Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzysztof Włodarczyk
31-08-2013, 09:53 AM
Post: #241
RE: Krzysio Włodarczyk
@kubala
Ale jak już pisałem aspekt sportowy jest tu nieistotny.
Na walkę z journeymanem obcokrajowcem przyszliby Wasyl, Werner - kto wie czy by mu się chciało?, Borek, żona Diablo i Szpilka z pierdziochem oraz paru dziennikarzy.
A Diablo vs Sosnowski to pełna Ergo Arena lub Torwar i PPV.
Głośny debiut Włodarczyka w HW - tego poszukają.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2013, 09:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2013 06:33 PM przez Metzger.)
Post: #242
Bug RE: Krzysio Włodarczyk
Ponoć walka miała by się odbyć 22 lutego. Czyli nadal robimy ponad półroczne przerwy między walkami. Adamek też debiutował w HW w wieku 32 lat, ale naprawdę nie rozumiem tak rzadkich występów Diabła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2013, 10:03 AM
Post: #243
RE: Krzysio Włodarczyk
Ostatnia walka Sosny pokazała, że Albert ma już poważne problemy z przyjmowaniem ciosów. Mimo stosunkowo wciąż młodego wieku jak na pięściarza HW (obiecujący "prospekt" Price ma tylko 4 lata na karku więcej) jest już rozbity. Stoczył wiele walk, przyjął sporo ciosów, nokaut z rąk Witka też na pewno zostawił ślady. Sosnowski nigdy nie był wybitnym pięściarzem, a obecnie niewiele zostało nawet z tego dawnego średniaka. Łatwa robota dla Włodarczyka. Mimo to ta walka świetnie się w Polsce sprzeda. Jakby nie patrzeć, to będzie starcie byłego mistrza świata z byłym pretendentem do tytułu. Brzmi dobrze : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2013, 10:21 AM
Post: #244
RE: Krzysio Włodarczyk
Sander
Ale ja to wszystko rozumiem. I zgadzam się z tym w 100%. Jednak dla mnie, typowego kibica, dla którego liczy się głównie aspekt sportowy, taka walka nie jest wymarzonym rozwiązaniem.

Splint3rPL
Wielkim pięściarzem to on nigdy nie był. Talentu nie miał za grosz. Ze swoim marnym potencjałem dostał walkę o mistrzostwo świata, naprawdę musiał ciężko na to pracować. Bardzo ciężko. Osiągnął więcej niż to, na co miał papiery. Szanuję go za to i zawsze mu kibicowałem i będę kibicował. Ale chciałbym by po prostu już nie walczył. Zdrowie i życie ma się tylko jedno.

Metzger
22 lutego ma być trzecia gala Polsat Boxing Night. Więc termin całkiem realny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2013, 10:51 AM
Post: #245
RE: Krzysio Włodarczyk
Ale wiesz.. Jak masz dostać fajną kasę a milionów odłożonych nie masz to wyjdziesz do tego ringu choćbyś miał Parkinsona i 45 lat na karku. Udasz zabitego po drugiej rundzie i choć Cię nazwą sprzedajnym chujem to jednak kasa wpadnie. Mało takich na rynku? Taki Rahman.. Po co mu była ta walka z Powietkinem? On dziś pewnie się sam odlać nie potrafi.. Albo Holyfield? Taka legenda. A mając 50 lat gada ,że on jest najlepszym gościem dla Kliczków.. Gdyby nie narobił tylu dzieci to 10 lat temu by skończył i pławił się w luksusach. A Bowe? Nawet nie ma co gadać.
Dlatego gadanie , że Sosna powinien skończyć.. Daj mu pieniądze to chętnie skończy. Boks jest rajem dla takich gości. Podpisujesz papier i masz już to w dupie. Bidenko albo Briggs w walce z Greenem.. To jaja i super sposób na zarabianie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 12:37 PM
Post: #246
RE: Krzysio Włodarczyk
Jak podaje super rzetelny dziennik Super Express, słynący jednak z niezłego sportowego działu, pod dowództwem Andrzeja Kostyry, Krzysztof zmierzy się najpierw w grudniu z Fragomenim, a następnie w lutym z Sosnowskim.
Ciekawe jak to ma wyglądać? Diablo po Włochu zwakuje pas i zostanie w HW, czy zrobi taki jednorazowy przeskok do HW, jak Huck, i wróci do CW i dalej będzie dzierżył pas?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 01:43 PM
Post: #247
Bug RE: Krzysio Włodarczyk
(06-09-2013 12:37 PM)kubala1122331 napisał(a):  Diablo po Włochu zwakuje pas i zostanie w HW, czy zrobi taki jednorazowy przeskok do HW, jak Huck, i wróci do CW i dalej będzie dzierżył pas?
Myślę, że nie ma sensu wakować pasa. Jeżeli się da, to niech zrobi rekonesans w HW bez oddawania pasa, a gdyby się okazało, że więksi rywale mu jednak nie podchodzą, to spokojnie wróci do bronienia tytułu w cruiser.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 02:34 PM
Post: #248
RE: Krzysio Włodarczyk
A federacja się na to zgodzi? Bo, mogę się mylić, wydaje mi się, że w przypadku Hucka, federacja poszła na jakieś ustępstwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 03:02 PM
Post: #249
RE: Krzysio Włodarczyk
@kubala1122331
W przypadku Hucka to była zupełnie inna bajka, on walczył o pas mistrzowski w HW zachowując przy tym swój dotychczasowy w CW. Włodarczyk z Sosnowskim ma bić się tylko i wyłącznie po to by zarobić kasę. Myślę, że nie będzie z tym problemu zwłaszcza, że Wasyl z pewnością kontakty ma dobre z WBC...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 04:26 PM
Post: #250
RE: Krzysio Włodarczyk
Wakować pas po to by stoczyć walkę z Sosnowskim to kompletny absurd. Nie wierzę, że Włodarczyk i Wasilewski mogą to zrobić. Chyba, że zamierzają do HW przejść na stałe, co wg mnie byłoby błędem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości