Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Damian Jonak
16-09-2013, 04:12 PM
Post: #101
RE: Damian Jonak
(16-09-2013 04:03 PM)RedHawk napisał(a):  Smith za darmo pasa mistrzowskiego nie zdobył...
Ze Smitha był taki mistrz, jaki z Kaczyńskiego premier....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 04:29 PM
Post: #102
RE: Damian Jonak
Ale Bundrage takim dnem to nie był.
Podoba mi sie strasznie styl Cornelisua. Przyznam że ich walki nie widziałem. Wygrana Smitha była słuszna?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 04:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2013 04:49 PM przez Sander.)
Post: #103
RE: Damian Jonak
Smith jest bardzo nudny w ringu. Klincze, zapasy poparte średnimi umiejętnościami. Nikt mu tego sukcesu nie odbierze ale stracił pas szybko i to nie z jakąś dużą postacią. Walka z Bundrage była słaba, pełna klinczów. Do tego Cornelius zmagał się z rozciętym łukiem brwiowym, po drodze stracił punkt.
Ciężko powiedzieć jak umiejętnościami ma się do nich Jonak.

Wałka w walce Smith vs Bundrage nie było.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 06:03 PM
Post: #104
RE: Damian Jonak
Smith w walce z Moliną udawał Mayweathera Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 10:54 PM
Post: #105
RE: Damian Jonak
Przecież Jonak jest tragicznie słaby , nawet taki Ishe Smith to poziom jak nie dwa wyżej . Damian powinien spróbować zaatakować EBU, tu miałby szanse ,zawsze jakiś pas jest i hajsik też by się zgadzał Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 05:51 PM
Post: #106
RE: Damian Jonak
Jonaka należałoby po prostu z kimś sprawdzić. Choćby z jakimś europejskim średniakiem, jak Haroche Horta, Yengoyan lub De La Rossa. Naprawdę ciężko jest oceniać boksera, który walczył tylko z bumami i weteranami. Równie dobrze może być numerem 15 na świecie, jak i numerem 75.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 02:29 PM
Post: #107
RE: Damian Jonak
(17-09-2013 05:51 PM)Hugo napisał(a):  Jonaka należałoby po prostu z kimś sprawdzić. Choćby z jakimś europejskim średniakiem, jak Haroche Horta, Yengoyan lub De La Rossa. Naprawdę ciężko jest oceniać boksera, który walczył tylko z bumami i weteranami. Równie dobrze może być numerem 15 na świecie, jak i numerem 75.

Jednak do tego nie dojdzie , Damian będzie obijał bumów do końca kariery lub ewentualnej wypłaty życia =/

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 03:30 PM
Post: #108
RE: Damian Jonak
@Krychu
Jeśli będzie wypłata życia to i walka z kimś liczącym się a więc będzie sprawdzian Tongue
Swoją drogą wypłatą życia to pewnie byłaby dla niego kwota 50-60 tys złotych.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 03:48 PM
Post: #109
RE: Damian Jonak
@Sander
Albo wyjście po wypłatę jak to zrobił Cycuś

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 04:00 PM
Post: #110
RE: Damian Jonak
Wawrzyk nic więcej i tak nie mógł zdziałać.
Wychodząc po wypłatę czy po wygraną to on wypada z Powietkinem tak samo. Jak masz kłopoty po każdym przyjętym czysto ciosie to w boksie nic nie zdziałasz. Twardy łeb to podstawa by móc myśleć o czymkolwiek. Jonak to walczak. Kto wie może z Proksą by go skonfrontować?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości