Ankieta: Jak zakończy się ta walka?
Ankieta jest zamknięta.
Diablo wygra przed czasem 30.43% 7 30.43%
Czakijew wygra przed czasem 13.04% 3 13.04%
Diablo wygra na punkty 13.04% 3 13.04%
Czakijew wygra na punkty 43.48% 10 43.48%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Czakijew
25-05-2013, 10:51 AM
Post: #41
RE: Włodarczyk vs Czakijew
To jest po prostu chore...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-05-2013, 11:58 AM
Post: #42
RE: Włodarczyk vs Czakijew
heh... chyba już przed walką Wawrzyka z Powietkinem słychać było głosy, że ta walka będzie w PPV, więc mnie to nie dziwi. Wiecie jaką mam opinię nt. PPV, nie będę się już powtarzał. Ale na razie uśmiercanie polskiego boksu elegancko polsatowi wychodzi...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-05-2013, 12:13 PM
Post: #43
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Ale popatrzcie. Na walkę Wawrzyk vs Powietkin sprzedano od 7 do 8 tysięcy pakietów. Pomnóżmy to x 40 zł to daje to około 320 tys. złotych. Czy to jest kasa która kusi do PPV? Czy gromadząc ze 2 mln ludzi w otwartym paśmie + reklamy nie wyszliby lepiej?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-05-2013, 12:48 PM
Post: #44
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Cytat:Na walkę Wawrzyk vs Powietkin sprzedano od 7 do 8 tysięcy pakietów

Skąd masz takie dane?
Nie wiem, może chcą pokazać Polskę jako Amerykę Europy, bogaty kraj, gdzie ludzie żyją w dostatku. Naprawdę ciężko znaleźć jakikolwiek argument, ale mam nadzieję, że nie przyjdą takie czasy, że walka np. Kessler - Froch będzie w PPV.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-05-2013, 01:06 PM
Post: #45
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Wasyl mówił że poniżej 10 tys sprzedali a i jedna ważna persona Polsatu potwierdziła mi mailowo te 7-8 tys choć nie policzone jeszcze wszystko ale w 8 tys. się zamknie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-06-2013, 12:10 PM
Post: #46
RE: Włodarczyk vs Czakijew



Pierwszy f2f. Ciekawe tylko czemu panowie na golasa, a nie w garniaczkach. Ważenie przecież dopiero za tydzień.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-06-2013, 12:35 PM
Post: #47
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Wlodarczyk ma przewage doswiadczenia wyniesiona z ringow zawodowych, jest lepszy technicznie(na innym portalach widzialem opinie, ze to Rosjanin jest lepszy technicznie-bzdura), dobrze sie broni, i ma czym uderzyc... to sa atuty Krzysztofa. Czakijew ma po swojej stronie "swierzosc", glod boksu, szybkosc i dynamike... do tego wszystkiego walczy na swoim ringu.

Pozornie Krzyskowi taki rywal jak Rakhim powinien pasowac, bo czesto sie odslania podczas ataku, co taki rutyniarz jak Diablo moze wykorzystac. Polak wlasnie najlepiej sie czuje w walce z kontry, kiedy rywal atakuje, wiec teoretycznie to jest na plus dla Diablo. Praktycznie jednak, moze sie okazac, ze rywal tak silny, szybki, i bardzo zmotywowany moze okazac sie przeszkoda nie do przeskoczenia dla dzisiejszego Krzyska.

Stawiam na duza niespodzianke, i zakoczenie walki czasowka na korzysc dla Rosjanina.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-06-2013, 01:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2013 01:33 PM przez Sander.)
Post: #48
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Ja z kolei wierzę w Diablo. Pewnie sporo przyjmie na głowę i gardę tych ciosów i na punkty będzie przegrywał ale jednak będzie straszył od czasu do czasu Czakijewa a w końcówce ustrzeli go.
Rosjanin na takim poziomie jeszcze nie walczył a Diablo to w końcu zaprawiony w bojach mistrz świata. Jeszcze może gdzieś przewagi Krzysztofa bym w kondycji poszukał. Zoabczymy jak na tym poziomie Czakijew wytrzyma dłuższy dystans. Krzysztof przed czasem po ciężkiej walce w której na punkty prowadził Czakijew. Tak to widzę...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-06-2013, 02:42 PM
Post: #49
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Kogoś w Polsacie chyba pogrzało. W krótkim odstępie czasu robią trzecie PPV:
- Zawodowy sparing Powietkina
- KSW (gdzie sprzedaż była nie tak duża, jak się spodziewano)
- Włodarczyk vs Czakijew

Wszystko to za 40zł. Do tego reklama walki nie jest jakaś oszałamiająca, a wręcz skromna. Walka odbywa się w Rosji, main event w PL wypadałby na 20-21, czyli telewizyjny prime time. Jeżeli rzucić tę walkę za free, a zamiast przerw między rundami puszczać reklamy, to i tak zysk byłby pewnie spory. Szkoda dla boksu w PL, że ten event będzie dostępny tylko dla nielicznych.

Odnośnie samej walki to stawiam na Czakijewa. Ma do tego atut w postaci walki u siebie. Myślę, że pierwsze rundy padną łupem Rosjanina, Włodarczyk powoli się rozkręca. Środkowe rundy z kolei będą wyrównane, ze wskazaniem na Włodarczyka. Pytanie brzmi, kto lepiej zniesie trudy pojedynku?
Może to absurdalnie zabrzmi, ale style zawodników będą pasowały obydwóm. Włodarczyk nie lubi gonić za rywalem, woli wyczekiwać na kontry i dostanie tutaj rywala, który będzie na niego nacierał. Polak jest jednak niezbyt lotny na nogach, jego defensywa jest szczelna, ale dosyć statyczna, przez co Czakijew będzie miał pole do bicia swoich power punchy.

Zależy jak Włodarczyk zniesie uderzenia Rosjanina. Jeżeli będą one zostawiały ślad na Włodarczyku i pozbawiały go sił, to być może on pierwszy odpuści. Jednak, jeżeli jego defensywa będzie w stanie przetrwać szturm Czakijewa, to zmęczony Rachim może mieć kłopoty w ostatnich rundach. Mój typ, to Czakijew na pkt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-06-2013, 03:53 PM
Post: #50
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Walka trudna do przewidzenia. Wierzę w wygraną Diablo. Liczę na błąd Czakijewa, który Diablo wykorzysta. Na punkty napewno nie wywiezie zwycięstwa. Czakijew dobry jest i napewno będzie aktywniejszy i myślę, że właśnie ta aktywność go zgubi, bo się odsłoni i wejdzie na nokautującą kontre.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości