Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
02-10-2013, 10:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2013 10:06 PM przez Crumb.)
Post: #197
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
I po co mnie odsyłasz do linku gdzie wypowiadają się ciemniaki takie jak Ty;p? Co ja się tam mogę dowiedzieć?
A słyszałeś kiedyś o czymś takim, że jak dostarczysz odpowiednią ilość białka to mięśnie pozostają w nienaruszonym stanie a redukujesz tylko tłuszczSmile? Stąd bardzo wysoka ilosć białka spożywana choćby przeze mnie czy wielu kulturystów aby mięśnie zostały.
W trakcie redukcji podwyższyć to nawet 2.5-2.7 gramów białka na kilogram ciała.

A najgorsze jest to, że link do którego mnie odesłał to link do tematu gdzie ogarnięci ludzie mówią to samo co ja<lol2>
"bilans jest ważniejszy od tego co jemy,
ja obecnie wycinam&lt;właściwie niezamierzenie&gt;, co podkreślałem już parę razy - jedząc najgorsze śmieci na świecie &lt;przykładowo 3 batony zapite redbullem czy dwoma&gt;, zero białka kupa węgli i tłuszczu,duży deficyt kcal, a pas mi leci jak na normalnej redukcji." - jedna z wypowiedzi.
RoyJonesJr sam sobie strzela bramkę;p Pewnie poczytał na ten temat, zobaczył, że nie ma racji i tak się załamał, że poszedł się powiesić;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 02-10-2013 10:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości