Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
01-10-2013, 10:30 AM
Post: #281
RE: Kliczko vs Povetkin
Taki Mariusz Wach. W nikogo nie wierzylem tak jak w niego! dlaczego? bo sam byl swiadomy tego ze nie ma szans wygrac tej walki taktycznie i opowiadal w wywiadach, ze sie rzuci, bedzie wywieral ciagly pressing. Ja bylem pewien, ze Mariusz ta walke wygra!! A on naobiecywal a nie zrobil nic. Mial walczyc tak jak pod koniec 5 rundy. Ale cala walke a nie 10 sekund. Teraz troszke wierze w Povetkina bo jesli wlasnie rzucilby sie na Kliczke swoimi kombinacjami to wygralby. Jednak on dostanie pare lewych prostych, odczuje moc ciosow i stwierdzi, ze jednak mu sie nie chce bic. Pomysli "Jak tak dalej agresywnie bede walczyl to szybko dostane nokaut" myslac ze przetrwa cala walke a przeciez pozniej i tak pewnie padnie. Padnie tak czy siak ale walczac agresywnie mialby szanse znokwutowac Kliczke choc balby sie ze sam pierwszy padnie a walczac ostroznie nie zrobi doslownie nic, nie zagrozi Kliczce i tez padnie ale pozniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 11:44 AM
Post: #282
RE: Kliczko vs Povetkin
Podobno Rosjanie przystali na propozycje Derecka Chisory jakoby ten miał być w szatni Kliczki podczas bandażowania dłoni Big Grin ciekawe co ten Dereck kombinuje...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 11:55 AM
Post: #283
RE: Kliczko vs Povetkin
A to bokser (w tym przypadku Kliczko) nie musi sie zgodzic na taka osobe?
Z drugiej strony Wlad nie bedzie narzekal bo pewnie do Saszy wysle Vitka ktory juz go tam zjedzie na dzien dobry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 12:21 PM
Post: #284
RE: Kliczko vs Povetkin
Dokladnie. Juz widze wzrok Vitalija, ktory jeszcze niegdys widnial na plakacie Povetkina, ktory ponoc powiesil u siebie w domu jako obraz swojego idola/idoli. Ciezko bedzie Povetkinowi walczyc z goscmi, ktorzy byli/są dla niego autorytetami i przed ktorymi czuje duzy respekt i obawy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 03:28 PM
Post: #285
RE: Kliczko vs Povetkin
Mimo iż uważam, że Povetkin dostanie w tej walce tęgie lanie to nie obawiam się o jego psychikę... powinien wytrzymać napięcie. Inna sprawa, że po prostu jest za słabym bokserem żeby COKOLWIEK w tej walce ugrać Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 03:57 PM
Post: #286
RE: Kliczko vs Povetkin
Chciałbym abyśmy w Polsce mieli tak "za słabego" zawodnika jak Povietkin który zdobyłby złoty medal dla Polski na IO i byłby "mistrzem" ( vice,pół ale zawsze jest) w boskie zawodowym. Ja się o Povietkina nie martwię , wątpię aby pękł . Povietkin , to jedyna osoba obok Haye która ma większe szanse niż 0.001% na wygranie z Kliczko.
Zobaczymy jak to będzie ! Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 04:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2013 04:06 PM przez Sander.)
Post: #287
RE: Kliczko vs Povetkin
(01-10-2013 11:44 AM)RedHawk napisał(a):  Podobno Rosjanie przystali na propozycje Derecka Chisory jakoby ten miał być w szatni Kliczki podczas bandażowania dłoni Big Grin

Bardzo dobry sposób na wyprowadzenie Wladimira z równowagi. Wiemy jak bracia 'lubią' Chisorę. Dobry zabieg psychologiczny obozu Powietkina.
Dereck to jest kozak.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 04:11 PM
Post: #288
RE: Kliczko vs Povetkin
Kliczko nie da się wyprowadzić z równowagi, na to nie liczcie. Natomiast jeśli to prawda to będzie ciekawie już przed walką...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 04:18 PM
Post: #289
RE: Kliczko vs Povetkin
@Krychu
Jest za słaby jak na Kliczkę, jego sukcesów nie umniejszam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 04:22 PM
Post: #290
RE: Kliczko vs Povetkin
@RedHawk
Na Kliczkę to akurat każdy jest za słaby Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości