Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzysztof Włodarczyk
06-02-2012, 11:36 PM
Post: #21
RE: Krzysio Włodarczyk
(06-02-2012 10:27 AM)Jerome napisał(a):  Cunn z calym szacunkiem ale dla Diablo juz jest za cienki. Nie mowie, ze bez szans ale dopiero co po 2 porazkach. Greena po Tarverze przelknalem ale nastepnego dobitka juz nie. Cunn to teraz dla Mastera raczej. Krzysiu z Tarverem teraz ,
bedzie sie bil. To moze byc arcyciekawe. Skoro nawet Cunn daje mu szanse. Moze dlatego, ze tam na siebie z Tarverem jechali swego czasu ale to i tak trzeba byc powaznym typujac walke. Optymizm optymizmem ale nie osmieszylby sie tak gdyby Diablo mial 10% szans. Ja daje 50% / 50%.

Moja opinie o diablo wyrazilem kilka postow wczesniej ale jezeli ty mu dajesz szanse 50/50 z tarverem no to sory memory ale diablo musi byc strasznie slaby .
Tarver ma 43 lata ( czterdziesci trzy ) !! i nie interesuje mnie co zrobil z green machine i zkim kiedys walczyl , mowienie ze hopkins ma 46 , a holyfield 45 i dalej dobrze boksuja nie jest wymowka dla 30 letniego boksera podobno w swoim prime .... POWINNIEN brac ta walke w ciemno z 2 powodow :
1 wyplata zycia
2 promocja w USA
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2012, 10:51 PM
Post: #22
RE: Krzysio Włodarczyk
@michasmanchester

Mowisz jakbym sie zwracal tylko do Ciebie i jakos Cie krytykowal. To moje zdanie.
Po pierwsze to Holy ma 49 lat. Po drugie jak mi wytlumaczysz porazke Jean Pascala W SWOIM PRIME ze starym B-Hopem?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2012, 04:57 AM
Post: #23
RE: Krzysio Włodarczyk
(07-02-2012 10:51 PM)Jerome napisał(a):  @michasmanchester

Mowisz jakbym sie zwracal tylko do Ciebie i jakos Cie krytykowal. To moje zdanie.
Po pierwsze to Holy ma 49 lat. Po drugie jak mi wytlumaczysz porazke Jean Pascala W SWOIM PRIME ze starym B-Hopem?

Musiales mnie zle odebrac pisalem ogolnie ... nie wiedzialem ze holly taki stary he 49 ... nie wytlumacze ci porazki pascala bo tylko on wie dlaczego przegral ... mozna by dyskutowac wieki na ten temat dziadkow lejacych mlodszych ... doswiadczenie , zlekcewazenie przeciwnika , slabszy dzien tysiac powodow ... chodzilo o sznase 50/50 .. jezeli nasi boskserzy/sportowcy bede podchodzic z takim zalozeniem to bedziemy dalej mieli 1 miszcza na kilkanascie lat ... bo dla mnie gdybym byl zawodowcem wychodzenie do ringu z kims kto mam 43 lata bylo by formalnoscia ... tym bardziej ze jest to tarver za nir b-hoooopp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2012, 12:17 AM
Post: #24
RE: Krzysio Włodarczyk
Jezeli OGOLNIE piszesz: "[...]jezeli Ty[...]" to cos tu jest nie tak. Dopuszczasz, ze zawodowiec moze miec gorszy dzien a jezeli ten 43latek bedzie mial dobry dzien?

Bez sensu jest ta dyskusja.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2012, 11:07 PM
Post: #25
RE: Krzysio Włodarczyk
Nie wiek, a umiejętności mają główne znaczenie, wiek to dalszy czynnik, który oczywiście też się liczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2012, 09:19 AM
Post: #26
RE: Krzysio Włodarczyk
(09-02-2012 12:17 AM)Jerome napisał(a):  Jezeli OGOLNIE piszesz: "[...]jezeli Ty[...]" to cos tu jest nie tak. Dopuszczasz, ze zawodowiec moze miec gorszy dzien a jezeli ten 43latek bedzie mial dobry dzien?

Bez sensu jest ta dyskusja.

Masz racje bez sensu ...... kompletnie bo nierozumiesz co pisze
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2012, 09:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2012 09:27 PM przez Maynard.)
Post: #27
RE: Krzysio Włodarczyk
Nie pisales ogolnie wiec mnie nie denerwuj bo doskonale kazdy moze przeczytac i to potwierdzic. Po co w takim razie cytujesz moj post?

Bez sensu jest ta dyskusja poniewaz Twoim zdaniem, starszy zawodnik tylko z racji swojego wieku ma mniejsze szanse na pokonanie mlodszej czolowki danej kategorii niz rowiesnicy. Kiedy pytam o takie przypadki jak B-Hop, V.Klitschko, Dixon i dlaczego niby mieliby byc oni traktowani w sposob, przez Ciebie przedstawiany to tlumaczysz to gorszym dniem przeciwnikow co dla mnie jest niedorzeczne. Stad tez takie moje stwierdzenie.

Wyluzujcie panowie, starczy spiny.
Maynard

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2012, 01:50 PM
Post: #28
RE: Krzysio Włodarczyk
Schematyczny, bardzo slabo porusza się na nogach, niestety slaby psychicznie, zadaje malo ciosów, dobry w półdystancie i ma silną łapę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2012, 08:57 PM
Post: #29
RE: Krzysio Włodarczyk
Słaby psychicznie. Mi się wydaję, że gdyby miał słabą psychikę to w walce z Greenem by się poddał, a nie walczył do końca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2012, 09:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 09:01 AM przez Metzger.)
Post: #30
Bug RE: Krzysio Włodarczyk
Są już jakieś konkrety o następnej walce?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości