Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przegląd wagi półciężkiej
15-03-2015, 02:28 PM
Post: #3
RE: Przegląd wagi półciężkiej
@Gogolius
Pamiętam, że ta walka była wyrównana i zdecydowanie pomogli Anglikowi sędziowie punktowi. Większość ekspertów wypunktowała walkę w drugą stronę. Dlatego też np. Mastrangelo w swoim rankingu miał zawsze Chilembę bardzo wysoko (uważał, że Afrykanin wygrał obie walki). Tutaj przykładowa opinia eksperta (jeden z moich ulubionych - Scott Christ) o tym pojedynku. Scott przyznaje, że był to walka bliska remisu, ale dał 3 wyrównane rundy Chilembie.

@Hugo
Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby Oosthuizen zawojował tę kategorię. Jest zbyt delikatny. Na takim Stevensonie, czy Kowaliowie jego ciosy nie zrobią nawet minimalnego wrażenia. A w końcu sam Afrykaner coś wyłapie i będzie po walce. Wydaje mi się, że może on co najwyżej powalczyć ze średniakami na własnym podwórku - na ich tle będzie wyglądał dobrze, bo technikę faktycznie ma przyzwoitą, do tego zasięg i precyzję.

Bardzo jestem natomiast ciekawy tych nowych twarzy ze Wschodu. Beterbijew już niedługo zaprezentuje się na tle doświadczonego Campillo i to na pewno obejrzę. Stawiam na wygraną przed czasem Rosjanina, ale będzie musiał się on sporo napracować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Przegląd wagi półciężkiej - Hugo - 15-03-2015, 01:14 PM
RE: Przegląd wagi półciężkiej - Maynard - 15-03-2015 02:28 PM
RE: Przegląd wagi półciężkiej - Hugo - 15-03-2015, 03:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości