Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Mormeck
15-11-2012, 03:45 PM
Post: #71
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Jestem ciekaw z kim Włodarczyk będzie walczył po walce z Mormeckiem. Mam nadzieję na walkę z Huckiem lub Lebiediewem. To by były niezłe walki.
15-11-2012, 03:50 PM
Post: #72
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Jeśli walka z Mormeckiem rzeczywiście się odbędzie (chociaż obstawiam, że zostanie odwołana), i Włodarczyk ją wygra (nie mam większych wątpliwości, iż tak właśnie się stanie), powinien potem zaliczyć obowiązkową obronę. Z kim? Obawiam się, iż WBC przyzna tytuł obowiązkowego pretendenta Fragomeniemu, lub zarządzi eliminator pomiędzy tym ostatnim, a Silvio Branco. W tej kategorii mogą robić co im się podoba, bo naprawdę poza Polską mało kogo to obchodzi. Zobaczymy, co zadecydują na konwencji, która już niedługo. Na poprzedniej zarządzili rewanż z Palaciosem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-11-2012, 09:30 PM
Post: #73
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Na razie walka z Mormeckiem nie będzie odwoływana, bo wcale nie jest pewna.

Bardzo prawdopodobne, że Włodarczyk dostanie niedługo jakiego starego Włocha na obowiązkową obronę. To są jajca, no ale cóż...

I tak dobrze, że Włodarczyk się nie dogadał z Tarverem, bo wtedy pewnie musiałby zwakować pas, a walczyliby o niego właśnie Fragomeni i Branco.

A wiecie, że w federacji WBC tylko 1 mistrz panuje dłużej na tronie od Krzysia? To Witalij Kliczko.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-11-2012, 09:44 PM
Post: #74
RE: Włodarczyk vs Mormeck
@Adammobp
To świadczy niestety o słabości tej kategorii. I o braku zainteresowania Sauerlanda tytułem tej konkretnej federacji (czy jakikolwiek jego zawodnik walczył o WBC w którejkolwiek kategorii?).

OPI2000 (firma promująca Fragomeniego, Branco i np. Spadę) ma z kolei wtyki u Sulaimana, więc możemy się takiego scenariusza spodziewać. Zawodników Dona Kinga w ścisłej czołówce nie widzę (Silgado chyba ma coś z nim wspólnego, ale jest dopiero 6), zatem padnie pewnie na Włochów.

Mormeck już jest w rankingu, więc jestem pewny, że toczą się zaawansowane negocjacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-11-2012, 10:09 AM
Post: #75
RE: Włodarczyk vs Mormeck
... no rozmowy chyba bardzo zaawansowane, bo przecież pisano że już kontrakt podpisany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-11-2012, 10:21 AM
Post: #76
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Nie wierz wszystkiemu, co się pisze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-11-2012, 10:25 AM
Post: #77
RE: Włodarczyk vs Mormeck
czyli bokser.org nie jest wiarygodnym źródłem ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-11-2012, 10:31 AM
Post: #78
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Dzisiejszy Przegląd Sportowy:
"Negocjacje Mormecka z Włodarczykiem przedłużają się."

Mówi się, że walka może odbyć się nie we Francji, a w... Afryce.

Ja nie wierzę w takie informacje, dopóki nie zobaczę potwierdzenia od obu promotorów, a najlepiej konferencji prasowej z udziałem pięściarzy. Albo informacji, na kiedy takowa jest planowana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-11-2012, 02:24 PM
Post: #79
RE: Włodarczyk vs Mormeck
@Maynard

Sebastian Zbik był mistrzem WBC w średniej gwoli ścisłości.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-11-2012, 02:31 PM
Post: #80
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Zbik był zawodnikiem Universum. Czyli konkurencja. Szukaj dalej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości