Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja HW - realna?
17-03-2013, 03:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2014 10:02 AM przez Sander.)
Post: #1
Reaktywacja HW - realna?
Kocham wagę ciężką i to na niej się wychowałem. Oglądając pojedynki Holy'ego czy Lewisa z wypiekami na twarzy pokochałem boks. Wierzycie w powrót pięknych czasów królewskiej kategorii? Mamy wielu obiecujących prospektów, ambitnych cruiserów i starych wyjadaczy. Liczę osobiście, na powroty Solisa, Haye'a, Mitchella, Price'a, Chisory oraz rozwój Wildera czy Szpilki. I mam nadzieję, że ten kto przejmie pas po Vitku, nie odda go od razu Wladowi. Im więcej 'różnych' mistrzów tym lepiej. Tymczasem czekam na Fury vs Cunn i Mitchell vs Banks. Bo HW to inny rodzaj emocji których od dawna brak.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 04:02 PM
Post: #2
RE: Reaktywacja HW - realna?
Uważam, że waga ciężka wciąż jest interesująca. Trudno się "przerzucić" po takich Mistrzach jak Ali, Tyson, Lewis, Holyfield na to co dziś. Bracia Klitschko są utrapieniem tej kategorii wagowej. Jeszcze żeby walczyli z najlepszymi to rozumiem ale Mormecki, Charry i tym podobne wynalazki są wielkim samobójem. Mnie bardziej interesuje taki Stiverne czy Solis którzy fajnie walczą ale rzadziej i do tego nie są takimi atletami jak bracia. Wolę boks z "niższej" półki bez walki o pasy bo są to po prostu ciekawsze pojedynki. Niech tylko czołówka walczy między sobą a już bedzie lepiej. Niech wraca Haye, Wilder niech zabiera się za kozaków z europy, Solis się ogarnie z wagą, Mitchell i Szpilka poprawią obronę i będzie dobrze.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 05:00 PM
Post: #3
RE: Reaktywacja HW - realna?
Właśnie bracia to dwa posągi których nie idzie ruszyć. Ale gdyby ich rywale jak Wach,Pianeta,Charr czy Thompson bili się z Adamkiem,Solisem czy Banksem to nie byłoby ciekawiej?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 06:19 PM
Post: #4
RE: Reaktywacja HW - realna?
No nie wiem. Ciężko powiedzieć. Mi by bracia nie przeszkadzali gdyby reszta TOPu biła się między sobą. Z tym że chciałbym już nowego Mistrza.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 07:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2014 10:03 AM przez Sander.)
Post: #5
RE: Reaktywacja HW - realna?
Niechby ten Wlad miał dwa pasy, a reszta w rękach innych to byłby jakiś ruch. A tak, tylko oczekiwanie na nazwisko ofiary. Młodzi gniewni odważniej by byli prowadzeni mając jakąś alternatywę, poza laniem od Wlada.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 07:02 PM
Post: #6
RE: Reaktywacja HW - realna?
Niech bracia odejdą a zobaczysz jak HW odżyje. Chodzi o ten dreszcz, że ktoś kogoś może pokonać i odebrać pas, zero w rekordzie i tak dalej. Klitschkowie nam to odbierają.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 07:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 07:20 PM przez Sander.)
Post: #7
RE: Reaktywacja HW - realna?
Jak kiedyś Briggs,Tua,Botha,Gołota to nie byli wirtuozi ale te ich walki! No miało to smak i klimat.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 07:41 PM
Post: #8
RE: Reaktywacja HW - realna?
Jedyna szansa na ratunek w wadze ciężkiej, to aby tacy jak Tyson, Holyfield, Lewis, Briggs, Morrison, Bowe, Tua i paru innych, wrócili oraz stoczyli między sobą boje w jakimś turnieju. Polskę oczywiście Gołota i Saleta by reprezentowali.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 09:23 PM
Post: #9
RE: Reaktywacja HW - realna?
W innym wątku pisałem że zmartwychwstaniem HW mogło by być zwakowanie wszystkich pasów.
Może by coś ruszyło na jakiś czas ale bracia z poworotem wrócili by na tron.

Myślę też że gdyby nie było w boksie nikogo takiego jak bracia a mistrzami byli by Powietkiny, Arreole i Pulewy to taki Wilder byłby pewnie promowany na następce Holyfielda a nawet lepszą wersję.
Nowych lewisów i Tysonów teżby sie pewnie znalzło.

A dzięki braciom przynajmniej wiemy kto jest kim.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2013, 10:37 AM
Post: #10
RE: Reaktywacja HW - realna?
za stroną główną bokser.org

"Robert Helenius (19-0, 11 KO) podczas zwycięskiej walki z Michaelem Sprottem nabawił się kolejnej kontuzji, zaś promująca go grupa Sauerland Event poinformowała o przynajmniej dwóch miesiącach przerwy. Na to wszystko zareagowała EBU, przesuwając Fina z pozycji oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza Europy na drugie miejsce.

Tym samym challengerem numer jeden jest obecnie mocno bijący Denis Bojcow (32-0, 25 KO), który po rozpadzie Universum i także licznych operacjach dłoni powrócił udanie w połowie lutego.

Aktualnym posiadaczem pasa EBU w wadze ciężkiej pozostaje Kubrat Pulew (17-0, 9 KO), ale on mierzy już zdecydowanie wyżej i prawdopodobnie wkrótce zawakuje tytuł."

Jak myślicie kto stanie do walki o wakat?
Aż się prosi by Wasyl Wawrzyka czy Szpilę tam wkręcił. Tylko, że czeka tam Bojcow...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości