Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
02-10-2013, 09:56 PM
Post: #311
RE: Kliczko vs Povetkin
Opcji z wałkiem nie podzielam ale z drugiej strony..
Wyłożyć tyle kasy tylko po to by mieć walkę w Moskwie i dać Kliczce kosmiczną wypłatę? Powietkin w wypadku porażki zostanie z niczym bo i WBA World mu zabiorą.. Rosjanie mogą chyba coś tu kombinować.. Zawsze mierzą wysoko. Большому кораблю, большoе плавание.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 10:01 PM
Post: #312
RE: Kliczko vs Povetkin
Haha beka , Boente straszy Chisore , że jeżeli pojawi się w szatni to wykreśla go z listy kandydatów do walki z Władzia. Czego oni się tak boją ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 10:25 PM
Post: #313
RE: Kliczko vs Povetkin
Oni zawsze coś wymyśląSmile
Nie dziwię im się, że się "boją"
Chciałbyś aby w ważnym dla Ciebie momencie Twojego życia był obok Ciebie Twój najgorszy wróg i Cię stresował?
W dodaktu Chisora jest nieobliczalny i naprawdę mógły go tam pluć albo nie wiem co...
Ciekawe co zrobi Dereck.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 11:05 PM
Post: #314
RE: Kliczko vs Povetkin
mnie w ogole ta historja z Derekom nie zrozumiala...jakiego ch.ja to trzeba? a nie daj Bog jakas bojka do boju ,trawma i t.d..slowo za slowo,a potym cios w twarz ...i t.p..nu to dobrze,ze wlad mu wtedy w ringu nie dal w glowe ,a i reka byla bez rekawicy..jakos nie serioznie..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 09:47 AM
Post: #315
RE: Kliczko vs Povetkin
Jeżeli pojawi się w szatni czy jeżeli pojawi się w szatni i zrobi coś głupiego?
Z resztą co to za różnica. Dereck swoją pozycję na rynku buduje krok po kroku. Pas WBC lada moment zmieni właściciela i nie będzie to Wład. Dominacja Braci się kończy. Wład wciąż pozostaje najlepszy ale obok niego będzie rozgrywać się ciekawa akcja. Tytuł WBC to nie jakiś regular WBA który wszyscy mają w dupie. A teraz wyobraźcie sobie, że jakiś Amerykanin ten pas zdobędzie. To będzie głośna sprawa. Oby był to Wilder który okaże się nowym dominatorem a do tego pokona Włada w unifikacji ^^ Powiedzcie szczerze, jesteście bardzo chętni na taki scenariusz. Chisora znajdzie sobie tam miejsce bez łaski srebrnego gnoja ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 07:30 PM
Post: #316
RE: Kliczko vs Povetkin
(03-10-2013 09:47 AM)Jerome napisał(a):  A teraz wyobraźcie sobie, że jakiś Amerykanin ten pas zdobędzie. To będzie głośna sprawa. Oby był to Wilder który okaże się nowym dominatorem a do tego pokona Włada w unifikacji ^^

Jerome potrafię sobie wyobrazić różne scenariusze przyszłości, ale akurat tego przedstawionego przez Ciebie to nie potrafię......Wilder dominatorem pokonującym Włada....uffffff....Undecided W jakiej dyscyplinie? Bo raczej nie w boksie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 07:50 AM
Post: #317
RE: Kliczko vs Povetkin
Eeee tam. Na siłe tłamszenie gościa "za karę", że nikogo dobrego nie pokonał. Nagrania z rzekomego knock downu nie widać a wszyscy zgodni że Wilder ma szklankę. Choćby cep zza dupy Wildera miał zakończyć dominację Włada to jestem za. Gdyby równie gorszy Povietkin "ograł" Ukraińca to wszyscy happy a jak cepiarza wpuścić na Króla to nieeeee...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 07:59 AM
Post: #318
RE: Kliczko vs Povetkin
Nokdaun nie byl rzekomy bo zdjecie bylo Tongue
A to ze nagrania nie ma - to juz o czyms swiadczy. No ale to tez nie znaczy ze ma szklanke, moze dostal jakas piekielna kontre (co oznacza ze albo szklany albo dziurawy w obronieTongue)
Nie podzielam tez ewentualnej radosci z wygranej Povietkina jutro: zadne odswiezenie, chyba ze przez swiezosc rozumiemy blyskawiczna zmiane mistrza na Stivierne'a ew. Haye'a.
Niech sobie Wadek wygra i wezmie na walke Bermane bo Vit skonczy kariere.


A jeszcze co do walki, to z kazda chwila Wladimir coraz bardziej przybiera postawe "Sasza, ide po Twoj kregoslup" do czego nawet slow nie potrzebuje.
Ech, chcialbym zeby Aleksander cos zawalczyl, niech juz padnie przez KO w 3rd ale po jakiejs dobrej akcji czy co ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 09:07 AM
Post: #319
RE: Kliczko vs Povetkin
Wiem, ze jestem niepoprawnym optymista, ale ja naprawde licze, ze Povetkin bedzie tak ruchliwy jak w amatorce+lepsza sila ciosu, ktora winien byl do tej walki poprawic.
Na konkurencji jest stara walka w kaskach z Carrionem, wiec jezeli Rosjanin ma udanie wchodzic w poldystans z Wowa, to wlasnie musi tak walczyc, brac przyklad z mlodego Tysona... balns, balns i raz jeszcze dynamiczny balns poparty seriami.
-Povetkin vs Carrion
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...bQNObOBkmA

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 09:35 AM
Post: #320
RE: Kliczko vs Povetkin
Gdyby nie takie mierne walki jak ta z Huckiem to mozna patrzec w ten sposob.
Ale to tak jakby Michalczewski mial walczyc za miesiac i patrzylibysmy na jego serie obron z rzedu zamiast na dwie ostatnie walki.

To musi byc forma zycia dla Povietkina a i to pewnie nie styknie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości