Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzysztof Włodarczyk
06-09-2013, 05:52 PM
Post: #251
RE: Krzysio Włodarczyk
Włodarczyk ma zmierzyć się najpierw z Fragommenim później Sosnowskim, rewanż z Czakijewem (tylko po co?) i ew. walka unifikacyjna z Huckiem co według mnie będzie nie możliwe do zrealizowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 06:03 PM
Post: #252
RE: Krzysio Włodarczyk
Po co rewanż z Czakijewem? A no po to, że pewnie za darmo Diablo nie zawalczy. Założę się, że dostanie wyższą gażę niż za pierwszy pojedynek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 06:15 PM
Post: #253
Bug RE: Krzysio Włodarczyk
Za Czakijewa Diablo dostał największą gażę w karierze, więc pytanie "po co" jest nie na miejscu. Poza tym nie wiemy jak była skonstruowana umowa. Być może każdy z zawodników mógł zażądać rewanżu bez względu na wynik walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 06:26 PM
Post: #254
RE: Krzysio Włodarczyk
Po co chodziło mi bardziej o sens sportowy. Tym razem Czakijew wygra... nie wystrzela się w ciągu 5 rund, zrobi lepszą kondycję, Włodarczyk będzie miał problemy a kto będzie chciał oglądać przegranego Włodarczyka w HW?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 06:45 PM
Post: #255
RE: Krzysio Włodarczyk
W przerwach między obronami pasa Diablo zawalczy z Albertem w HW nie wakując absolutnie pasa. Myślę, że decyzja co do tego w której kategorii Krzysztof spędzi ostatnie lata kariery jeszcze nie zapadła. Moment na testowanie możliwości Włodarczyka w królewskiej kategorii jest dobry gdyż Fragomeni mu nie zagrozi i spokojnie może się już przyswajać z wyskokiem do HW i planować walkę na luty.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 07:26 PM
Post: #256
RE: Krzysio Włodarczyk
Włodarczyk-Huck to by była bitwa! Szkoda, że zapewne do niej nie dojdzie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 11:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2013 11:58 AM przez Splint3rPL.)
Post: #257
RE: Krzysio Włodarczyk
Wczoraj, w przerwie między zajęciami skoczyłem sobie do Biedronki kupić coś do jedzenia. I co znalazłem w jednej z lodówek? Włodarczyka:
[Obrazek: r35x1z3f1ud9.jpg]
Rozumiem, że człowiek jakoś musi na życie zarabiać. Adamek reklamuje napój energetyczny, to samo robi Tyson. Ale mistrz świata na paczce kabanosów wygląda mimo wszystko jakoś dziwnie : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 12:37 PM
Post: #258
RE: Krzysio Włodarczyk
Jedz kabanosy, będziesz mistrzem Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 06:47 PM
Post: #259
RE: Krzysio Włodarczyk
Krzysztof dostał nominację do walki roku i dramatycznej walkiTongue Cóż, taki showman w ringu jak Włodar to nie dziwota, że znalazł się w takim rankinguSmile
Ciekawi mnie za to, co w kategorii dramatyczna walka robi starcie Danny Garcia - Zab Judah. Ja tam żadnej dramaturgii nie widziałem, walka do jednej mordy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 08:07 PM
Post: #260
RE: Krzysio Włodarczyk
''Bez glutaminianu sodu, bez konserwantów'' jasne Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości