Ankieta: Jak zakończy się ta walka?
Ankieta jest zamknięta.
Diablo wygra przed czasem 30.43% 7 30.43%
Czakijew wygra przed czasem 13.04% 3 13.04%
Diablo wygra na punkty 13.04% 3 13.04%
Czakijew wygra na punkty 43.48% 10 43.48%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Czakijew
18-04-2013, 04:37 PM
Post: #21
RE: Włodarczyk vs Czakijew
@BMH
Sorry ale chyba nie trzeba być bokserem czy choćby początkującym amatorem żeby oceniać czy ktoś jet dobry technicznie, ma dobrą pracę nóg czy dobry balans tułowiem...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2013, 04:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2013 04:46 PM przez BMH.)
Post: #22
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Do czego to ma byc? Bokserzy, poczatkujacy amatorzy? Przeciez ja tez nie bylem amatorem..


Co ma dobra praca nog do techniki?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2013, 04:55 PM
Post: #23
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Chodzi mi o to , że nie trzeba trenować boksu by móc się wypowiadać na temat techniki czy pracy nóg czy balansu tułowia tak jak jakiegokolwiek innego pięściarskiego elementu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2013, 05:05 PM
Post: #24
RE: Włodarczyk vs Czakijew
@BMH
Zamiast Palaciosa dałbym Greena, który dał dużo, dużo trudniejszą walkę Włodarczykowi. Chociaż ten chyba przeniósł się do LHW. Tak czy inaczej umieszczenie tam Palaciosa to kicha... prędzej Kołodziej lub Głowacki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2013, 05:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2013 06:46 PM przez BMH.)
Post: #25
RE: Włodarczyk vs Czakijew
(18-04-2013 04:55 PM)Sander napisał(a):  Chodzi mi o to , że nie trzeba trenować boksu by móc się wypowiadać na temat techniki czy pracy nóg czy balansu tułowia tak jak jakiegokolwiek innego pięściarskiego elementu.

Jasne... wypowiadac sie mozna zawsze, czy ja gdzies napisalem, ze nie? Bardziej mialem na mysli poprawna weryfikacje tych umiejetnosci, bo skoro samu sie nigdy nie cwiczylo, to naturalne jest, ze trudno o racje, czy poprawna ocene takich rzeczy jak technika...
Posluze sie przykaldem.. nie musisz znac sie gotowaniu, zeby wypowiadac sie na temat poprawnosci robienia pewnych potraw, czy jednak to znaczy, ze napiszesz prawde? Tu temat rozbil sie o technike Krzysztofa, ktora jest dobra.. wrecz ksiazkowa, i brak pracy nog a'la Leonard, czy balansu a'la Tyson, w niczym nie umniejszaja tych umiejetnosci Wlodarczyka!
W momencie kiedy czytam, ze jego technika jest slaba, czy mierna, to postanowilem naprostowac-jako ktos majacy wiedze praktyczno-teoretyczna-, ze technika Diablo jest dobra. Tyle, w temacie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2013, 05:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2013 05:09 PM przez Sander.)
Post: #26
RE: Włodarczyk vs Czakijew
@ADFPL
Patrząc na Twoje sygnatury z coraz większym strachem wchodzę na to forum Wink Wink
Po prostu @Glaude prawdopodobnie źle to ocenił lub po prostu tak uważa i ma prawo do tego.
Fajnie, że jako ktoś z wiedzą wypowiedziałeś zdanie od strony bardziej fachowej/praktycznej.
(18-04-2013 05:06 PM)BMH napisał(a):  Posluze sie przykaldem.. nie musisz znac sie gotowaniu, zeby wypowiadac sie na temat poprawnosci robienia pewnych potraw
Otóż to dokładnie o to mi chodziło.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2013, 05:41 PM
Post: #27
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Cała ta dyskusja pokazuje nietuzinkowym pięściarzem jest Krzysztof Włodarczyk. Wylewają na niego pomyje, a on już jest prawie 3 lata mistrzem świata. Mało walk toczy, ale to inna sprawa...

Krzysio jeszcze zaskoczy nas wszystkich, nie wiem czym, ale zobaczycie Tongue

Sander, a co ty chcesz od sygnatur Adamka Big Grin ?

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2013, 06:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2013 06:18 PM przez Sander.)
Post: #28
RE: Włodarczyk vs Czakijew
@Adammobp
Właśnie wcześniej wspominałem o tym, że Diablo jak każdy ma wady i problemy zaróno w życiu prywatnym jak ringowym ale jednak jest tym mistrzem świata i myślę, że przypadkowo się to nie stało , że 3 lata siedzi na tronie WBC.
Co od sygnatur to nie mam nic do nich Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2013, 06:22 PM
Post: #29
RE: Włodarczyk vs Czakijew
@Sander
Te pytanie skierowane do Ciebie przez Adammobp było raczej pytaniem retorycznym. Bardziej chodziło o to abyś zwrócił uwagę na jego sygnaturę Big Grin

@Adammobp
Hahaha, rozwaliłeś mnie tą sygnaturą. Widzę, że mistrza Adammamobp łatwo przebić nie będzie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2013, 06:27 PM
Post: #30
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Wiem o tym doskonale Wink
Ale nie chciałem się już odnosić do kolejnych sygnatur choć są zajebiste Wink Więc odpisałem nie mam nic do sygnatur Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości