Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwa historia Tomasza Adamka
27-03-2013, 10:24 AM
Post: #31
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Przecież się tylko nabijam Tongue nie jestem typem co czepia sie szczegółów .
Widać że Twój jest inaczej cieniowany Wink spokojnie.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 11:56 AM
Post: #32
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Konder był cżłonkiem teamu Adamka i Adamek wisiał mu kase, której nie chciał oddać (podobnie wisiał też Gmitrukowi za nieopłacone treningi). Olewał Kondera i dał mu do zrozumienia że ma go w dupie, więc Konder nazbierał dowodów i napisał książkę, bo chciał się zemścić. Adamek się obsrał i mu zapłacił, więc Konder postanowił nie robić afery i zamknął stronę adamekstory.pl oraz wycofał książkę z księgarni (mimo to książke przeczytalo wiele osób, fragmenty są nawet w necie).

Kto nie jest z gimbazy i interesuje sie boksem trochę dłużej niż od "Walki stulecia" ten był na stronie adamekstory.pl i zna nagrania Kondera. Wszystko słychać jak na dłoni, nie ma tam żadnej manipulacji. Adamek to zwykły obłudnik, oszust i koksiarz, który załatwiał sobie "witaminy" na lewe recepty.

Tu macie czat z Konderem i Cioskiem jako ciekawostkę. A wy, adamkowyznawcy, nie komentujcie sprawy skoro nie macie zielonego pojęcia. Wasz idol jest zerem i już tonie, jego koniec jest bliski.

http://czat.wp.pl/id_czata,2814,zapis.html?T[page]=1

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 12:08 PM
Post: #33
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
ManagerSilnego
No tak Adamek tak jak Kliczki udaję kogoś kim nie jest ,wszystko pod publikę

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 12:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2013 01:21 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #34
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
@ManagerSilnego
Informacje wyssane z palca. Akurat znam kogoś z redakcji, który wie dużo na temat tej ''książki'' i całej sytuacji. Adamek święty nie jest, swoje za uszami ma, ale to co jest napisane w tej książce to w większości oszczerstwa. Zwykła (mało udana) zemsta.




Zobaczcie jaki ten Adamek jest zły, nie miły, obłudny Smile




A to kolejny dowód na to jakim złym człowiekiem jest Adamek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 01:27 PM
Post: #35
Bug RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
(27-03-2013 12:58 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Akurat znam kogoś z redakcji, który wie dużo na temat tej ''książki'' i całej sytuacji. Adamek święty nie jest, swoje za uszami ma, ale to co jest napisane w tej książce to w większości oszczerstwa.
Gdyby to były oszczerstwa, to Adamek wytoczyłby mu sprawę i ją wygrał z braku dowodów na te oszczerstwa, a Konder musiałby zapłacić odszkodowanie. Tymczasem sprawę wyciszono, a książkę wycofano, ale smród poszedł w świat. Wniosek? Adamek wiedząc, że jest na straconej pozycji zapłacił Konderowi, a ten zaniechał kontynuowania sprawy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 02:42 PM
Post: #36
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
@Metzger
A może to Konder zapłacił Adamkowi aby ten nie wytaczał mu sprawy za te książkę ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 02:50 PM
Post: #37
Bug RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
(27-03-2013 02:42 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Metzger
A może to Konder zapłacił Adamkowi aby ten nie wytaczał mu sprawy za te książkę ?
Totalny absurd. Konder miałby wydać książkę z oszczerstwami nie przewidując możliwości bycia pozwanym? Bądźmy poważni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 04:36 PM
Post: #38
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
AFPL
Chłopie.. naprawdę przestań .. Mówiłem CI już żebyś sobie uświadomił pare faktów.

"Kto nie jest z gimbazy i interesuje sie boksem trochę dłużej niż od "Walki stulecia.."
Manager Silnego i wszystko jasne Wink

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 06:01 PM
Post: #39
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
@Metzger
Ależ przewidział, dlatego też wycofał książkę z obiegu. Pewnie jakaś część kibiców zmieniła zdanie o Adamku i w pewnym sensie cel Kondera został osiągnięty. Sam widzisz, że nie znając tak na prawdę faktów na ten temat możemy się nawzajem przekomarzać... było minęło. Ja to widzę tak: Adamek za młodu popełniał błędy, ale kto ich nigdy nie popełnił? bracia Kliczko też grają świętych. Ważne, że teraz Adamek nie popełnia takich głupstw. Wręcz przeciwnie udziela się w różnych akcjach charytatywnych itd. Nie jestem jakimś tam fanatykiem Adamka, ale wierzę, że to dobry człowiek.

@RoyJonesJr
Ale jakie fakty masz na myśli? wszystko co tutaj piszemy to czyste spekulacje, a te fakty są tyle samo warte... nigdy nie poznamy prawdy. No chyba, że ktoś sugeruje się wyssanymi z palca wpisami ManageraSilnego...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 06:23 PM
Post: #40
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Prawdziwy z ciebie unikat MenagerSilnego, udzielaj sie tu czesciej, choc najlepiej jakbys wpadal na wszystkie podobne portale.Big Grin
Z tego co napisales, nie zgadzam sie jedynie z ostania linijka, a wlascieie jej fragmentem...-
(27-03-2013 11:56 AM)ManagerSilnego napisał(a):  Wasz idol jest zerem i już tonie, jego koniec jest bliski.
-, mimo niecheci do Gorala, to nie uwazam by byl zerem-bez przesady-i jestem przeciwny, by jakiekolwiek sportowca ktory do czegos doszedl/czy nie doszedl tak nazywac... ostatnie zdanie dobitnie ukazuje twoje uprzedzenia do Polaka. Co do bliskiego konca, to cos chyba jest na rzeczy, tu rowniez moglbym sie zgodzic.
Z poczatkiem sie niemal w calosci zgadzam... rowniez odbieram Tomka jako nieszczera osobe, kogos kto robi dobra mine do zlej gry... jak nie temat wiary katowany 10151 raz, to dziecinne wymowki po porazkach/slabych walkach... Adamek nie umie przegrywac... bywa.
Jednak to do co zdobyl, co zrobil dla boksu... tego nikt mu nie odbierze. Mam taka wlasna opinie, ze gdyby Tomasz zostal w jr. ciezkiej, to mialby papiery, by byc jedny z wybitneijszych mistrzow tej dywizji ever. On jednak wolal zarobek, niz zapisac sie na kartach historii jako wielki/wybitny champion, i jest gdzie jest... dobrze, ze chociaz kiermany pelne.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości