Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
01-06-2016, 08:06 PM
Post: #3311
RE: Piłka nożna ogólnie
Gość dobre wyniki z Anderlechtem robił, wicemistrzostwo, chyba przy mistrzu dwa lata temu też ręce maczał, więc na pewno lepsza to decyzja niż branie jakiegoś Pana Nikt z Polski.

No i co się rzadko zdarza, trener przychodzi trenować do Polski, a ja kojarzę go jako trenera. Jak dla mnie dobry ruch.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2016, 09:41 PM
Post: #3312
RE: Piłka nożna ogólnie
Polska - Holandia 1:2
Dziś to nie był mecz, w którym mieliśmy pięknie grać i wygrać 3:0 ale w obronie to był momentami jakiś kabaret. Taka gra na euro nie pozwoli odnieść sukcesu jakim byłby awans z grupy. Lepiej jednak przegrać dziś niż za półtora tygodnia z Irlandią Płn. Poza tym myślę ze reprezentacja nie zagrała na 100% swoich możliwości co jest jak najbardziej zrozumiałe. Niemcy dopiero co przerżnęli ze Słowacją także spokojnie, a media nie będą może pompować balonika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2016, 09:46 PM
Post: #3313
RE: Piłka nożna ogólnie
Też mam nadzieję, że ta momentami bardzo kiepska gra to pozostałość po ostrych treningach siłowych. Z drugiej strony się cieszę, że nie wygraliśmy tego meczu, co pomoże naszym piłkarzom zachować koncentrację w następnych, tych najważniejszych meczach. Tak to by mogli uwierzyć, że są Bóg wie kim. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2016, 09:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2016 09:57 PM przez Wietnam.)
Post: #3314
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak to by mogli uwierzyć, że są Bóg wie kim."

Tak jest @wilk,i zgadzam się też z Martinem że gra w defensywie to był dzisiaj
kabaret, za dużo motaniny. Pazdan załamywał.

Ale trzeba pamiętać że nasi też po raz pierwszy zagrali ze sobą od dłuższego czasu,
po sezonie klubowym, tragedii absolutnie nie ma, ale trzeba trochę poprawy
włożyć w naszą grę, mnóstwo strat, wolne tempo rozgrywania akcji,
dużo bałaganu, w poniedziałek z Litwą będzie o wiele łatwiej to tez
trochę morali sobie nasi podbudują, nie mamy drużyny na medale we
Francji, tu każdy trzeźwo myślący to wie, ale na trochę fajnych emocji
na pewno, brak wyjścia z grupy będę uważał jednak za katastrofe,
przegraliśmy dziś z Holandią jednak, która techniczne nawet po
odmlodzeniu składu, braku Robbena czy Van Persiegio jest
po prostu od nas lepsza,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2016, 10:42 PM
Post: #3315
RE: Piłka nożna ogólnie
Czemu Czerczesow zrezygnował z prowadzenia Legii?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2016, 12:08 AM
Post: #3316
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
To Legia zrezygnowała z Czerczesowa.

Co do meczu Polska - Holandia. Ja się zbytnio nie martwię. Gra do przodu nam zupełnie nie wychodziła, ale to jest zrozumiałe po treningu siłowym. Brak tego czucia piłki najlepiej było widać podczas dośrodkowań, które leciały, gdzie chciały. W tym aspekcie będzie lepiej z Irlandią Północną na 100%. Nieco bardziej zawiodłem się grą w obronie. Jak na moje, takie błędy w ustawieniu jak dzisiaj, nie są wynikiem ciężkim treningów, ale po prostu... nie wiem, złym dniem? Po prostu nie wypada, solidny reprezentacyjny obrońca nie ma prawa tak się zachowywać nawet po wybudzeniu o 2:00 w nocy. To mnie martwi, zgrania w tyłach w tydzień się nie poprawi. No i widać brak LO, ależ tutaj mamy wyrwę, to głowa mała...

Jeśli chodzi o laurki indywidualne. Pochwalić mogę Szczęsnego, może Cionka, który po wejściu zagrał naprawdę przyzwoicie, Jędrzejczyka po przejściu na prawą obronę... i to chyba wszystko. Reszta zagrała miernie. Słabiutki Pazdan, ale i tak mnie najbardziej rozczarował duet na ŚP Mączyński - Zieliński. Panowie byli pogubieni jak dzieci we mgle. Dramat. Promes potrafił ich jedną piłką ośmieszyć i zupełnie zgubić. Masa strat w środku pola (głównie Piotrka), brak powrotu do obrony, mało akcji zaczepnych w ofensywie. Nie chcę tutaj oczywiście nikogo krytykować ani wyżywać się na kimś, ale coraz bardziej martwi mnie to, że Piotrek z reprezentacji to o dwie klasę gorszy zawodnik niż ten z Empoli. Ale wierzę, że na Euro wypali!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2016, 12:27 AM
Post: #3317
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeszcze jedno zdanie o naszej drużynie,
brakuje mi cholernie braku oddawania strzałów z dystansu,
tego po prostu nie ma, nie ma tych pròb zupełnie, już od
kilku spotkań, a jak coś już nasi próbują to wychodzi to
bardzo mizernie, mieliśmy kiedyś ten element gry
na wysokim poźiomie, za czasów Krzynòwka który rozrywał śiatki
swoją geńialną lewą nogą,Kossowskiego czy Kałużnego,.
Milk jedynie swoją lewą nogą potrafi od czasu do czasu
zagrozić przećiwnikowi w ten sposób,
za dużo razy nasi, grają piłki wprost w odręb 16 metra,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2016, 07:12 AM
Post: #3318
RE: Piłka nożna ogólnie
Wracając do Czerczesowa - wiadomo coś więcej prócz oficjalnego bełkotu PRowego od Legii?

Bo dla mnie to trochę dziwne, że zatrudniają dobrego, ostrego fachowca, ten im daje dublet na 100lecie klubu (pal sześć o styl) a tutaj się z nim rozstają...
Zły znak przed LM.

Co do repry, to tylko znam wynik i jakieś tam skróty... szkoda że nie gramy od razu w pełnym składzie, który (być może / oby) wyjdzie na Irlandię - szczególnie brakuje Krychowiaka.

Mnie ciekawi drugi stoper, który ostatecznie zagra oraz czekam na Wawrzyniaka w pierwszym składzie Big Grin

Szczęsny chyba wygrał rywalizację o numer jeden w bramce, wolę Fabiańskiego ale nie zamierzam płakać - Wojtek też dobry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2016, 11:57 AM
Post: #3319
RE: Piłka nożna ogólnie
Najgorzej wypadł Pazdan. Najbardziej mnie rozczarował Zieliński. Najlepiej wypadł z całej drużyny Szczęsny, co dość sporo mówi o całym meczu. Obrona to była katastrofa ale mnie martwiło w tym meczu jeszcze coś. Momentami nie było totalnie pomysłu na grę, piłka jakby parzyła naszych graczy, brakowało tego odważnego, który by ruszył do przodu, bądź pomyślał, co dalej. Wystarczyło, że Holendrzy dobrze pokryli naszych graczy i zaczął się kłopot. Ale też jeszcze nie panikuję. Wink Zobaczę, jak to będzie w następnym meczu. Wtedy może w końcu już spanikuję na całego. Tongue Jednak oby nie. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2016, 11:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2016 11:16 PM przez Wietnam.)
Post: #3320
RE: Piłka nożna ogólnie
Według "Sky News" Ibrahimović podpisał roczny kontrakt z Manchesterem United.
szczegóły jeszcze nie są znane, ale mają zostać podane do wiadomości
w przeciągu dwóch dni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 151 gości