Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
02-07-2013, 10:42 PM
Post: #71
RE: Kliczko vs Povetkin
(02-07-2013 10:27 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ja bardziej przychylam się do dywagacji Sandera, ale nie wierzę jednocześnie, by Sasza mógł wygrać. Jest za bardzo ograniczony, ale trzeba przyznać, że to jednak najtrudniejsza walka w karierze obu. Povetkin nie zachwyca, ale ma w sobie to coś, co nie pozwala go lekceważyć, nigdy!
Najciekawiej zapowiada się wrzesień. Najpierw Huck - Arslan, później Mayweather - Alvarez, a na koniec prawdziwa bomba emocjonalna Haye - Fury. Będzie się działoTongue
Czy ja wiem czy najtrudniejsza... Wydaje mi się, że Haye był większym wyzwaniem.
Mówi się, że to będzie największa walka wagi ciężkiej ostatnich lat. Że tak pozwolę sobie zacytować klasyka: "dupa tam". Sasza dostanie KO, kilka razy może trochę pogoni Władzia po ringu, ale poważnie mu nie zagrozi.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2013, 10:49 PM
Post: #72
RE: Kliczko vs Povetkin
Sasza pewnie dostanie KO jak piszesz, ale ma czym postraszyć Władka w przeciwieństwie do Haye'a. Jakby się przyjrzeć tej walce to tak naprawdę David przez warunki nie miał szans. Nie wiem co by się musiało stać by ograł wtedy Kliczkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2013, 01:00 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2013 01:01 AM przez MrT.)
Post: #73
RE: Kliczko vs Povetkin
(02-07-2013 10:27 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ja bardziej przychylam się do dywagacji Sandera, ale nie wierzę jednocześnie, by Sasza mógł wygrać. Jest za bardzo ograniczony, ale trzeba przyznać, że to jednak najtrudniejsza walka w karierze obu. Povetkin nie zachwyca, ale ma w sobie to coś, co nie pozwala go lekceważyć, nigdy!
Najciekawiej zapowiada się wrzesień. Najpierw Huck - Arslan, później Mayweather - Alvarez, a na koniec prawdziwa bomba emocjonalna Haye - Fury. Będzie się działoTongue

Zdecydowanie,nigdy nie można lekceważyć Povietkina.
Ponieważ Povietkin to mały, słaby waciak, po którym jak po szmacie przejechał się cruiser Marco Huck i któremu w karierze nikt nawet w przybliżeniu tak silnie nie załadował jak Władek będzie ładował....


Ech....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2013, 11:02 AM
Post: #74
RE: Kliczko vs Povetkin
@kubala1122331
Niby czym w przeciwieństwie do Haye'a Povetkin może postraszyć Kliczkę? Haye miał atomowy cios, szybkość, a Povetkin przepraszam co ma?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2013, 11:17 AM
Post: #75
RE: Kliczko vs Povetkin
Panowie Haye i Powietkin to dwie figury które mogą Wladowi choć trochę zagrozić. Haye jest lepszy - wiadomo. Lecz patrząc na rywali typu Charr, Mormeck, Pianeta czy Thompson to Powietkin w Moskwie jest wyzwaniem i nie dawać mu żadnych szans jest nie na miejscu. Ja czekam na tę walkę i liczę na wielkie grzmoty - obustronne.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2013, 11:34 AM
Post: #76
RE: Kliczko vs Povetkin
@Sander
Wszyscy się mocno rozczarujecie wierząc, że Povetkin jest w stanie nawiązać jakąkolwiek walkę z Kliczko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2013, 11:57 AM
Post: #77
RE: Kliczko vs Povetkin
Zakład ? Tongue
Tylko co uznamy za dobry występ Saszy?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2013, 01:08 PM
Post: #78
RE: Kliczko vs Povetkin
@Sander
Sam nie wiem o co możemy się założyć. Może symbolicznie o punkcik reputacji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2013, 01:35 PM
Post: #79
RE: Kliczko vs Povetkin
A niech będzie Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2013, 04:42 AM
Post: #80
RE: Kliczko vs Povetkin
Freddie jest z nami!
Freddie jedziemy z . . . . Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości