Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsi bokserzy Skandynawii
19-04-2017, 02:42 PM
Post: #11
RE: Najlepsi bokserzy Skandynawii
Szwecki ćiężki Otto Wallin (17-0, 11 KOs) o którym napisał już @ Hugo, w sobotę w swoim kraju zmierzy się
o pas WBA Continental z Włochem Gianlucą Mandrasem (12-4, 5 KOs)

Ostatni pojedynek Wallin stoczył w grudniu ubiegłego roku z dobrze znamym Journeymanem Zumbano Love'm.
wygrywając zdecydowanie na punkty.

Warunki szwed ma dobre, nie widziałem jeszcze jego walki, a walczył na galach w Niemczech
które często oglądam.

Jeden ciężki "Granat" Big Grin już szwedom nie wypalił ostatnio doznając szoku z Dimitrenką, co myślisz @Hugo
na temat tego Wallina teraz od twojego ostatniego postu wyżej. ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 03:20 PM
Post: #12
RE: Najlepsi bokserzy Skandynawii
Widziałem jego dwie walki, no z tej mąki to raczej chleba nie będzie Tongue Pewnie @Hugo rozpisze się bardziej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 03:41 PM
Post: #13
RE: Najlepsi bokserzy Skandynawii
Widziałem jego kilka pojedynków i mocno się zdziwię, jeśli jakoś zabłyśnie w dzisiejszej HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 06:15 PM
Post: #14
RE: Najlepsi bokserzy Skandynawii
Tak, jak kubala i redd, jestem zdania że Wallin to nic szczególnego poza warunkami fizycznymi. W przeciwieństwie do Granata, on nawet nie dysponuje silnym ciosem. Boksował i wygrywał z leszczami, ale polegnie na pierwszym lepszym solidnym średniaku. Z Mandrasem zapewne wygra, bo Włoch to już całkiem dolny sort. Ciekawostką jest, że 3 ostatnie walki Mandras stoczył z tym samym przeciwnikiem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 06:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2017 06:25 PM przez Wietnam.)
Post: #15
RE: Najlepsi bokserzy Skandynawii
@Hugo, ciekawe.

Widocznie nie ma we Włoszech bumów na zamówienie Tongue bo zapewne nie była to słynna trylogia gdzie we Włoszech
płacili grube siano za ppv. Wink


Cóż czytałem w zagranicznej prasie ze Szwedzi z tym Wallinem wiążą wielkie nadzieje, nazwany został nawet
bohaterem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 01:21 PM
Post: #16
RE: Najlepsi bokserzy Skandynawii
Walka Otto Wallina dzisiaj na kanale fightklub. Na gali będzie walczyć również Mikaela Lauren rywalka kontuzjowanej
Piątkowskiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości