet słowa nie musiał powiedzieć Władimir a ja się uśmiałem;d hahaha;d
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2013, 12:11 PM
Post: #59
RE: Kliczko vs Povetkin
https://www.youtube.com/watch?v=Px3ZV5EW6eo
Lapin wlasnie takze pro heya mowi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2013, 11:44 AM
Post: #60
RE: Kliczko vs Povetkin
KONTRAKTY PODPISANE, POVEKTIN-KLICZKO OFICJALNIE 5 PAŹDZIERNIKA NA STADIONIE OLIMPIJSKIM W MOSKWIE!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości