Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Damian Jonak
01-10-2013, 10:36 AM
Post: #121
RE: Damian Jonak
Jonak bliski walki z Sergio Martinezem! nowy król wagi średniej nadchodzi!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 10:57 AM
Post: #122
RE: Damian Jonak
A zaraz po tym Golovkin? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 02:16 PM
Post: #123
RE: Damian Jonak
@RedHawk

A w jakiej grze to ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 02:24 PM
Post: #124
RE: Damian Jonak
Pewnie DiBella się z nim skontaktował, tak samo jak z 30 innymi potencjalnymi kandydatami, ale ostatecznie i tak HBO musi rywala zaakceptować, a raczej nie będą zachwyceni perspektywą walki Sergio z jakimś "Dżonakiem" z junior średniej.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 04:52 PM
Post: #125
RE: Damian Jonak
Taka walka to byłoby święto dla naszego boksu ale jest to jednak opcja mało prawdopodobna. Martinez zostałby mocno skrytykowany za wybór no-name'a z Polski nie mówiąc o potrzebie zgody HBO na taki pojedynek.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 06:15 PM
Post: #126
RE: Damian Jonak
(01-10-2013 02:16 PM)Pakman napisał(a):  @RedHawk

A w jakiej grze to ?

Hahahaha. Dobre.

Wątpie żeby do tego doszło. Mimo pozycji Jonaka w rankingach Damian nigdy nie był brany pod uwagę przez czołówkę. Telewizja i szerszy świat bokserski raczej tego nie kupi z kolei Polska zrobi z Jonaka jakąś gwiazde która walczy z królem wagi średniej.

O ile Martinez ma stoczyć ostatnią walke i skończyć kariere to wybór ten jest dla niego jak najbardziej korzystny ale nie w sensie sportowym.
Niech sie dzieje co chce.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 01:24 AM
Post: #127
RE: Damian Jonak
A ja sądzę źe o ile faktycznie jest coś na rzeczy to do walki dojdzie. Martinez potrzebuje rywala na przetarciektóry ma wysoko notowane nazwisko a jednocześnie stanowi niewielkie zagroźenie.
Same szanse Jonaka? Rok temu powiedziałbym że zerowe, ale niewiadomo jakim bokserem jest teraz Martinez. Teraz daję Jonakowi 15% szans. Nikt nie wie na co Jonaka stać a jakis tam potencjał widać. Moźe zaskoczy? Dla mnie nawet jak przegra to ważny będzie styl. Jeślu zawalczy jak Wawrzyk będę rozczarowany, ale jeśli choć przez chwilę stworxy zagroźenie i stoczy w miarę wyrównanà walkę będę bardzo zadowolony i oznaczać będzie wreszcie jakieś perspektywy w Ameryce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 08:55 AM
Post: #128
RE: Damian Jonak
Wysoko notowane nazwisko Wink? Co to w ogóle znaczy?

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 10:31 AM
Post: #129
RE: Damian Jonak
To, źe Damian jest wysoko w rankingach i Martinezowi nie zostanie zarzucone, że walczy z byle leszczem. Toż to przecież czołówka bokserów jeśli chodzi o rankingi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 10:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2013 10:38 AM przez Mastrangelo.)
Post: #130
RE: Damian Jonak
(02-10-2013 10:31 AM)kubala1122331 napisał(a):  To, źe Damian jest wysoko w rankingach i Martinezowi nie zostanie zarzucone, że walczy z byle leszczem. Toż to przecież czołówka bokserów jeśli chodzi o rankingi.
Oj gwarantuje Ci, że zostanie(a raczej zostałoby). Poza tym Jonak to
A) Może i czołówka rankingów, ale kategorii JUNIOR średniej, a nie średniej.
B) Fani to nie idioci i dobrze wiedzą jak bezsensowne są rankingi prowadzone przez federacje, więc to że ktoś jest wysoko w rankingu Jose Suleimana, czy Gilberto Medozy nie będzie dla nich nic znaczyć, a już tym bardziej dla HBO które nie wiem czy pamiętasz nie zgodziło się parę lat temu na walkę Martineza z nr.1 WBC i obowiązkowym pretendentem - niepokonanym Sebastianem Zbikiem.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości