Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
18-04-2018, 12:40 PM
Post: #80
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Tyle że Ukrainiec o parametrach zbliżonych do Ndafolumy czy tego argentyńskiego cyrkowca to niejaki Maksym Ponomariov, który w przeciwieństwie do dwóch wymienionych zawodników faktycznie mógłby przy trosze szczęścia posłać Jonaka na dechy. To samo z Rosjanami. Z Białorusinów nadawałby się pewnie Dymitry Atrokhau (Atrochov?) ale może miał inne plany. Innych nie sprawdzałem, myślę jednak, że organizatorzy poszli po linii najmniejszego oporu i sięgnęli po Argentyńczyka w związku ze współczynnikiem cena/rekord.

Argentyna ma ponad 80 zawodowych bokserów w tej kategorii, konkurencja jest więc ogromna a sądząc po tej dyskotekowej gali wynagrodzenie tego Jezusa - pogromcy bumów oscylowało pewnie w okolicy 2 - 3 tys. złotych za walkę, bo mniej więcej tyle się płaci pięściarzom jego klasy na galach w czeskich knajpach, organizowanych jako atrakcja pod knedle i piwo. Taki pacjent spokojnie może sobie lecieć klasą ekonomiczną, znalazłem lot w dwie strony na trasie Buenos-Aires - Londyn za 5885 złotych w obie strony, wylot jutro, powrót w niedzielę. Po zaokrągleniu do 6 tys. i doliczeniu tysiaka na przelot z i do Londynu wychodzi 7 tys. x 3, czyli 21 tys.

Hotel, niech będzie nawet 5 stów za dobę, a co tam, 1500 x 3, wychodzi 4 i pół kafla. Gaża zawodnika. Myślę, że za 8 tys. zgodziłby się nawet na przepłynięcie kanału La Manche wpław i dotarcie na miejsce autostopem, ale bądźmy hojni i dajmy mu dychę. Wychodzi 35 500 złotych, więc pewnie wynegocjowano 10 tys. dolarów. Drogo, gdyby galę organizowali Zdzicho z Mietkiem, w jakichś Średnich Miseczkach, ale to jest duża impreza, transmitowana w telewizji o zasięgu ogólnokrajowym. Więc Warto zapłacić 10 tys. dolarów zamiast 3 i mieć pewność, że zawodnik będzie egzotyczny i uroczyście pokonany przez lokalnego herosa, niż gdyby miał przyjechać jakiś kacap/banderowiec czy inny "rusek" i przez przypadek obić mu gębę na oczach ogólnokrajowej publiczności Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018 - fext - 18-04-2018 12:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości