Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cop
02-03-2014, 08:00 PM
Post: #191
RE: Cop
Czy to aby na pewno ten sam cop z głównej? Przecież on mnie zna, kontaktował się ze mną parę razy i pisał mi długie maile, kiedy zbanowałem go w przeszłości. Wtedy gorąco mnie zapewniał, że popełniam błąd i z szacunkiem wyrażał się o mnie i mojej pracy. Apelował o przywrócenie, które miało pomóc całej stronie Bokser.org, nawet przesyłał mi zdjęcia. Oczywiście mam tamte wiadomości do dzisiaj, właśnie je przeglądałem. Jest więc kilka możliwości:
A) cop obraził się na mnie i próbuje mnie dyskredytować. Bez komentarza. To by tylko pokazało, że słusznie z nim postąpiłem.
B) ma totalną sklerozę, w co absolutnie nie wierzę. Jest mimo wszystko inteligentnym gościem z dużą wiedzą. Wiem, że mnie pamięta.
C) to nie jest ten sam cop, tylko ktoś się pod niego podszywa. Takich akcji bywało więcej, nie byłoby to nic nowego.

www.facebook.com/BokserOrg
https://twitter.com/LeszekDudek
https://twitter.com/bokser_org
http://www.youtube.com/user/bokserorg
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 08:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2014 08:06 PM przez Joker.)
Post: #192
RE: Cop
Dobrze piszesz redd Smile
Jeszcze cop się czkawką odbije dla tego forum.Osobiście to trace ochote by się udzielać bo wchodze tu,czerwone rękawice i w każdym temacie boks to biznes...

Dudas
Jeżeli moge spytać zdjęcia z gal ?Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 08:09 PM
Post: #193
RE: Cop
Ja już powoli mam dosyć. Czytać mi się już tego nie chce a co dopiero dodać coś od siebie...
Wszędzie te jego wywody... "Boks zawodowy", "boks to biznes", "język Polski nie jest moim pierwszym" i to ciągłe cytowanie postów innych userów. Ten człowiek jest tak uciążliwy, że ciężko to opisać... Ignorowanie go nic nie da bo przecież wielu ze starych userów z nim dyskutuje... Efekt? Tematy gdzie się udziela odstraszają...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 08:09 PM
Post: #194
RE: Cop
Co za cyrk tutaj się robi Big GrinBig GrinBig Grin . Najpierw " cop historia prawdziwa" przytoczona przez RedHawk'a , potem zbiorowy strach przed atakiem gimbazy i innych chujoz , a teraz rozpamiętywanie korespondencji i podważanie prawdziwości cop2. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń , póki co jest beka Big Grin .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 08:11 PM
Post: #195
RE: Cop
(02-03-2014 07:58 PM)redd napisał(a):  Widzę, że co po niektórzy cieszą się, że na forum "są kontrowersje i dyskusje o dupie Marynie",

Redd
Po co ta cezura?Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 08:13 PM
Post: #196
RE: Cop
[Obrazek: Stephen-Colbert-Popcorn.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 08:14 PM
Post: #197
RE: Cop
Dwa dni tego stwora na forum i już syf w tematach. Oby tak dalej...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 08:17 PM
Post: #198
RE: Cop
@Sander
Nie histeryzuj , póki co śmietnik jest w tym temacie i jeszcze w jednym gdzie @Metzger uczy polskiego tego "stwora" Smile .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 08:17 PM
Post: #199
RE: Cop
Szkoda, ze jest tu takie sztywne towarzycho.Big Grin Ja chetnie bym poczytal kolege cop'a.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 08:22 PM
Post: #200
RE: Cop
Ja Nie mam przyjemności pisać z kimś kto ma mnie za barana a samego siebie kreuje na alfe i omege pisząc ciagle o boksie jako biznesie...
Bym zapomniał jak cop może pisać tu na forum z zaściankowymi i prowincjonalnymi kmiotami...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości