Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gala w Kijowie 21.03.13
17-03-2013, 03:31 PM
Post: #1
Gala w Kijowie 21.03.13
Nietypowo, bo w czwartek 21.03. w Kijowie odbędzie się gala bokserska z trzema ciekawymi pojedynkami.

1. Wiktor Postoł (Ukraina) - Henry Lundy (USA) - waga junior półśrednia

Niepokonany na zawodowym ringu, 29-letni Postoł to jeden z większych talentów ukraińskiego boksu. Dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi, znakomitą technika i dobrą szybkością. Walczy defensywnie, ale potrafi wyprowadzać kontrujące ciosy proste całymi seriami. Jego mankamentem jest brak silnego uderzenia. W ubiegłym roku Postoł wysoko na punkty pokonał DeMarcusa Corleya. Rówieśnik Postoła, Lundy zadebiutuje w junior półśredniej, Do tej pory boksował w wadze lekkiej, zaliczając się w niej od paru lat do szerokiej czołówki. Jego największym sukcesem było dość problematyczne zwycięstwo nad Richardem Abrilem , poniósł natomiast porażki w starciach z Johnem Moliną i Raymundo Beltranem. Typuję wysokie zwycięstwo Postoła na punkty

2. Dmytro Kuczer (Ukraina) - Julio Cesar Dos Santos (Brazylia) - waga cruiser

Kuczer to chyba jeszcze większy talent od Postoła. Ma 28 lat i jest niepokonany. Nie jest tak finezyjny technicznie, jak Postoł, ale za to dysponuje potężnym uderzeniem. W 2012 odniósł 6 zwycięstw ( w tym 5 przed czasem, z czego 2 rywali wyleciało za liny). W mojej ocenie już teraz jest lepszy od niektórych aktualnych mistrzów świata. 35-letni Dos Santos jest jednym z brazylijskich królów nokautu. W 24 walkach zanotował 22 zwycięstwa ( w tym 20 przez nokaut, z czego 15 przed upływem dwóch rund). Do tej pory, z wyjątkiem jednej walki w USA, nie walczył jednak nigdy poza Brazylią. Mój typ to szybkie zwycięstwo Kuczera przez nokaut.

3. Marat Kułumbegow (Rosja) - Michaił Krynicyn (Kazachstan) - waga super średnia

Zaledwie 22-letni Kułumbegow uchodzi za spory talent. Ten niewysoki (175 cm) bokser pochodzenia osetyńskiego dysponuje bardzo silnym ciosem. O 2 lata starszy i aż o 11 cm wyższy Krynicyn ma w dorobku 11 wygranych z bumami, 2 remisy z przeciętniakami i 2 porażki z dobrej klasy rywalami: Maksimem Własowem i nieboszczykiem Romanem Simakowem (zmarł po nokaucie z rąk Siergieja Kowalowa). Mój typ to zwycięstwo Kułumbegowa przed czasem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 09:48 AM
Post: #2
RE: Gala w Kijowie 21.03.13
Faworyci wygrali, ale wypadli poniżej oczekiwań. Postoł wypunktował Lundy'ego, ale w końcówce osłabł kondycyjnie i kilka ostatnich rund poszło na konto Amerykanina. Kuczer wysoko pokonał Dos Santosa, ale ani razu nie posłał Brazylijczyka na deski. Kułumbegow też odniósł jedynie zwycięstwo punktowe.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 11:55 AM
Post: #3
RE: Gala w Kijowie 21.03.13
Ten Lundy to ma pecha..

Nie bylo kontrowersji na gali?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 12:22 PM
Post: #4
RE: Gala w Kijowie 21.03.13
Szkoda, bo Mike Dallas Jr i Henry Lundy, to były moje gwiazdki USA w tej kategorii. Lundy robi głupotę, walcząc na wyjazdach, gdzie nie ma realnych szans na zwycięstwo. Ma ktoś linka do tej walki ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 12:50 PM
Post: #5
RE: Gala w Kijowie 21.03.13
Walk nie oglądałem, bo nigdzie nie można było znaleźć streamu. Opieram się na komentarzu z boxingscene. Nic nie wspominali o kontrowersjach.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości