Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
01-10-2013, 04:26 PM
Post: #291
RE: Kliczko vs Povetkin
@Krychu
Dokładnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 04:34 PM
Post: #292
RE: Kliczko vs Povetkin
Nawiązując do rzekomego sporu Chisory z Władem na jakieś wyspie będzie to bardzo ciekawe bo jak wiemy w momencie wizyty Derecka, Władimir, opuszczony przez braciszka, który będzie u Povietkina może się czuć nieco niepewnie. Zawsze coś ;) Dereck nieźle to wymyślił ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 05:06 PM
Post: #293
RE: Kliczko vs Povetkin
E tam, król wagi ciężkiej będzie się czuć niepewnie......przestańcie marzyć on tam nie będzie sam, poza tym równie dobrze to Witalij może zdenerwować Powietkina....
A nawet niech się Władimir zdenerwuje to co z tego? W ringu będzie tym bardziej zdeterminowany by stłuc Sasze...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 05:12 PM
Post: #294
RE: Kliczko vs Povetkin
Ja się boje, że Chisorze coś znowu odwali jak zobaczy Władimira i jeszcze walka nie dojdzie do skutku bo się z Kliczkami w szatni pobije Big Grin to jest wariat Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 05:45 PM
Post: #295
RE: Kliczko vs Povetkin
Nie tak dawno,wczwera czy cos tak,zobaczylem ostatni trenowania Wlada pod skrzydlem Banksa i zrozumialem,ze nie ma co robic Sachkowi w ringu..Saszko mogl by pobic Kliczko czasow Sandersa ,ale tego,jaki teraz...Prosto zobaczylem,jak bije na trenowaniu kilko dzebow jak z karabinu maszynowego-bam-bam-bam...na tyle lekko,szybko i silno w samym konce..nawet w czasy Manny Stewarda u Wlada nie bylo takiej lekkosci i ruchliwosci w ringu..u mnie bylo takie wrazenie,ze to jakis bokser wagi sredniej,tak szybko ...Ale nawet jesli Saszka jakims ciosem zwali Wlada w nokaut,to w rewanzu bedzie to samie,ze w boju Lewis vs Rachman 2 ..gdzie Rachmann upadl martwy..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 06:00 PM
Post: #296
RE: Kliczko vs Povetkin
0:40 Hahahahaha, jebłem!!!


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 06:03 PM
Post: #297
RE: Kliczko vs Povetkin
Nie wiecie może czy Joshua walczy jakoś przed masterem i będzie dało się go na żywo obejrzeć na jakimś streamie?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 06:14 PM
Post: #298
RE: Kliczko vs Povetkin
byli by szansy,gdyby Saszka byl silny w dystansie bliskim ,ale tak nie jest...Sredni dystans-oto jego silna strona..ale tego malo..Na dalnim dystansie zrozumialo badzie pelna dominacja Wlada...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 07:35 PM
Post: #299
RE: Kliczko vs Povetkin
Dereck jak widać szczęśliwy :
[Obrazek: sdhfgz.png]

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 07:46 PM
Post: #300
RE: Kliczko vs Povetkin
Gdyby Wlad o tym nie wiedział to wówczas faktycznie mógłby być w szoku. Natomiast on już o tym wie i wcale się nie zdziwie jak bracia przygotują coś specjalnego, są zbyt długo w tym interesie, a poza tym to są też niezłe cwaniaki...
Dereck już zdążył opluć Wlada przed walką z Vitem i wtedy żaden z nich nie dał się sprowokować, więc będą przygotowani na wszystko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości