Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADMINISTRACJA FORUM
07-07-2014, 01:31 PM
Post: #71
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Tak jak napisał @Matys, te regulaminy to sztuka dla sztuki. Nie widzę żadnych większych zmian, może sobie być ten regulamin. Jedynie rozważyłbym dodanie propozycji Metzgera, bo to co niektórzy wyprawiali z moim językiem ojczystym to był dramat.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2014, 06:12 PM
Post: #72
RE: ADMINISTRACJA FORUM
@Krychu
Jaki jest Twój język ojczysty?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 08:40 PM
Post: #73
RE: ADMINISTRACJA FORUM
No do tej pory z tym sankcjonowaniem było różnie, szczególnie w ostatnich tygodniach nie było komu zaprowadzić porządku.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 08:53 PM
Post: #74
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Myślę, że chciałeś się po prostu jakoś przysłużyć forum korzystając z nowej funkcji. Ja osobiście nawet nie przeczytałem tego regulaminu i raczej nie mam zamiaru go czytać. Nie będę się dostosowywał do żadnych wytycznych bo to bez sensu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 09:05 PM
Post: #75
RE: ADMINISTRACJA FORUM
xD

Myślę, że sankcjonowanie jest podmiotem domyślnym i podstawą całych tych zmian. Jak będzie to szło w dobrym kierunku to sama modyfikacja będzie na plus, a jak nie to będzie balonikiem, który z hukiem pęknie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 09:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2014 09:55 PM przez Sander.)
Post: #76
RE: ADMINISTRACJA FORUM
(08-07-2014 08:53 PM)RedHawk napisał(a):  Myślę, że chciałeś się po prostu jakoś przysłużyć forum korzystając z nowej funkcji. Ja osobiście nawet nie przeczytałem tego regulaminu i raczej nie mam zamiaru go czytać. Nie będę się dostosowywał do żadnych wytycznych bo to bez sensu.

Regulamin powstał po to by takich sytuacji jak ta z @BMH uniknąć. Wjazdy na rodzine, życie prywatne itd to buractwo jakie nie powinno tu mieć miejsca, jest nas mało, a gość z taką wiedzą przestał się udzielać z takich powodów jak idiotyczne spory. Nie chciałem się nikomu przysługiwać, swoją robotę zrobiłem w LPW. Jeśli co niektórzy wolą stary regulamin lub forum bez regulaminu to spoko, ale oby to się nie obróciło przeciw Wam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 10:32 PM
Post: #77
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Co do @BMH to wraz z nim odeszły wszelkie spory na forum.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 10:33 PM
Post: #78
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Mam nadzieję, że to było zdanie retoryczne i nowy regulamin będzie (albo już jest). Ogółem myślę, że kto miał się wypowiedzieć to się wypowiedział. Nic tylko wprowadzić w życie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2014, 09:19 AM
Post: #79
RE: ADMINISTRACJA FORUM
BMH udawał gościa z wielką wiedzą.... tak na prawdę to był taki sam szarawy zwykły fan boksu jak my wszyscy. To niektórzy na forum robili z niego nie wiadomo kogo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2014, 09:58 AM
Post: #80
RE: ADMINISTRACJA FORUM
(09-07-2014 09:19 AM)RedHawk napisał(a):  BMH udawał gościa z wielką wiedzą.... tak na prawdę to był taki sam szarawy zwykły fan boksu jak my wszyscy. To niektórzy na forum robili z niego nie wiadomo kogo.

Może tą błyskotliwą wypowiedzią zakończmy dyskusję o BMH? Nie ten temat zresztą.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości