Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga ciężka - Wielka Brytania
11-04-2014, 08:22 PM
Post: #31
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Szacun, że jemu się jeszcze chce. Dwie czasówki od Thompsona dostać...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 08:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2014 08:25 PM przez TomaszX.)
Post: #32
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Jestem przeonany że Prince wygra przez nokaut,co jak co ale z średniakami radzi spobie łatwo i szybko.Choć wynik w drugą strone by mnie niezmiernie ucieszył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 08:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2014 08:31 PM przez Krzych.)
Post: #33
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
(11-04-2014 08:22 PM)Sander napisał(a):  Szacun, że jemu się jeszcze chce. Dwie czasówki od Thompsona dostać...

Niby tak ale co ma innego robić? Tak samo jak z Wawrzykiem, weryfikacja już się odbyła i perspektyw na przyszłość nie ma ale jednak chyba lepiej nadal boksować i zarabiać z tego co się lubi niż wrócić do rzeczywistości i zamiast robić sobie 2 treningi dziennie to zapierdalać po 12 godzin dziennie na jakiejś budowie żeby tylko wyżyć nie? Nawet jakby mieli przegrywać, to nadal lepsze to niż normalna praca. Mają wypracowane jakieś tam nazwisko, trenowali po kilkanaście lat i nie ma sensu teraz z tego rezygnować i zaprzepaszczać tych lat treningów. Mistrzami nie będą ale wyżyć z tego mogą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 08:39 PM
Post: #34
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Nigdzie nie napisałem, że nie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 09:09 PM
Post: #35
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
A czy ja twierdzę, że tak napisałeś?Smile To nie był żaden atak na Ciebie czy Twój postSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 08:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2014 08:09 PM przez Krzych.)
Post: #36
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Price wyglądał całkiem dobrze. Ten nokdaun to jakaś krzywizna i to nie było nic poważnego, zwykły cep w tył głowy i do tego trochę źle stał. Ale fakt, że gdyby Pala uderzył te parę centymetrów krócej to by Price jeszcze się nie obudził. Nie można popełniać takich błędów, to było wręcz podręcznikowe. Lewy, lewy, niezbyt pewny i leniwy prawy i oberwanie kontrą lewym sierpem. Klasyka. Ale ogólnie dobrze wyglądał. Widać progres w obronie ale do sukcesu jeszcze daleko. Pala to solidny i szybki zawodnik, jeżeli przed takimi atakami Price skutecznie się bronił to jest jakiś postęp. Ale jak mówię, nadal daleka droga. Ciekawe też jak z kondycją, bo to wydaje się być problem nie mniejszy niż obrona. Gdyby nie był taki wiekowy to mógłby nawet zostać drugim Kliczką, który na początku też obrywał, ale w tym wieku nie ma już wiele czasu na naukę. Choć może, ze 3 lata pracy, będzie miał pod 33-34, coś tam może osiągnąć jeżeli na prawdę będzie regularnie się poprawiał. Ma potencjał ale jest dużo pracy do wykonania.

https://www.youtube.com/watch?v=FQtEBGm2SZc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 08:14 PM
Post: #37
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Kuźwa co to ma być? Kiedy on walczył? Nawet tego w tv nie pokazali? Polsat Sport jeszcze nie zaczął nadawać a czytam, że Price wygrywa z Palą. Kurwa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 08:43 PM
Post: #38
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
To już było przed 20. Nie wiem kto tą gale układał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 09:43 PM
Post: #39
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Też widziałem delikatny postęp w defensywie, ale obrona Price'a dalej jest dziurawa. On przyjął kilka dosyć obszernych ciosów od Pali, których powinien uniknąć. Nie zrobiły mu krzywdy, ale z zawodnikiem bardziej klasowym może to wyglądać naprawdę kiepsko. Był też moment, zdaje się że w pierwszej, albo drugiej rundzie gdzie David pod obstrzałem Pali zaczął odwracać się plecami, nieporadnie to wyglądało. Ręce też nie wracają po ataku do defensywy zbyt szybko i prawa ręka opuszczona jest często zbyt nisko.

Brakowało mi też skutecznego lewego prostego, w każdym razie było ich za mało - u takiego olbrzyma lewy powinien chodzić z automatu.

Myślałem, że Price może trochę pękać przed ofensywnie nastawionym Palą, ale Anglik wyglądał dosyć pewnie.

Już w polskim internecie rozległ się lament o straszliwej szklance Pricea. Nokdaun był prawidłowy, ale to nie dlatego, że Anglik był wstrząśnięty/zraniony, tylko dlatego że stracił równowagę. Wszedł w półdystans, źle stanął na nogach, dostał pchnięcie i poleciał na plecy. W pierwszej chwili, live, myślałem że to cios odciął nogi Price'owi, ale powtórka rozwiała wątpliwości.

W sumie fajna walka. Pala to nie żaden kelner, a bardzo solidny zawodnik. Wyszedł wygrać, został znokautowany, nie dał ciała.
Nie był to zły występ Davida, ale można było w nim zobaczyć niedociągnięcia.

Teraz dałbym Price'owi 2 twardych rywali na przetestowanie kondycji i rozłożenia siły. Mogliby być to Johnson i Guinn.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2014, 10:27 AM
Post: #40
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Kolejne szybkie zwycięstwo odniósł wczoraj na gali Froch vs Groves mistrz oimpijski z Londynu Anthony Joshua. Czy nie czas na poważniejsze wyzwania? Nie chciałbym żeby został drugim Wilderem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości