Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
16-09-2016, 06:46 PM
Post: #4301
RE: Piłka nożna ogólnie
(16-09-2016 05:06 PM)Gogolius napisał(a):  W sumie to logiczne, a nie wpadlem na to. Czemu Legia nie wywalila jeszcze Hasiego? Bo trzebaby wybulic 1,5mln euro na odszkodowanie.
Skąd takie info?

Gdyby jednak Hasi poleciał czego życzę z całego serca Legii, jak i całej polskiej piłce to kandydatury na następcę są dość ciekawe a najciekawsza moim zdaniem to Avram Grant:
Cytat:Przyszłość Hasiego wciąż jest więc niepewna. Wśród potencjalnych kandydatów na następcę Albańczyka wymienia się Adriana Gulę z MSK Żylina, Avrama Granta, który prowadzi kadrę Ghany, Myrona Markiewicza z ukraińskiej federacji oraz Jacka Magierę. Bez pracy pozostają także trenerzy z polskiej LOTTO Ekstraklasy. Są to Maciej Skorża i Jan Urban. Zdaniem dziennikarzy w grę może wchodzić także zatrudnienie Michała Probierza z Jagiellonii Białystok.
Tylko nie wiem, jak bardzo realne jest ściągnięcia gościa, który ma kontrakt z reprezentacją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2016, 07:29 PM
Post: #4302
RE: Piłka nożna ogólnie
Przeczytalem na interii, raczej pewne info.
Co do Legii - wystarczylby Magiera. Swietny taktycznie, byly legionista - z takim skladem styknie. Hasi jest naprawde slaby skoro tak utopil Legie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2016, 07:38 PM
Post: #4303
RE: Piłka nożna ogólnie
Niech go zwolnią w takim razie bez względu na kasę. Przecież Ci piłkarze a może i prezesi klubu jeszcze przez 20 lat będą mieli traumę po takim haniebnym wpierdzieleniu w Lidze Mistrzów. Ja nawet nie chcę (choć muszę) wyobrażać sobie, co z nimi zrobi taki Ronaldo na Santiago Bernabeu. I w ogóle cały Real. Taka Legia to okazja na podreperowanie strzeleckiego dorobku a przecież wiemy, jak łasy na gole jest Portugalczyk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2016, 07:39 PM
Post: #4304
RE: Piłka nożna ogólnie
Hajto by to poskładał
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2016, 07:52 PM
Post: #4305
RE: Piłka nożna ogólnie
No Martin nie ma, co się śmiać z Legii bo Śląsk w 19 minucie przegrywa 0-2 z Jegiellonią. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2016, 10:03 AM
Post: #4306
RE: Piłka nożna ogólnie
Wilczek ja się nie śmieje z legii bo przegrała 0-6 z Borussia tylko z klubu jego prezesa i polityki, może wreszcie padnie mit świetnie zorganizowanego klubu który dysponując taką kasą ośmiesza się na każdym polu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 05:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2016 05:44 PM przez Wietnam.)
Post: #4307
RE: Piłka nożna ogólnie
Narazie solidarni, większość gra na wypierniczenie trenera Albana,
Legia przegrywa z Zaglębiem 0-1pierwsza połowa.

Legii nikt się nie boi w ekstraklasie,tak samo jak nikt się nie boi
w premier league Mu.United druga przegrana z rzędu w lidze
tym razem z Watford na wyjeździe 1:3, trzecia zaś porażka rzędu
przegrali oczywiście z Feyenoordem w le 0:1.

Pogba ten chłopak się człapie po boisku, nie chce go hejtować
tak wcześnie jak robią to inni, ale w Juve to był zupełnie
inny zawodnik, czy liga Włoska zrobiła się aż tak strasznie słaba?
patrząc po występach zespołów poza Juve oczywiście
w Europejskich pucharach, to można tak wnioskować
jest Juve i dalej wielka przerwa, na marginesie gra dzisiaj
stara dama bardzo ciekawy mecz z Interem,

Pogba tak,,. świeci narazie tylko fryzurami w każdym meczu
inna, zupełnie jak model, ale do niego samego pretensji
mieć nie będę, bo cała drużyna gra podobnie jak za Van Gaala
Mourinho nie przywrócił jeszcze ducha walki, czasami
mi się wydaje że dawny Mou już nie wróci, jakby spadał
jego blask.

Wracając do Legii po tym meczu na pewno nastąpi zmiana trenera
ale kto będzie Chciał się złapać tonącego okrętu, ?
Przyszły trener mając w myślach mecze ze Sportingiem
i Realem w lm ,będzie trochę sparaliżowany perspektywom
kolejnych mega przegranych ,.

update : 0-2 Zagłębie karny po ręce Pazdana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 05:47 PM
Post: #4308
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja bym jeszcze dał szanse Hasiemu Big Grin

Źle ta Legia wygląda, ale mam wrażenie, że oni wcale nie grają po to, żeby zwolnić trenera. Ich po prostu więcej fizycznie na ten moment nie stać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 06:32 PM
Post: #4309
RE: Piłka nożna ogólnie
Co do Pogby - to co mi się rzuca w oczy to ustawienie - on gra na innej pozycji w ManU, bardziej z tyłu. Mourinho chce upchać wszystkie gwiazdy więc Pogba idzie do tyłu. A tak naprawdę powinien grać tam gdzie teraz Rooney. Ale Rooney jest nietykalny więc koło się zamyka.

Druga rzecz jest taka, że statystycznie nie wypada tak źle - przeglądałem statystyki bodajże do meczu z Man City włącznie i był w czołówce udanych dryblingów, kluczowych podań itd.

Trzecia sprawa - przyszedł za 105 milionów euro to wiadomo, że ludzie oczekują dużo. Tylko, że po pierwsze on nie będzie strzelał na zawołanie. Po drugie był przehajpowany, jak napisał jeden z moich kolegów "kibice ManU narzekają na Pogbę, bo myślą że w Juve był bogiem". A prawda jest taka, że Pogba był bardzo chimeryczny, miał mecze świetne a miał mecze miałkie. Jego główną wartością jest niski wiek jak na to co potrafi, a nie to co potrafi.
Nie pamiętam ani jednego meczu, żeby Juve nie szło i on wziął sprawę na własne barki.

No i sprawa czwarta, nakładająca się na inne - nowa liga, nowy trener, nowy zespół, nowa taktyka, nowe miejsce na boisku, nowy sposób gry - musi się przestawić i tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 07:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2016 08:25 PM przez Wietnam.)
Post: #4310
RE: Piłka nożna ogólnie
Hasi, Stevie Wonder lepiej by legie prowadził od niego

Aleksandar Vuković tymczasowym trenerem,.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016...z-nadwaga/

Kowal jak zwykle z grubej rury.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 227 gości