Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
06-06-2016, 04:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2016 04:42 PM przez Wietnam.)
Post: #3321
RE: Piłka nożna ogólnie
Skład na mecz z Litwą

Fabiański - Kapustka, Glik, Cionek, Wawrzyniak - Krychowiak, Błaszczykowski, Mączyński, Grosicki, Starzyński - Milik

Kapustka na prawej obronie, to tylko sparing ale czy nie wydaje się wam że na tydzień
przed pierwszym meczem Turnieju nasza obrona nie jest zgrana, zagrali ze sobą
od dłuższego czasu z Holandią i to z marnym skutkiem, obawiam się nieporozumien między
pracą defensywy,. z Irlandią

Edit: Kontuzja Pazdana
na niedzielnej gierce treningowej naderwał więzadło w kolanie. Na razie nie wiadomo, na ile poważny jest to uraz - poinformował na antenie Polsatu Sport Roman Kołtoń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 05:40 PM
Post: #3322
RE: Piłka nożna ogólnie
Słaby ze mnie zbawca piłki nożnej, ale Wystawił bym Salomona i Zielińskiego od początku.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 05:54 PM
Post: #3323
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak pierwsza połowa z Litwą? Oglądałem tylko końcówkę na streamie słabej jakości i wyglądało to tak średnio, jakby Polacy byli przemęczeni. Mam nadzieję, że nie jest to przetrenowanie. Że świeżość złapią dopiero na ostatni mecz w grupie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 06:00 PM
Post: #3324
RE: Piłka nożna ogólnie
Średnio jak na tle Litwy która przegrała tydzień temu z Łotwą,
próbujemy ale z marnym skutkiem, mieliśmy dwa kontrataki , jeden nawet
czterech na dwóch, i Polacy się gubili, a i Litwa miała swoje sytuację,
Cionek to nie jest zawodnik na pierwszy skład absolutnie, mam nadzieje
ze Nawałce nie przyjedzie do głowy wystawienie go w pierwszym składzie
na mecz z Irlandią,postawił bym na Salomona, .
Mam nadzieje ze Polacy w drugiej coś strzelą,bo co jak co, sparing
nie sparing, kontuzje nie kontuzje, będzie lekka żenada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 07:03 PM
Post: #3325
RE: Piłka nożna ogólnie
Po meczu z Holandią nie panikowałem. Teraz też ale to tylko dlatego, że opadły mi ręce i nawet mi się nie chce ich podnosić. To był smutny i żenujący mecz. Bardzo słaby, chyba jeden z najgorszych i to od bardzo, bardzo dawna, od czasów kadencji Smudy. Zdaje się, że Mistrzostwa to impreza, która przerosła kolejnego polskiego trenera i speców od przygotowania fizycznego. Jestem pesymistą i przewiduję, że nie wyjdziemy z grupy. Możemy będziemy się z kimś tłukli o 3 miejsce w grupie. Groźba 4, jak najbardziej realna. Piszę to z nadzieją, że się mylę ale waleczni Irlandczycy po prostu zajadą naszych wyspiarską ambicją i żelazną kondycją. Zresztą. Czekam na odrodzenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 07:27 PM
Post: #3326
Bug RE: Piłka nożna ogólnie
Skończy się jak zwykle. Z dużej chmury mały deszcz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 07:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2016 07:53 PM przez Wietnam.)
Post: #3327
RE: Piłka nożna ogólnie
Napisze tak, cudem możemy wygrać z Irlandią, w dupe dostajemy
od Niemców jak i od Ukrainy, która w dwóch towarzyskich meczach
z Romunią i Albanią, uczestnikami Euro strzeliła 7 bramek.

Jeszcze kontuzja Grośickiego

- Grosicki zszedł z dużym opatrunkiem na nodze. Oczywiście, opatrunek chłodzący staw skokowy. Jacek Jaroszewski powiedział, że musi to dokładnie obejrzeć. Może będą potrzebne jakieś badania. Nie wygląda to zbyt dobrze - relacjonował dziennikarz Polsatu Sport Marcin Feddek.

Grosicki zszedł z boiska z grymasem bólu w 77. minucie. Chwilę wcześniej ucierpiał w sytuacji z Edvinasem Girdvainisem. W jego miejsce trener wprowadził Sławomira Peszko. Jak się okazało, sytuacja nie wygląda zbyt różowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2016, 03:08 AM
Post: #3328
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale, za przeproszeniem, pierdolicie Big Grin Nie wiem, jak będzie na Euro, tego nie wie nikt. Ale skreślanie drużyny, stawianie nas poniżej takiej Irlandii Północnej czy nie dawanie szans z Ukrainą, po meczu towarzyskim drugim składem z Litwą to jest trochę kiepska sprawa.

Oczywiście, w naszej grze trudno doszukiwać się dobrych fragmentów, ale panikowanie jest zupełnie niepotrzebne. Jadąc na ostatnie duże imprezy dobrze wyglądaliśmy w sparingach. I jak wyszło? Wszyscy wiemy. Ja bym się bardziej martwił, gdybyśmy dziś imponowali formą.

Na koniec zadam pytanie. Czy jeśli sędzia podyktowałby dwa ewidentne karne dla nas i uznał bramkę samobójczą dla naszej drużyny (jakiś faul Peszki wzięty znikąd), to czy wasz optymizm byłby większy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2016, 07:28 AM
Post: #3329
RE: Piłka nożna ogólnie
Jestem dokładnie tego samego zdania co Kubala. Te mecze towarzyskie się zupełnie nie liczą. Oceniać kadrę będzie można po pierwszym meczu na EURO. Choć przyznam ze mam tez obawy ale nie ze względu na grę w meczach z Holandią i Litwą tylko dlatego ze pamiętam wszystkie udziały Polski na MŚ i ME od 2002 roku i zawsze kończyło się klapą.

Kto jest waszym faworytem do wygrania ME? Ja jeśli dziś miałbym wskazać jedną reprezentację to byłaby to Francja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2016, 10:18 AM
Post: #3330
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja tam mam wyjebane w piłkę, obejrzę z ciekawości. Nie ma co się spinać po meczach towarzyskich, przecież to jest sparing transmitowany w TV xD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości