Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cop
08-09-2013, 10:40 PM
Post: #141
Bug RE: Cop
Cop oficjalnie ułaskawiony:

Autor komentarza: Tomasz (Redaktor bokser.org)
Data: 08-09-2013 23:24:18
[...] Prosimy także o nie dokarmianie internetowych trolli. Awaria anulowała trochę banów, ale wielokrotne naruszenia naszego regulaminu będą skutkowały ich ponowieniem. [...]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2013, 11:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2013 11:07 AM przez Pakman.)
Post: #142
RE: Cop
Autor komentarza: cop
Data: 01-11-2013 21:33:35
Wrocilem wlasnie z Long Island, gdzie bylem biznesowo ale mialem okazje podjechac na Manhattan i musze sie przyznac, ze zainteresowanie ta gala jest dosc duze, aczkolwiek zadnych wielkich fajerwerkow. Rozmawialem z grupa kibicow, ktorzy beda kibicowali GGG i bilety zarezerwowali sobie juz dawno i wygladali na bardzo spokojnych o wynik main event.
Czy wy macie jakakolwiek wiare w zwyciestwo Janika?

Big Grin Big Grin Big Grin

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2013, 01:52 PM
Post: #143
RE: Cop
Ah , to światowe życie Big GrinBig GrinBig Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2013, 02:04 PM
Post: #144
RE: Cop
" Autor komentarza: cop
Data: 28-01-2011 17:02:12
DLA ZAINTERESOWANYCH.

Kilku uzytkownikow tego forum zadalo mi pytania dotyczace mojego sposobu komentowania i powodow kontrowersji wywolywanych czesciej niz sporadycznie. Obiecalem, iz w pewnym momencie napisze kilka slow informacji. Postaram sie w skrocie, rzucic swiatlo n ate sytuacje.
Marketing sportowy nie jest moim glownym zrodlem utrzymania, ale dzieki przeroznym kontaktom w branzy, od czasu do czasu zajmuje sie kontraktowymi konsultacjami. Obecnosc “wirtualnego copa” na tym forum, byla glownie spowodowana tym, ze moj jezyk polski jest sprawnie funkcjonujaca maszynka, ktora zdecydowanie wyroznila mne z grona innych kandydatow ( jedna firma marketingowa z Warszawy byla zainteresowana tym projektem – to jako ciekawostka), a ponadto boks zawodowy jest moim hobby od ponad 20 lat, wiec mysle iz to wsztstko zlozylo sie na pozytywny odbior mojej osoby.
Nasz projekt jest czescia Active Web Group z New York, wspolpracujaca miedzy innymi z takimi biurami jak Frumerman & Nemeth, Inc., Grey Direct czy The Terrie Williams Agency. Wyznaczone cele zlozyly sie w procesie analizy rynkowej, jak rowniez w strukturze oceny uwarunkowan rzadzacych grupami portalowymi. Podstwowe elementy:
1) opracowanie “custom marketing strategies” czyli specyficznych strategii na potrzeby klienta, ktory mial kontrakt z AWG
2) dostarczenie “high impact advanced marketing solutions” czyli zaawansowanych rozwiazan marketingowych, ktore charakteryzowac sie maja wysokim wspolczynnikiem impulsow publicznych
Elementy te sa bardzo wazne np. w opracowywaniu detalicznych planow biznesowych korporacji promujacych wydarzenia sportowe. Poniewaz nasz project dotyczyl tylko i wylacznie boksu zawodowego, domyslam sie iz odbiorca naszego finalowego podsumowania byl klient zwiazany z tym wlasnie srodowiskiem. Dodam, ze ci wszyscy, ktorzy maja odrobine rozeznania w marketingu, wiedza jak bardzo waznym elementem strategicznym jest obecnie internet a elementy strategii:
- Pay Per Click (PPC) Campaingn Management
- Search Engine Optimization (SEO)
Sa wrecz podstawa do okreslenia detalicznych krokow, z ktorymi zwiazaany jest np. budzet korporacji, zaangazowanie finansowe w kwartalach, jak rowniez odzwiercielenie realnego zapotrzebowania na uslugi.
Decyzje dotyczace czterech portali internetowych w roznych krajach, podjeto zanim nas zatrudniono, ale moge podac nazwy tych internetowych pol doswiadczalnych:
1) australianboxingforum.yuku.com
2) saddboxing.com
3) bokser.org
4) eastsideboxing.com
Byly to jedyne elementy kontraktu, ktorymi moge sie podzielic z wami. Powiem tylko, ze dane z wyzej wymienionych forum, wplynely w 90% na nasze koncowe wnioski i sugerowane strategie marketingowe.
Kilka ciekawostek, ktore z pewnoscia zainteresuja uzytkownikow tego forum, to fakt iz wzrost aktywnosci osiagnal poziom, ktorego nie zdolano osiagnac na pozostalych badanych portalach. Prowokowanie aktywnej reakcji jest podtawowym elementem procesu badan nad okreslona grupa, gdyz pozwala na uzyskanie znacznie szeszego materialu do analizy a jednoczesnie podnosi poziom interakcji.
Na kazdym z wymienionych forum byl/jest “wirtualny cop” aczkolwiek forma uzyskiwania informacji byla dobrana specyficznie do potrzeb.
Mam wiec nadzieje, ze znajac te informacje bedziecie umieli mi wybaczyc moj udzial, a czescia procesu zadoscuczynienia, niech bedzie fakt, ze pozwolilem sobie na luksus wprowadzenia was w kilka detail zwiazanych z tymi ostatnimi miesiacami na tym forum.
Nie wiem czy “wirtualny cop” bedzie emanowal swa wiedza i intelektualnymi walorami w dalszym ciagu, ale z pewnoscia od czasu do czasu, ja prywatnie pokusze sie o drobne uwagi i obserwacje. Nie sadze nawet, ze zmiana “user name” jest potrzebna, gdyz i tak kazdy poznalby moj styl. Uczestniczac poprzednim razem w polemikach na tym forum uzywalem swego imienia, teraz byl “cop” ale to jest w gruncie rzeczy bez wiekszego znaczenia.
Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za wasz udzial. "

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2014, 08:22 PM
Post: #145
RE: Cop
Autor komentarza: cop
Data: 28-02-2014 01:49:06
Użytkownik cop piszący z IP: 216.195.21.133 został zablokowany za wielokrotne łamanie postanowień regulaminu.

Autor komentarza: Dudas (Redaktor bokser.org)
Data: 28-02-2014 10:10:22
Zaczynają się czystki. Jeśli ktoś podpadnie, nie będzie żadnej taryfy ulgowej - również dla weteranów. Trzeba oczyścić forum z trolli. Od teraz będzie merytoryczna dyskusja albo brak jakiejkolwiek dyskusji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2014, 08:25 PM
Post: #146
RE: Cop
Brawa dla Dudasa, tylko kurde... za copa, to ma minusa.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2014, 08:28 PM
Post: #147
RE: Cop
śmieszna sprawa,ten blackdog z tego co przeglądam wątki jest o wiele bardziej szkodliwy niż cop i niczego sensownego o boksie nie pisze
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2014, 08:44 PM
Post: #148
RE: Cop
Dudas za czystki dostaje propsy i zielonego reputa Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2014, 08:44 PM
Post: #149
RE: Cop
Co to za blokady skoro :

Autor komentarza: cop
Data: 28-02-2014 01:49:06
Użytkownik cop piszący z IP: 216.195.21.133 został zablokowany za wielokrotne łamanie postanowień regulaminu.

i...

Autor komentarza: cop
Data: 28-02-2014 01:55:34
"BlackDog Data: 28-02-2014 01:49:40
...mam na e-mail wiadomość od redaktora o tym że jesteś tuc jakoby chroniony i popierany dlatego ciągle tu jesteś..."

No coz, wiesz iz profesjonalisci nie rozmawiaja om prywatnych rozmowach, ale jezeli juz probujesz, to publikuj wszystko co masz przeciwko mnie, ale juz podpowiadam, ze ani ty ani redakcja nie ma nic. Zamilcz wiec glupcze, gdyz sie osmieszasz.
To jest zabojczy portal bokmserski, ktory jest adorowany przez tysiace czytelnikow i mowiac szczerze, 50% czyta go poniewaz wirtualny cop jest tutaj gosciem.
Probuj zdyskriminowac mnie, a bedziesz przeciwko postepowi...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2014, 08:47 PM
Post: #150
RE: Cop
Jeśli pewien osobnik z Krakowa cały czas ma aktywne konto, to o żadnej czystce nie może być mowy. Niemniej za copa plus. Szkoda, że tak późno.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości