Ankieta: Jak zakończy się walka Szpilka vs Bydenko?
Ankieta jest zamknięta.
Szpilka wygra na punkty 55.56% 5 55.56%
Bydenko wygra na punkty 0% 0 0%
Szpilka wygra przed czasem 33.33% 3 33.33%
Bydenko wygra przed czasem 11.11% 1 11.11%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka vs Bydenko
29-03-2013, 11:06 PM
Post: #11
RE: Szpilka vs Bydenko
Tak trochę z innej beczki, nie chciałem zakładać oddzielnego tematu, bo walka odbędzie się na tej samej gali:
http://www.bokser.org/content/2013/03/29.../index.jsp
Gdyby wypalił jeszcze Rahman dla Szpilki to by była dopiero nekro-gala.
Kołodziej obije emeryta, później złapie kontuzje i tak w kółko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-03-2013, 12:15 AM
Post: #12
RE: Szpilka vs Bydenko
Ale się uczepili tych emerytów. Koleś przegrał 4 ostatníe pojedynki i go proponują 'kandydatowi na mistrza'. Z drugiej strony patrząc na rywali Wawrzyka czy Jonaka to ten gość ma osiągnięcia Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-03-2013, 04:51 PM
Post: #13
RE: Szpilka vs Bydenko
Półciężki dziadek Hall to byłby niezły rywal, ale dla Ugonoha, a dla Kołodzieja to jest niesmaczny żart.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-03-2013, 06:55 PM
Post: #14
RE: Szpilka vs Bydenko
Ciekawe, że Kołodziej przed walkami "na przetarcie po kontuzji" kontuzji nie łapie o.O

Bydenko? Tylko "może być" ale znacznie lepiej niż jak usłyszałem... "Rahman" O.O!!! Dobrze, że 12roundowi odmówił. Szkoda Liahovicza. Możnaby poboksować na poziomie. Nie jest źle ale nie jest też super.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-03-2013, 07:03 PM
Post: #15
RE: Szpilka vs Bydenko
Ja to się dziwię, że Knockout Promotions w ogóle się przyznało do jakichkolwiek rozmów z Rahmanem. Przecież to po prostu wstyd jest, że oni go brali pod uwagę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-03-2013, 07:25 PM
Post: #16
RE: Szpilka vs Bydenko
No niby ostatni pretendent . Po takich najłatwiej wspinać się po rankingach ale rekacja kibiców - nie trzeba komentować.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-04-2013, 06:06 PM
Post: #17
RE: Szpilka vs Bydenko
Jak na KP to i tak niezla gala , Szpilka bardzo odwaznie prowadzony , w porownaniu do reszty polskich bokserow , wedlug mnie najodwazniej . Adamek to chyba do 25-27 walki obijal kelnerow blokujacych twarza , nie wspomne o innych sportowcach . Szkoda Głowackiego , duzy talent , jednak patrzac na hierarchie w KP wydaje mi sie ze w cieniu Kolodzieja jesli chodzi o dobieranie rywali . Podsumowujac niezla gala , z dobra walka wieczoru , reszta do przewidzenia , chyba ze Harnasia plecki zabola ..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-04-2013, 10:57 PM
Post: #18
RE: Szpilka vs Bydenko
Moim zdaniem to świetne i odważne prowadzenie Szpili zdaję się być tylko zjawiskiem.
Jego rekord i nazwiska w nim wygląda naprawde świetnie !! ale w jakiej dyspozycji tak naprawdę wtedy byli jego rywale ? czy nie wzięli tej walki na szybkiego 3-4tyg przed nią ? ciężko w miesiąc po dłuższych pauzach czy długiej kilkunastoletniej karierze uzbroić się na młodego prospekta który za pewne cały czas tyra na sali.
Mollo po 3latach basty zdołał usadzić szpilke dwa razy na dupe a fala krytyki od tych co wiedzą co jest grane spadła moment , McCall mistrz z 96roku to samo. Szczenu mu skruszył a jak to na twardziela przystało powalić się nie dał a przecież to staruch dla artura.
Bidenko nie walczył rok i też o walce ze szpilą dowiedział się na niespełna miesiąc przed.
Nasi promotorzy chyba nam mydlą oczy jak nasze media. Wizualne wszystko gra.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-04-2013, 05:30 PM
Post: #19
RE: Szpilka vs Bydenko
Szpilka walczył z McCline'em a nie McCallem. Do tego ponoć Bydenko wiedział od dawna, że może będzie walczył ze Szpilką i ponoć jest w treningu a kontrakt tylko został później podpisany. Ma być w dobrej formie w każdym razie. Mnie boli tylko u Szpilki, że ma zajebistych sparingpartnerów a tylko solidnych/dobrych rywali. Gdyby pokonał oficjalnie Walkera, Sprotta, Palę i Aguilerę byłby już zapewne w gronie "czołówki" HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-04-2013, 06:15 PM
Post: #20
RE: Szpilka vs Bydenko
Osz ty w morde..
To sie rozjechałem.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości