Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołota vs Saleta
19-02-2013, 05:20 PM
Post: #181
RE: Gołota vs Saleta
(17-02-2013 07:45 PM)Adammobp napisał(a):  A więc może się nie opłacić... Przyczyna więc wydaje się taka - zbyt wysoka gaża Gołoty (mówiło się ok. milionie złotych) + fiasko PPV. Ale co tam dla Polsatu, oni sobie mogą pozwolić na lekkie dołożenie do interesu Big Grin
(17-02-2013 07:32 PM)RSC-2 napisał(a):  Jest wiele symptomów, że z kasą jest coś nie tak i renegocjacja kontraktów jest realna.
Oficjalnego info nie ma. Ale dziennikarze coś wywęszyli.
Pamiętacie, jak wkleiłem tutaj wypowiedź Andrzeja z konferencji, kiedy stwierdził, że "pan Kmita chce dobrej walki, ale nie chce płacić"? Jak się okazuje, to może być szczera prawda ;D

A już co do strony sportowej tej gali, to na ten moment zapowiada się dość przeciętnie i na pewno nie jest to gala na PPV. Owszem, jest parę ciekawych walk (Izu - Rusiewicz czy Świerzbiński - Sulęcki), ale czy są one warte 40 zł?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 05:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2013 05:40 PM przez RSC-2.)
Post: #182
RE: Gołota vs Saleta
Tu nie chodzi o cenę PPV

Obsada beznadziejna.
Wyjdzie do ringu 2 starych dziadków i myślą że gadaniem w jakiej to oni są formie zachęcą naiwniaków do oglądania.

Trochę poudają ,że walczą, połażą po ringu potem może symulacja jakiejś kontuzji ,może cios nieprzepisowy i myślą ,że zainkasują kasę od naiwnych widzów .
Polacy już wiedzą z czym się je boks zawodowy i nie są tacy naiwni ,aby płacić za wszystko co im się wciśnie. Saleta i Gołota to sobie mogą walczyć na festynie po dożynkach, a nie na PPV.
Kogo może taka walka interesować? Chyba tylko „kaptura”.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 05:49 PM
Post: #183
RE: Gołota vs Saleta
@RSC-2
Wiem, że w przypadku płac Gołoty i Salety nie chodzi o cenę PPV.

Wspomniałem o tym z innego powodu, nie związanego z gażami dwóch głównych (i emerytowanych) bohaterów tej gali. Mianowicie chodzi mi o to, że gala zapowiada się co najwyżej przeciętnie, a "żądają" za nią 40 zł, co dla mnie jest grubą przesadą. W ostatnim czasie zmieniłem swoje zdanie odnośnie systemu "Per Pej Wiu" i jeśli ktoś oferowałby mi profesjonalną galę z ciekawymi walkami w których można być pewnym o poziom sportowy widowiska (nawet w Polsce to jest możliwe. Hipotetycznie gala z takimi na przykład walkami: Szpilka - Zimnoch, Sęk - Głażewski, Adamek - Wach i Włodarczyk - Masternak) to zapłaciłbym. Ale za ten Polsat Boxing Night? Ta gala moim zdaniem jest po prostu nie warta tych pieniędzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 06:27 PM
Post: #184
RE: Gołota vs Saleta
@Szakal
Pełna zgoda.
Jako nabywca masz prawo nie zapłacić.
Sprzedający ma prawo dokonać wyceny według własnych kryteriów.

Czy cena odpowiada rzeczywistej wartości produktu dowiemy się niebawem.
Albo nigdy się nie dowiemy.
Istnieje jeszcze coś takiego jak „dumping” na co Polsat może sobie pozwolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-02-2013, 12:30 PM
Post: #185
RE: Gołota vs Saleta
KILKU ZNAJOMYCH ZREZYGNOWAŁO Z WYJAZDU NA WALKĘ GOŁOTA-SALETA I MAM 7 BILETÓW DO ODSPRZEDANIA PO CENIE NOMINALNEJ CZYLI 60 ZŁ/SZT.
MIEJSCA W SEKTORZE 516 RZĄD 2 ORAZ 509 RZĄD 4.
KONTAKT TEL: 534-541-913
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-02-2013, 08:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2013 07:34 PM przez Adammobp.)
Post: #186
RE: Gołota vs Saleta
Felieton Kmity
http://www.polskatimes.pl/artykul/764213...l?cookie=1

Jest o Gołota vs Saleta, ale i o Adamku.

Trochę mnie to dziwi, że Kmita sobie pozwala na tak śmiałe wypowiedzi, ale z punktu widzenia kibica to bardzo fajnie przeczytać takie wypowiedzi prosto z mostu.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-02-2013, 09:58 PM
Post: #187
RE: Gołota vs Saleta
może ktoś wie jak idzie sprzedaż PPV?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2013, 04:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2013 04:37 PM przez RSC-2.)
Post: #188
RE: Gołota vs Saleta
Dziwne .

Polskie firmy bukmacherskie wycofały walkę Gołota –Saleta z zakładów [albo jej w ogóle nie umieściły]
Odwiedziłam dzisiaj trzy firmy i w żadnej z nich nie mogłem postawić zakładu.
To daje wiele do myślenia.

Osobiście chciałem postawić na remis. Bo na remisie można najlepiej zarobić i jest on najbardziej realny.
Ale czyżby oprócz mnie jeszcze ktoś inny o tym wiedział?
Czy to raczej zbieg okoliczności?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2013, 04:50 PM
Post: #189
RE: Gołota vs Saleta
RSC-2
Nie wiem z jakich stronek korzystasz ale na Unibet czy bet-at-home mają tą walkę normalnie w ofercie.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2013, 05:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2013 05:11 PM przez RSC-2.)
Post: #190
RE: Gołota vs Saleta
Nie chodzi o strony internetowe.

Może i na stronach mają w ofercie. Nie wiem.

Ale osobiscie u buka nie przyjmują zakładów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości