Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja HW - realna?
06-10-2013, 08:21 PM
Post: #61
Bug RE: Reaktywacja HW - realna?
(06-10-2013 07:12 PM)Sander napisał(a):  Heh, ja nie krytykuję rankingu jako takiego i tego, że jest oparty na cyferkach.
Po prostu Helenius na miejscu 5 mnie razi. Tyle.
Gdyby żywy człowiek powiedział mi, że Helenius należy do Top5, to bym go wyśmiał, ale gdy jest to wynikiem jakichś matematycznych obliczeń nie razi mnie zupełnie, bo wiem, że jest to niedoskonałość systemu. Tyle.

(06-10-2013 07:17 PM)redd napisał(a):  Ranking boxreca w żadnym wypadku nie jest miarodajny.
No jasne, że nie jest miarodajny. Ale jeżeli ktoś chciał od tego algorytmu obiektywnych ocen, to sam jest sobie winien. Patrząc na ranking boxrecu trzeba pamiętać na czym on polega, czym jest i czym nie jest. Wtedy nie będzie żadnych kontrowersji ani absurdów. Po prostu przestańcie patrzeć na ten ranking jak na uszeregowanie bokserów wg potencjału.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 05:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2013 05:43 PM przez Sander.)
Post: #62
RE: Reaktywacja HW - realna?
(08-10-2013 08:09 AM)RedHawk napisał(a):  Dla mnie to jest dziwne... WBA będzie sobie tak tworzyło nowych mistrzów w ciężkiej? powinni już sobie odpuścić tego Regulara... poza tym Czagajew tak zasługuje na walkę o mistrzostwo jak... ja. Ortiz oczywiście wygra to na luzie, ale też kto to jest Ortiz i kogo pokonał? Czagajew w obecnej formie jest słabszy niż w walce z Povetkinem a już wtedy był mocno wyeksploatowany.

Utrata pasa regular przez Powietkina była świetnym momentem na zlikwidowanie tego dziwnego tworu. Takiej decyzji jednak nie podjęto ponieważ pieniądze płynące ze środkowo-wschodniej Europy generowane przez Powietkina włodarzom WBA się podobały. Nie dziwi również kreowanie na kolejnego regularnego mistrza innego Rosjanina (Pudar jako rywal do eliminatora to kpina), Czagajewa. Zagadkowy Ortiz może jednak popsuć ten misterny plan.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 07:04 PM
Post: #63
RE: Reaktywacja HW - realna?
Jeżeli Czagajew wygra pasek vicemistrza to możemy spodziewać się "wielkiego" rewanżu z Saszką.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2013, 06:42 PM
Post: #64
RE: Reaktywacja HW - realna?
Ale turniej o tytuł WBC!
@tysiok wspominał parę dni temu o takim turnieju a teraz mamy potwierdzenie - Takam vs Solis, JC Gomez vs Molina, Sexton vs Dimitrenko.
Widzę faworyta w Kameruńczyku. Kurde wczoraj na boxrecu lookałem profil Gomeza a dziś go odkurzają i weźmie udział w tym turnieju.
Solis trafił słabo w 1 rundzie..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2013, 06:49 PM
Post: #65
RE: Reaktywacja HW - realna?
Dla mnie również faworytem jest Takam. No chyba, że Odlanier po obiciu paru ogórów pokaże wreszcie solidny boks i formę...wówczas może to być całkiem niezły pojedynek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2013, 07:09 PM
Post: #66
RE: Reaktywacja HW - realna?
A ja mam wrazenie ze Solis nagle wypali i rozjedzie towarzystwo : D
no chyba ze propaganda tysioka odcisnela na mnie swoje pietno (wczoraj nadrobilem caly temat o Solisie ; ) )

Pomijajac personalia to fajnie ze cos ruszylo i szacun dla WBC (ktora cenie najnizej z czterech wielkich federacji)ze cos takiego wymyslili.
Ciekawe czy faktycznie uda sie to w pelni zorganizowac.

Inna rzecz to formula: 3 walki wylonia 3 zwyciezcow ktorzy spotkaja sie z kolejna 3 bokserow, zostanie trzech najlpszych i... papier-nozyce-kamien?
Kazdy z kazdym?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2013, 09:48 PM
Post: #67
RE: Reaktywacja HW - realna?
Po tych walkach do gry wkraczają jeszcze Oquendo, Abdusalamov, Banks i Browne. Może w trzy lata się z tym uwiną.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 10:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2013 10:13 PM przez Krzych.)
Post: #68
RE: Reaktywacja HW - realna?
Ciężko powiedzieć czy realna czy nie. Uważam, że dopóki Kliczkowie nie odejdą to nic wielkiego się nie stanie. Przyzwoici bokserzy tacy jak choćby Pianeta zostaną zmieceni z ringu a gdy zdarzy się ktoś stwarzający zagrożenie to zobaczymy mecz zapaśniczy jak ostatnio i skończy się podobnie jak ostatnio. Ale jeżeli Kliczkowie znikną... 4 pasy będą do rozdania. Ustawi się ogromna kolejka chętnych i brak przytłoczenia dominacją braci sprawi, że każdy zobaczy swoją szansę i może nareszcie ktoś w tej wadze przygotuje się do walki tak jak należy. Odejście Kliczów to będzie nowa era w HW. Nastąpi ogromne ożywienie. Inna sprawa to jaki poziom ta waga będzie prezentować... Niewielki mówiąc krótko bo Ci, którzy dostali najmniejszy oklep od braci zostaną mistrzami. W każdym razie nie ma co gdybać dopóki Wladimir nie uszczęśliwi całego świata ogłaszając koniec kariery
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 10:47 PM
Post: #69
RE: Reaktywacja HW - realna?
kliczkowie jakos szkodzili Dewidu Heyu zrobic swietna kariera ? wlasnie,pod czas ,,ery kliczko,, stal mega-gwiazda..jest nie mniej popularny,niz kliczko..dostaje za kazdy boj ogromne koszty..Tak samo Tyson Fury ,bardzo utalentowany chlopiec..takich dawno nie bylo..w USA kilko niezlych..Wiec to nie polytyka,gdzie ty mozesz zlikwidowac swoich konkurentow fizycznie,jak Stalin ..Co ty zrobisz z takim jak Dewid Hey? zabronisz mu wychodzic do ringu..? jakim czynem..? Jesli miliony ludzi chce baczyc boj Dewida,i to w calym swiatu? Faktycznie,Hey jest teraz taki sobie ,,parallelny mistrz,, ..Ciekawosc do bojow takze wysoka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 09:33 AM
Post: #70
RE: Reaktywacja HW - realna?
No to Panowie, historyczna chwila. Vitali Kliczko emerytowanym mistrzem WBC, mamy wakat i szanse na rektywacje.
Kandydaci do tronu wg rankingu to Stiverne, Arreola i Wilder.
Zaden z nich nie moze sie mierzyc osiagnieciami z K2, a nawet Haye'em czy Povietkinem, ale jak juz to Stiverne powinien ten pas zdobyc. Raz ze Arreole pokonal calkiem niedawno, calkiem wyraznie a Wilder to juz w ogole nie a nikogo na rozkladzie i nie jest godny eliminatora a co dopiero walki o pas. Najgorsze jest to, ze Stiverne meczy sie z Donem Kingiem i Arreola moze zawalczyc z Denontayem (ktory tak czy siak w takiej walce jest przerabiang na devolaja : P )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości