Ankieta: Przeciwko komu Gołota dał najlepszą walkę w karierze?
Riddick Bowe 1
Riddick Bowe 2
Michael Grant
John Ruiz
Chris Byrd
Kevin McBride
Corey Sanders
ktoś inny
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andrzej Gołota
22-08-2013, 06:30 PM
Post: #61
RE: Andrzej Gołota
(28-07-2013 08:40 AM)Sander napisał(a):  Andrzej Gołota Polak ze złota

Od dziś też Amerykanin.....już nie Andrzej Gołota tylko Andrew Golota...

Jak to jest, ma teraz tylko obywatelstwo amerykańskie czy polskie też?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 06:46 PM
Post: #62
RE: Andrzej Gołota
Nie no w USA to on Andrew od zawsze był. Nawet na boxrecu tak go nazwali.
Będzie miał zapewne dwa obywatelstwa. To żaden problem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 06:57 PM
Post: #63
Bug RE: Andrzej Gołota
(22-08-2013 06:30 PM)Martin napisał(a):  Jak to jest, ma teraz tylko obywatelstwo amerykańskie czy polskie też?
Ma teraz dwa obywatelstwa. Tak samo jak Michalczewski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 07:05 PM
Post: #64
RE: Andrzej Gołota
Może podatki chce mniejsze płacić Gołota??TongueTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 07:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2013 07:16 PM przez Sander.)
Post: #65
RE: Andrzej Gołota
Albo zamierza zastąpić Obamę Tongue
był już tam szeryfem to i prezydentem może. Tyle, że jak on plan wyborczy przedstawi z taką mową Confused

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 07:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2013 07:38 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #66
RE: Andrzej Gołota
GOŁOTA ZDRAJCA!!!!
A tak poważnie, Gołota już dawno mówił, że zamierza zostać w USA więc nic dziwnego, że załatwił sobie obywatelstwo. Myślę, że Adamek też to kiedyś zrobi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 07:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2013 07:41 PM przez Metzger.)
Post: #67
Bug RE: Andrzej Gołota
(22-08-2013 07:15 PM)Sander napisał(a):  Tyle, że jak on plan wyborczy przedstawi z taką mową Confused
Tak samo jak Korwin.

W sumie to się dziwię, że dopiero po 22 latach dostał obywatelstwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 09:21 AM
Post: #68
RE: Andrzej Gołota
No po 22 latach trochę późno. Swoją drogą Adamek ma obywatelstwo USA?. Gołoty mi zawsze było szkoda, mam wrażenie, że gdyby miał wtedy odpowiednie zaplecze i wsparcie psychologiczne to kariera mogłaby się inaczej potoczyć, a tak...

Co do walki z Tysonem ja z kolei słyszałem, że Mike złamał Andrzejowi szczękę i dlatego Gołota nie chciał dalej walczyć, bo nie umiał wytrzymać bólu (pomimo, że narożnik wpychał mu szczękę jak zwierzakowi.. to był smuty widok).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 06:18 PM
Post: #69
RE: Andrzej Gołota
Wiele się słyszało o tym , że boks to największa pasja, miłość Andrew. Te powroty itd to po to , że bez boksu nie może żyć. Ja wiele razy zaś miałem wrażenie że Andrzej boksu nienawidzi. Wyglądał czasami tak jakby wciągnieto go siłą na ring i nakazano walczyć. Kompletnie przerażony, zestresowany i marzący by to się już skończyło ...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 06:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2013 06:42 PM przez redd.)
Post: #70
RE: Andrzej Gołota
(27-08-2013 09:21 AM)Error napisał(a):  No po 22 latach trochę późno. Swoją drogą Adamek ma obywatelstwo USA?. Gołoty mi zawsze było szkoda, [1] mam wrażenie, że gdyby miał wtedy odpowiednie zaplecze i wsparcie psychologiczne to kariera mogłaby się inaczej potoczyć, a tak...

1.Tutaj się nie zgodzę, Lou Duva, był wybitnym trenerem, który wychował przez dziesiątki lat wielu mistrzów, pracował z najlepszymi bokserami. Do Gołoty miał dodatkowo sentyment. Tutaj wszystko powinno funkcjonować jak w zegarku, a Andrzej w ringu w kryzysowych momentach swoje odwalał. Nawet mając "trenera-kumpla" Colonnę, to Gołota zaliczył 53s z Brewsterem. Naprawdę nie widzę wielu większych fachowców, niż Duva - Gołota miał bardzo dobry sztab szkoleniowy, a mimo to nie dawał rady. Po prostu nie ta psychika, nie do tego sportu.

2. Tam Gołota miał połamaną kość jarzmową, wątpię aby uciekł przez ból, za dużą adrenalina, nie widać z resztą jakiegoś strasznego fizycznego cierpienia po Andrzeju. Chociaż można jak najbardziej kwestionować decyzję narożnika i tą całą awanturę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości