Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
04-10-2013, 09:42 AM
Post: #321
RE: Kliczko vs Povetkin
Kliczko nie przyczepił się do sędziów wybranych na tę walkę przez WBA, czyli wygląda na to, że "wałka" się nie obawia. Pytanie, czy jest na tyle pewny, że pokona Powietkina przed czasem, czy też łudzi się, że Rosjanie nie będą kombinować?

Wiadomo, że nie jestem wielkim fanem kategorii ciężkiej, ale ta walka akurat zapowiada się niezwykle ciekawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 10:08 AM
Post: #322
RE: Kliczko vs Povetkin
Na innym forum user Liverpoolczyk pisal, ze gdzies czytal, ze gala absolutnie nie bedzie zrobiona pod Povetkina. Nie wiem ile z tego prawdy, ale nie mozna wykluczyc tego co napisal.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 10:14 AM
Post: #323
RE: Kliczko vs Povetkin
To mogloby byc ryzykowne, przekrecenie Wlada mogloby sie okazac strzalem stope dla tego calego World Boxing. Albo nikt by nie chcial sie bic z Povietkinem i skupiliby sie wszyscy na WBC albo trzeba by ich zachecac nieproporcjonalnie wieksza kasa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 11:22 AM
Post: #324
RE: Kliczko vs Povetkin
Jestem przekonany, że to Wład wciąż szefuje i jest gospodarzem gali. Gdyby tak nie było to Povietkin wychodziłby nawet drugi do ringu a jak wiemy to niemożliwe. Co do sędziów... Uważam, że albo Klitschko jest tak pewny knockoutu albo po prostu wierzy w to że go wypunktuje i to wystarczy. Ja też tak uważam. Wład który walczy o zwycięstwo punktowe? To z kim On walczy? z Tysonem czy Povietkinem? Zbytnio pompujemy Saszke. To dobry zawodnik. Dzisiejsza czołówka ale Wład jest nieosiągalny dla nikogo. Tak było, jest i będzie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 11:32 AM
Post: #325
RE: Kliczko vs Povetkin
@Jerome
Wątpliwości wzięły się stąd, że mało znany w kręgach pięściarskich rosyjski biznesmen nagle wyciągnął z portfela ponad 20 mln dolarów, żeby koniecznie wygrać przetarg i zorganizować galę w Moskwie. Mało prawdopodobne, by dochody z pojedynczej gali wystarczyły choćby na zwrot kosztów. Dlatego zastanawiamy się, w co gra ten facet?

Nawiasem mówiąc, bardzo wiele będzie zależeć od tego, na co pozwoli pięściarzom sędzia ringowy. To może być klucz do rozstrzygnięcia w tym pojedynku. Gdyby okazało się, że ringowy będzie faworyzować miejscowego, przewaga Kliczki może zostać zniwelowana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 11:40 AM
Post: #326
RE: Kliczko vs Povetkin
Wierzyłem i wierzę w Powietkina ale tak patrząc na ten trening medialny..
Władimir wyżyłowany niesamowicie, bicepsy nabite okrutnie. Niezwykle silny fizycznie i zdrowy pięściarz.

W czym upatrywać szansy Saszy?
W szaleństwie ofensywnym. Mam nadzieję, że kilka razy będzie potrafił zbliżyć się do Wlada i strzelić sierpami, że nie będzie się bał. To, że Ukrainiec będzie trafiał to wiemy ale ważne by Powietkin po przyjęciu ścigał Wlada i szukał swoich momentów. Nie może się cofać - musi Wladimira pogonić.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 12:10 PM
Post: #327
RE: Kliczko vs Povetkin
Povetkin na treningu medialnym ewidentnie nie chcial odkrywac kart, tarczowal bez blysku, wydawal sie misiowaty etc. Co innego Wowa, ktory poruszal sie szybko i energicznie. Jego muskulatura to cos niesamowitego, on nie wyglada jak typowy bokser, a strongman, czy kulturysta. Nie dziwi wiec, ze nie chcial byc badany przez ta sama agencje co Rosjanin-tylko tam gdzie ma najprawdopodobniej uklady-, o czym pisalem na dlugo przed walka, ze Ukrainiec moze sie nie zgodzic na ta walke jezeli jego badania beda przeprowadzane poza Niemcami. Mialem racje? A no mialem.Wink Inna sprawa, ze nie mam watpliwosci, ze Povetkin tez sie ostro wspomaga przed walka zycia, choc tego tak nie widac. Moze wazenie troche mi rozjasni umysl.

Taka ciekawostyka, a jednoczesnie maly offtop... Kiedys czytalem, ze przed Foremanem bylo tylko 6 zawodnikow, ktorzy wniesli na wage wiecej niz sam George kiedy walczyl o pas(z Alim). Nie pamietam dobrze wagi Big Georga, ale bylo to w okolicach 100kg, moze nawet kilka gram ponizej... Dzis knypek jak na HW Adamek tyle wnosi, a nawet wiecej. Nie ma co, jezeli chodzi o rozrost bokserow, treningi silowe, nabieranie masy, lepsze medykamenty, to dzisjesza HW pod wzgledem parametrow fizycznych-glownie masy-, to jakas masakra. Ci wszyscy giganci z lat 70tych, czy 80tych, to byli grube funty lzejsi niz zwodnicy walczacy dzis.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 12:19 PM
Post: #328
RE: Kliczko vs Povetkin
Też się nad tym zastanawiałem, że HW w czasach swojej świetności była zdominowana przez dzisiejszych cruiserów Smile

Wladimir to i w rzymskim Koloseum miałby czego szukać.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 12:21 PM
Post: #329
RE: Kliczko vs Povetkin
@Sander
Bez przesady. Klincz z rydwanem? Widziałeś kiedyś coś takiego?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 12:28 PM
Post: #330
RE: Kliczko vs Povetkin
(04-10-2013 11:22 AM)Jerome napisał(a):  Jestem przekonany, że to Wład wciąż szefuje i jest gospodarzem gali.

Ta no, a Rabiński sobie od tak dla jaj wyłożył ponad 20 mln żeby wygrać przetarg Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości