Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wawrzyk vs Povetkin !?
07-04-2013, 10:42 AM
Post: #21
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Ale się nakręcacie z każdym kolejnym komentarzem szanse Andrzeja rosną hehe .Moim zdaniem Povietkin zrobi formę i będzie po Wawrzyku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-04-2013, 11:00 AM
Post: #22
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Nawet jak nie zrobi formy to i tak wygra. Mi chodziło głównie o sam wybór a zainspirował mnie Oquendo który się bulwersuje, że został zastąpiony no namem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-04-2013, 12:18 PM
Post: #23
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Ciekaw jestem czy ta walka wypali. Povietkin nie jest jakimś wirtuozem i spokojnie jest do ogrania, ale raczej marne szanse, żeby Wawrzyk go ograł. Chłopakowi brakuje sprytu, cios też ma bardzo przeciętny, jedyny plus z takiej walki to chyba wypłata życia.
07-04-2013, 05:12 PM
Post: #24
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
@bigdaddy
Niestety. Jedyny polski pięściarz, który mógłby ograć Povetkina to Adamek i to jak zrobi formę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-04-2013, 10:36 PM
Post: #25
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Dokładnie. Adamek to jedyny polski pięściarz i może jeden z nielicznych pięściarzy na świecie, który mógłby wygrać z Povetkinem lub przynajmniej dać wyrównaną walkę. Wawrzyk to jakaś parodia;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2013, 07:38 PM
Post: #26
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Parodia to wiekszosc bokserów HW. Cofajac sie wstecz do walki Povietkin - Huck , Mysle, ze Adamek zniszczylby ich obu. Szkoda, ze scisla czolowka HW tj. Adamek, Haye, Povietkin, Jennings, Pulev, nie konfrontuja ze soba. To bylyby widowiska wieksze niz ktoregokolwiek z braci K. Osobiscie w zadnym z tych pojedynkow nie skreslalbym Jenningsa, ktory bardzo mi zaimponowal podczas walki z Liachowiczem, dosyc płynny i swietnie przeszkolony pod wzgledem technicznym, ładne czyste ciosy. Mój faworyt w tych starciach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2013, 07:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2013 05:52 PM przez BMH.)
Post: #27
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Adamek, to sobie moze niszczyc.Big Grin Zdaje sobie sprawe, ze jak sie komus kibicuje to trudno o obiektywizm, ale bez przesady. Fury wypykalby Adamka bardziej widocznie niz zrobilto USS... Chambers ktory od drugiej rundy walczyl jedna reka, i dal walke gdzie wynik mogl isc w obie strony, a Ty piszesz o niszczeniu Povetkina. Jak na moje oko, to Tomaszowi blizej do ksiedza, niz do Puleva, Furego, czy Haye.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2013, 09:27 AM
Post: #28
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Dziś Tomasz Adamek nie prezentuje już formy która pozwalałaby atakować TOP 5 ciężkich na tę chwilę. Regres formy jest bardzo widoczny z walki na walkę. Nawet w życiowej formie o jakimkolwiek zniszczeniu Hucka czy Saszy nie byłoby mowy choć oczywiście Tomasz z walki z Arreolą nie stałby na straconej pozycji.
Co do walki Wawrzyk vs Powietkin to już tydzień temu widziałem wypowiedź Andrew, że w ciągu dwóch dni wszystko będzie jasne...Czekamy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2013, 04:31 PM
Post: #29
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
@Sander
Zgadzam się z początkiem Twojego postu. Rzeczywiście regres formy Adamka jest widoczny z walki na walkę. Tomek nie jest już tak dobry by mówić o nim jako o pięściarzu pierwszej 5. Ledwo, ledwo może się mieścić w TOP10. Natomiast jeżeli chodzi o walkę Huck - Adamek (w formie z walki z Arreolą) to Tomek ustawiałby go jak chciał. Całkiem możliwe, że wygrałby nawet przed czasem, nie czyste KO, ale narożnik lub sędzia mógłby to przegrać. Z Povetkinem myślę, że też mógłby sobie poradzić. Povetkin w swoim prime i Adamek w prime w jednym ringu to byłaby przepiękna walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2013, 05:40 PM
Post: #30
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Na pewno pojedynek prime Adamek - prime Povietkin byłby wielkim widowiskiem ale dopiero w walce z Bośniakiem mogło by dojść do wielkich grzmotów. Wszyscy wiemy jak walczy Huck a Adamek w cruiser też lubił się pobić Wink
Co do szans to jak dla mnie byłyby to wyrównane walki ale nie ma co gdybać kto by je wygrywał.
Temat walki Wawrzyka z Saszą w polskich mediach nieco ucichł... Albo są problemy z dogadaniem się albo to cisza przed burzą czyli oficjalnym komunikatem : Wawrzyk rywalem Povietkina ;p

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości