Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4.02.2011 San Antonio - Chavez, Donaire
01-01-2012, 11:42 PM
Post: #3
RE: 4.02.2011 San Antonio - Chavez, Donaire
Jak dla mnie "walką wieczoru" będzie Donaire vs Vazquez Jr. Portorykańczyk jest bardzo dobrym pięściarzem, posiada dobrą technikę, a do tego mocny cios. Pokonał też kilku znaczących rywali, wprawdzie przegrał z Arce, ale z tej porażki może wypłynąć wiele pozytywnego, oczywiście jeżeli wyciągnie wnioski z tamtej walki. Spodziewam się dobrego pojedynku i zwycięstwa Donaire. Ciężko powiedzieć, czy na pkt, czy przez ko...

W walce Rubio vs Chavez zdecydowanie trzymam kciuki za tego pierwszego. Myślę, że jest to pojedynek zbliżonej klasy zawodników, ale na pkt wygrać może tylko JCJr. Ciekawy jestem taktyki Rubio, czy będzie wywierał presję i starał się zmęczyć i skumulować Jr pod koniec pojedynku, czy może nastawi się na walkę z kontry? Chavez ma dziurawą obronę i jest do ustrzelenia (chociaż łeb ma twardy i szybko raczej nie padnie). Obawiam się trochę tego, że jeżeli nastawi się na kontrę to będzie stał na środku ringu, Chavez będzie skakał na około niego i bił serie na korpus. Po jakimś czasie Rubio sam spuchnie i może dostać KO pod koniec. Walka interesująca pod kilkoma względami, po cichu liczę, że Rubio przekłuje pompowany balonik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: 4.02.2011 San Antonio - Chavez, Donaire - redd - 01-01-2012 11:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości