Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga ciężka - Wielka Brytania
23-01-2014, 10:29 PM
Post: #21
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Troche beka z Fury'ego. Najpierw śmieje się z Wildera, że pokonał Firthę bodajże w 12-tej walce, a Wilder dopiero w 30-tej a teraz stawia się daleko poniżej Artura. No ale może nie było kandydata, a data z Chisorą pewna, więc to raczej walka na pozostanie w rytmie niż jakiekolwiek wyzwanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 10:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2014 10:42 PM przez BMH.)
Post: #22
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Badzmy wyrozumiali. Kliczko-gosc ktorego wielu kreuje na top10 HW All time- dawal szanse walki Pianecie, czy Wachowi, to dlaczego Fury ma na rozruch kosci nie sklepac Basile?Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 10:51 PM
Post: #23
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Nie no, okejka. Tak jak napisałem - walka na przetarcie przed Chisorą to ma sens.
Ale akurat z Kliczko to przesadziłeś, bo kto jak kto ale mega mistrz w swojej wadze powinien potykać się tylko ze ścisłym top5 swojej dywizji, a ie jakimiś Pianetami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 10:57 PM
Post: #24
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Beka z błazna Fury'ego .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 11:02 PM
Post: #25
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
(23-01-2014 10:51 PM)Gogolius napisał(a):  Ale akurat z Kliczko to przesadziłeś, bo kto jak kto ale mega mistrz w swojej wadze powinien potykać się tylko ze ścisłym top5 swojej dywizji, a ie jakimiś Pianetami.

To byla wlasnie zlosliwa aluzja w moim wykonaniu w strone Kliczki. Co My kibice mamy wymagac od Furego, Adamka, czy innych topowych gosci, jak tu sam mistrz, wielki dominator, czesto obija ogorkow? Nie jestem zaskoczony wyborem Tysona, zwlaszcza, ze to typowa walka na rozgrzewke.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 11:15 PM
Post: #26
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
BMH
Na rozgrzewke mógł sobie wziąźć no nie wiem Sprrota,Walkera albo Guinna ale Basile no kurcze coś tu nie gra :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 08:05 PM
Post: #27
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Coś mi się wydaje, że dzisiaj Price poniesie kolejną klęskę... walczy z niebezpiecznym i mocno bijącym Ondrejem Palą, który przecież całkiem nie dawno dzielnie stawiał czoła Chisorze a nawet raz go mocno wstrząsnął. Co ciekawe Pala w walce z Chisorą ważył 109 kg a teraz... 105 co może świadczyć o jego dobrej formie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 08:07 PM
Post: #28
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
To chyba jutro ta walka.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 08:09 PM
Post: #29
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Najmocniej przepraszam za błąd. Oczywiście jutro Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 08:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2014 08:19 PM przez Krzych.)
Post: #30
RE: Waga ciężka - Wielka Brytania
Price waży najmniej od dawna ale jakoś niemrawo wygląda, takie mam wrażenie.

[Obrazek: Price_pala.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości