Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cop
02-03-2014, 06:10 PM
Post: #181
RE: Cop
Jeszcze @BMH i @BESTIA zapłaczą jak ściągnie tu stado gimbazy...Sad :.(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 06:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2014 06:20 PM przez BMH.)
Post: #182
RE: Cop
Joker
Ja lubie kontrowersje, pod warunkiem, ze cop2 nie przekracza pewnych granic. Jezeli nie lamie regulaminu, nie rozmywa tematow, nie wyzywa, nie przypierdala sie od innych o urojone rzeczy, to malo mnie wzruszaja zale innych ktorzy sa uprzedzeni. Jezeli mam byc uczciwy, to na ten moment widze wiecej atakow w strone copa, niz odwrotnie. To co bylo na glownej, mnie malo interetente, bo ja tam nie pisze, a nawet gdybym tam pisal, to po zmianie miejsca powinien startowac z czystym kontem. Dla mnie taki RH, czy RSC, to duze gorsze zlo dla forum niz cop2. Byc moze sie myle, dlatego chcialbym sie przekonac jaka wiedze ma nasz nowy forumowy kolega. Zaczekajmy chwilke... przeciez jak zacznie wyzywac innych, czy rozpierdalac tematy pisaniem o duperelach, to np.BESTIA bedzie wiedzial co zrobic. Dajmy mu szanse, moze sie chlopak odnajdzie..? Jak bedzie robil trzode, to zostanie przeciez ukarany. Co Wam to robi za roznice? Jak macie jakies "ale", to na ignora go, i bedziecie miec swiety spokoj.

(02-03-2014 06:10 PM)Joker napisał(a):  Jeszcze @BMH i @BESTIA zapłaczą jak ściągnie tu stado gimbazy...Sad :.(

A co to.. Forum tylko dla fachwocow, ktorzy siedza w boksie co najmniej dekade?Rolleyes To juz jak ktos jest mlody, i slabo sie zna na boksie, to ma szukac innych portali, bo poziomem odstaje? Dajcie spokoj, bo jeszcze troche to rejestrujacy sie tu beda musieli przejsc test wiedzy o bokserach...

(02-03-2014 06:06 PM)Sander napisał(a):  Też to zrobię z nadzieją, że zniknie niebawem. Liczę, że Dudas wpadnie i rozgoni tego wirtualnego cepa, capa czy tam copa (sam przekręcałeś ksywkę Dudasa więc i Twoją można). Dziwię Ci się @BMH, że cieszy Cię obecność tego szkodnika na forum.

Co mnie to obchodza relacje na linii Dudas-cop? Mial powod to go zbanowal.. nie wnikam. Dudas wydaje sie rozsadnym chlopakiem, wiec raczej bez powodu tego nie zrobil. Jego prawo, i jego wola.
Ja mam drugi dzien beke, jak sami prowokujecie, wyzywacie, a miedzy wierszami zyczycie banow. Jak dzieci.Big Grin Macie ignora... po co sie powtarzac? Cop2, jak zalsuzy to bana dostanie-czy ktos mowi ze nie?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 06:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2014 06:24 PM przez RedHawk.)
Post: #183
RE: Cop
Opowiem Wam parę ciekawych rzeczy, których dowiedziałem się od jego ''kolegi''. A więc... ''legendarny'' cop. Naprawdę nazywa się Jan, ale, że mieszka obecnie w USA pewnie każe do siebie mówić ''Dzian''. Kiedyś oczywiście mieszkał w Polsce, ale w wieku 28 lat wyemigrował za pracą razem z rodziną (żoną) do USA gdzie mieszka już 16 lat. Boksem interesował się od dziecka ( nie wiem dokładnie w jakim wieku ) , ale boksować nie chciał bo nie rozumiał jak dwóch gości może się ze sobą tłuc ku uciesze widzów. Zaczął więc czytać dużo na ten temat, poznawać ciemniejsze strony tego biznesu. W wieku 32 lat był nawet redaktorem (pismakiem) pewnej gazety poświęconej tematyce bokserskiej. Był on jednak zanadto ''ambitny'' i go zwolnili (jak to się mówi, srał wyżej niż dupe miał). Miał pewien uraz do swojego pracodawcy (wtedy jeszcze dobrego kolegi) więc postanowił w pewien sposób oczerniać jego wtedy wydawaną gazetę. Jego siła przebicia jednak nie była aż tak mocna by zaszkodzić owej gazecie i jej właścicielowi. Zaczęły się więc pewne objawy frustracji (głuche telefony, podpalone worki z kupą w środku) , po kilku miesiącach John się uspokoił. Telefony ustały, wycieraczka była czysta. Okazało się, że gość trafił do wariatkowa... podobno do dzisiaj nie wiadomo jakie były ku temu okoliczności, w jaki sposób tam trafił, te tajemnice zna tylko cop i jego była żona. Tak była, gdyż go zostawiła. Co najlepsze dla jego byłego szefa/kolegi. Mówi się, że cop, który tak bardzo chciał zrobić karierę redaktorską na skalę światową do dzisiaj wydaje jakąś gazetkę poświęconą boksu i rozdaje je za darmo chodząc po mieście. Jak widać to mu nie wystarcza, każdy zna jego historię związaną z bokser.org, drugim kontem F2F (tak nazywa się jego własnej roboty gazetka) oraz ulą1990 (tak nazywała się jego żona).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 06:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2014 06:40 PM przez KrychuTMT.)
Post: #184
RE: Cop
@RedHawk
Ja pierdole jaka beka Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 06:37 PM
Post: #185
RE: Cop
@RedHawk
W końcu się do czegoś przydałeś Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 06:41 PM
Post: #186
RE: Cop
BMH
Pisząc o gimbazie nie miałem na myśli osób w takim wieku tylko typowych gimbusów,trolli i prowokatorów.Nigdzie nie pisałem że jest to forum dla grubych rybek i żeby tu być potrzebny będzie test.Pare dni i trolle z głównej sciągną tu za copem i będziemy mieć tu wysyp baków i innych kwiatków...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 06:42 PM
Post: #187
RE: Cop
Może Wariacik do nas przybędzie Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 06:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2014 06:53 PM przez BMH.)
Post: #188
RE: Cop
(02-03-2014 06:41 PM)Joker napisał(a):  BMH
Pisząc o gimbazie nie miałem na myśli osób w takim wieku tylko typowych gimbusów,trolli i prowokatorów.Nigdzie nie pisałem że jest to forum dla grubych rybek i żeby tu być potrzebny będzie test.Pare dni i trolle z głównej sciągną tu za copem i będziemy mieć tu wysyp baków i innych kwiatków...

Jezeli beda tu trolle, prowokatorzy, i lby ktorzy robia smietnik, to beda bany. BESTIA, nie jest tu bez powodu.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 07:26 PM
Post: #189
RE: Cop
@cop2
Halo, halo, komu Ty chcesz zaimponować? już wszyscy znają Twoją historię Jaśko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 07:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2014 08:01 PM przez redd.)
Post: #190
RE: Cop
Widzę, że co po niektórzy cieszą się, że na forum "są kontrowersje i dyskusje o dupie Marynie", ale tylko przypominam, że przez te "kontrowersje" na głównej przestało się udzielać wielu wartościowych użytkowników. Tutaj jak tak dalej pójdzie, będzie dokładnie tak samo. Kiedyś można było spokojnie podyskutować, a teraz całe wątki są zajebane setką postów o niczym. Nie podoba mi się to, co dzieje się od wczoraj z forum. Cop/Ula/F2F dał się poznać jako największa choroba strony głównej, więc nie sądzę aby tutaj cokolwiek się zmieniło. Równie dobrze można by było zainstalować tutaj program z turbospamem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: