Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
24-02-2015, 10:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2015 10:59 PM przez redd.)
Post: #104
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
(23-02-2015 12:26 AM)BMH napisał(a):  Moze do LHW? Kovalev, podobno bal sie na sparingach Kazacha, a przynajmniej obilo mi sie cos takiego o oczy.Wink

Abel Sanchez wspominał kiedyś, że Gołowkin posadził na dupie Kowaliowa podczas sparingu, a do tego Rosjanin walczył tak jakby bał się GGG. Ile w tym prawdy - nie wiadomo. Czytałem też wywiad z Kowaliowem z 2009 roku i Siergiej zachwalał w nim umiejętności i niesamowitą moc Giennadija. Jakoś nie chce mi się jednak wierzyć w rzekomą strachliwość Krushera.

Podobno kiedyś doszło do sparingu / sparingów Angulo z Gołowkinem. Chyba sporo zdrowia musiały kosztować rundy z GGG Meksykanina (biorąc pod uwagę jego styl "przyjmij - przyjmij - przyjmij - oddaj").

Co do sparingów, to podobno jedynym zawodnikiem, ktory posadził Gołowkina, był niejaki Tyler Hendrix - ustrzelił GGG ciosem na korpus, ale dalszych potyczek z Kazachem Amerykanin nie wspomina już raczej dobrze Wink

(23-02-2015 12:26 AM)BMH napisał(a):  Gienia moze niezle zapunktowac zdobywajac- lub jeszcze lepiej- unifikujac tytuly w wyzej wadze. Kiedy on i jego team zdecyduja sie na taki ruch i przestana marzyc o Floydach i Mannych, tym lepiej dla sportu i kariery "GGG".

Pakłaja i Mejłetery dla GGG to totalny absurd i w ogole dziwię się, że team Gołowkina kiedykolwiek wspominał o takich potyczkach.

Niech Gołowkin wyczyści do końca MW, zunifikuje pasy i poszuka szczęścia w wyższej dywizji. Jak Ward zrzuci rdzę i będzie gotowy - pojedynek o randze historycznej imho.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray - redd - 24-02-2015 10:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości