Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Kownacki przed czasem
Kownacki na punkty
Arreola na punkty
Arreola przed czasem
Będzie remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kownacki vs Arreola (3.08.2019)
23-05-2019, 10:12 AM
Kownacki vs Arreola (3.08.2019)
Nowy Jork, Brooklyn, 3 sierpnia 2019 roku - Kownacki vs Arreola.
Zestawienie właściwie potwierdzone, więc zakładam temat.

Świetny ruch ze strony obozu Kownackiego: walka wieczoru na Brooklynie, gdzie ma masę fanów, transmisja nie na małym Showtime ale na FOX. Rywal z nazwiskiem, ale past prime. Jeżeli Adamek punktował Arreolę lata temu, to Kownacki powinien zniszczyć Chrisa w pierwszej połowie pojedynku. Polak jest bardzo wyraźnym faworytem, a do tego sam pojedynek jest kapitalną podbudówką na atak na pas WBC i walkę z Wilderem w przyszłym roku.

Z każdego punktu widzenia ta walka jest bardzo dobra.

Na undercardzie Jean Pascal oraz Marcus Browne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2019, 01:51 PM
RE: Kownacki vs Arreola (3.08.2019)
Sam nie wiem. Niby większość komentatorów zachwycona, bo faktycznie, nazwisko znaczące, zagrożenie nieduże, Adam pozostaje aktywny, nie daje o sobie zapomnieć i dodatkowo zarabia, więc teoretycznie nie ma się do czego przyczepić. Ale się przyczepię, bo Kownacki najwyraźniej szykowany jest na któregoś z dwójki Wilder-Johua, ze znaczącym wskazaniem na tego pierwszego. W takim wypadku walka z Arreolą nie daje mu absolutnie niczego, co i tak już ma dzięki możliwości regularnego sparowania z Millerrem, nakoksowanym jak syberyjski piec.

Dlatego znacznie rozsądniej byłoby wybrać kogoś, kto przynajmniej w jakimś stopniu przypomina obecną czołówkę HW, czyli przynajmniej kogoś wysokiego i szybkiego albo wysokiego i silnego. Nie wiem, już dobrze, niech sobie walczy z tym Arreolą, jak już koniecznie musi, ale za zarobione pieniądze powinien wynająć do długotrwałych sparingów choćby Efego Ajagbę i sprawić mu jakieś buty na 5 -8 centymetrowych koturnach. Wtedy będzie miał przedsmak Wildera.
23-05-2019, 02:07 PM
Był wysoki, silny Washington, był Martin z mocnym ciosem i niepasującym stylem. Niech Adam sobie trochę dychnie.
Jasne, można było wziąć jakiegoś Price'a czy inny Nordycki Koszmar, ale ta walka jest raczej tak jak piszesz na podtrzymanie aktywności, a nie beta test przed Wilderem (na którego i tak z jednej strony ciężko się nastawić bo jest jednym z nielicznych ze swoim stylem + warunkami, a z drugiej dość łatwo bo ciągle walczy tak samo i wiadomo jakie są jego mocne i słabe strony).
24-05-2019, 09:09 PM
(23-05-2019 10:12 AM)Gogolius napisał(a):  Nowy Jork, Brooklyn, 3 sierpnia 2019 roku - Kownacki vs Arreola.
Zestawienie właściwie potwierdzone, więc zakładam temat.

Świetny ruch ze strony obozu Kownackiego: walka wieczoru na Brooklynie, gdzie ma masę fanów, transmisja nie na małym Showtime ale na FOX. Rywal z nazwiskiem, ale past prime. Jeżeli Adamek punktował Arreolę lata temu, to Kownacki powinien zniszczyć Chrisa w pierwszej połowie pojedynku. Polak jest bardzo wyraźnym faworytem, a do tego sam pojedynek jest kapitalną podbudówką na atak na pas WBC i walkę z Wilderem w przyszłym roku.

Z każdego punktu widzenia ta walka jest bardzo dobra.

Na undercardzie Jean Pascal oraz Marcus Browne.

Dobry ruch od strony marketingowej i być może finansowej. Arreola jest znany, a powinien paść łatwym łupem Adama, któremu będzie stylem bardzo pasował. Ale od strony sportowej to kicha. Jak ustawimy sobie nazwiska 3 kolejnych rywali Kownackiego tj. Martin, Washington i Arreola to pokaże nam się ewidentna równia pochyła i to dość mocno nachylona. A przecież wiadomo, że najlepszą metodą prowadzenia boksera jest stopniowanie trudności.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-05-2019, 10:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2019 10:56 AM przez RSC-2.)
Nie uważam Kownackiego za dobrego boksera.
W jego karierze więcej jest przypadku niż bokserskich umiejętności.

Jakoś nie mogę się do niego przekonać.

Kownackiemu odradzałbym Wildera.
Mógłby to być koniec jego kariery.
Chyba że za wielomilionową gażę.
Wtedy ryzyko stałoby się opłacalne.

W przeciwnym razie lepiej niech "puka" sobie "leszcze" za drobniejsze pieniądze a po wielu łatwiejszych walkach bez ryzyka też zostanie milionerem.
06-06-2019, 08:41 AM
Walka oficjalnie potwierdzona.

Jestem podekscytowany powrotem do domu, do hali Barclays Center i walką z Chrisem Arreolą, która jest moim kolejnym krokiem w drodze do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. To będzie polsko-meksykańska wojna. Już nie mogę się doczekać, do zobaczenia - powiedział "Baby Face" w nagraniu, które opublikował w swoich mediach społecznościowych.
06-06-2019, 01:43 PM
@Gogolius
Jak zacząłem czytać Twój post, to zrozumiałem, że wracasz z Polski do USA, gdzie jest Twój dom rodzinny. Już miałem Cię przekonywać, żebyś nie wracał, bo tam "biją i strzelają", gdy zorientowałem się, że to słowa Kownackiego. Ale skąd on ma wracać?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości