Ankieta: Jak zakończy się ten pojedynek?
Ankieta jest zamknięta.
Wilder na punkty 0% 0 0%
Harrison na punkty 0% 0 0%
Wilder przed czasem 55.56% 5 55.56%
Harrison przed czasem 44.44% 4 44.44%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilder vs Harrison
04-04-2013, 02:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2013 02:56 PM przez Sander.)
Post: #1
Wilder vs Harrison
za bokser.org:
[Obrazek: f59925a8b812d135c9eda98fc21a4fc0_M.jpg]
[Obrazek: 200px-Deontay_Wilder.jpeg]

Wcześniejsze pogłoski znalazły swój pozytywny finał i Audley Harrison (31-6, 23 KO) rzeczywiście zaboksuje z wielką nadzieją amerykańskiej wagi ciężkiej - Deontayem Wilderem (27-0, 27 KO). Do ich starcia na dystansie dziesięciu rund dojdzie 27 kwietnia w Sheffield podczas gali Khan vs Diaz.

Myślę, że dla Harrisona to już ostatnia szansa...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-04-2013, 03:22 PM
Post: #2
Bug RE: Wilder vs Harrison
Wilder zrobił ogromny postęp - z anonimowych bumów przerzucił się na bumów z nazwiskiem. Kolejni sugerowani przeciwnicy: RJJ, Toney, Rahman, Maskajew.

A tu filmik dla wszystkich naiwniaków, którzy wierzą, że Wilder to przyszłość wagi ciężkiej. Jedenastą walkę zawodową stoczył z niepełnosprawnym zawodnikiem sumo, który rzucił go na deski. Deontay Wilder is a joke.

http://www.youtube.com/watch?v=gUlfI5VlZuY
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-04-2013, 04:01 PM
Post: #3
RE: Wilder vs Harrison
Szkoda, że walki ze Sconiersem nie ma nigdzie w necie, bo widziałem tylko zdjęcia i tam dechy Wildera były chyba dość poważne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-04-2013, 08:05 PM
Post: #4
RE: Wilder vs Harrison
Wilder pewnie to wygra i to szybko, ale niezłe jajca by były gdyby Omdlej znokautował tego kelnerobijcę.

WAR OMDLEJ !

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-04-2013, 08:14 PM
Post: #5
RE: Wilder vs Harrison
Ja to bym sie nawet nie zdziwił. Pękł Mitchell Pękł Price to czemu nie Wilder?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-04-2013, 09:09 PM
Post: #6
RE: Wilder vs Harrison
Wilder go bardzo szybko zastopuje. A co do walki, do której link zamieścił Metzger to uważam, że te dechy były bardziej po pośliźnięciu albo straceniu równowagi, ale też jeżeli były po ciosie to przez to, że Wilder przez prawie całą walkę pajacował...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2013, 08:39 AM
Post: #7
RE: Wilder vs Harrison
Haha, jak ten Nichols padł na liny, to prawie je urwał Big Grin

Jakby Wilder przegrał, to odbudować mógłby się z Bazelakiem.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2013, 08:53 AM
Post: #8
RE: Wilder vs Harrison
Bazelak nie przyjąłby takiej walki. Przecież on jest zajęty nokautowaniem wychudzonych murzynów brzuchem Smile

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2013, 07:34 PM
Post: #9
RE: Wilder vs Harrison
Harrison jest teraz dobrze, moze nie do konca dobrze, ale srednio zmotywowany, po wygranej w turnieju. Dlatego i do treningow sie przylozy, bo chcialby jeszcze cos pokazac. To pierwsza walka Wildera z tak "mocnym" w jego rekordzie zawodnikiem Big Grin Stawiam na presing ze strony Harrisona i pełne 12 rund zacietej batali. Przyznajmy sobie szczerze, Wilder sie nie umie poruszac, on tylko czeka na moment.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2013, 07:49 PM
Post: #10
RE: Wilder vs Harrison
Po pierwsze walka jest zakontraktowana na 10 rund. Po drugie - przed Pricem też się przyłożył do treningów, sparujący z nim wtedy Wilder i Scott chwalili jego formę. Po trzecie - Harrison to angielski Gołota, prawdopodobieństwo "spalenia się" psychicznie jest bardzo wysokie, no i pressing ze strony Harrisona to też nie jego natura. Już prędzej jakaś kontra, fajnie byłoby zobaczyć akcję typu Harrison vs Bertino w PF, tylko Wilder na miejscu Clausa Smile

Inna sprawa, że Wilder jest totalnie niesprawdzony, nikt go nie nauczył lewego prostego, nie wiadomo co z kondycją i z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że jest szklany. Gdyby to się nie skończyło przed czasem byłbym w szoku. Zdecydowanym faworytem Wilder, po jakimś dzikim prawym jak to ma w zwyczaju.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości