Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Mayweather na punkty 26.67% 4 26.67%
Mayweather przed czasem 53.33% 8 53.33%
Conor na punkty 0% 0 0%
Conor przed czasem 6.67% 1 6.67%
Będzie remis 13.33% 2 13.33%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs McGregor
08-09-2017, 06:29 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2017 06:32 AM przez Krzych.)
Post: #521
RE: Mayweather vs McGregor
(05-09-2017 04:34 PM)Hugo napisał(a):  @Tomasz
Chyba nie do końca zrozumiałeś, o co mi chodziło. Oczywiście agresywnie walczący bokserzy (np. Angulo, Kamegai, Brandon Rios, wcześniej Paweł Wolak) rzucają się do półdystansowej bójki ze świadomością, że będą inkasować jakieś tam ciosy przeciwnika, ale ważniejsze dla nich jest zadawanie i lokowanie własnych uderzeń. Mnie jednak chodziło o sytuację, w której pięściarz defensywnie walczący na dystans i cofający się przed nacierającym rywalem (czyli tak jak Floyd w początkowych rundach walki z McGregorem) świadomie inkasuje konkretny cios przeciwnika wymierzony z dystansu, chociaż mógłby się zasłonić lub zrobić unik. To właśnie sugerowali apologeci "genialnego" Floyda, którym w głowie się nie mogło się zmieścić, że "champion wszech czasów" zainkasował od bokserskiego nowicjusza więcej uderzeń, niż od Manny'ego Pacquiao. W ich mniemaniu mogło się to stać jedynie na skutek świadomego podtykania ryja pod uderzenia po to żeby walka zyskała na dramaturgii. Ja twierdzę, że niczego takiego nie było, a Floyd sporo zebrał, bo po pierwsze był tym razem w gorszej formie, a po drugie McGregor w ofensywie pokazał spory talent do boksu.

Mieszanka słabszej formy, wieku, podejścia do walki z przymrużeniem oka i tak dalej. Nikt specjalnie nie podkłada głowy pod ciosy, bez przesady. To na pewno był najgorszy Floyd jakiego można sobie wyobrazić i walcząc w taki sposób nie wygrałby żadnej większej walki w ostatnich latach, ani z Canelo, ani z Pacquiao, Maidana by go chyba zabił gdyby Floyd tak szedł w niego jak w McGregora i tak fatalnie się przy tym bronił. Ile w tym było faktycznej walki, a ile celowego przyjęcia takiego stylu żeby walka jakoś wyglądała to już inna kwestia, ale nikt specjalnie głowy pod ciosy nie podkłada, tym w walce której nie może przegrać bo cały jego dorobek sportowy legnie w gruzach.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2017, 10:29 AM
Post: #522
RE: Mayweather vs McGregor
"Telewizja Showtime była zadowolona ogłaszając, że przekaz PPV pięściarskiego show pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr i Conorem McGregorem wykupiło 4,6 mln kibiców. To dobra wiadomość. Zła (dla TV) to podany w poniedziałek i opisywany na stronie „Forbes’a” fakt, że nielegalnie na świecie walkę oglądało... PRZYNAJMNIEJ 132 miliony widzów! Także nad Wisłą...

VFT Solutions, firma specjalizująca się w tropieniu pirackich przekazów telewizyjnych podała szczegóły badań związanych z przekazem gali z 26 sierpnia w Las Vegas. Według firmy, tylko na twitterowym Periscope, Facebook Live oraz YouTube Live działało podczas pojedynku 6,977 pirackich streamów docierających do 132 milionów odbiorców. Z grafiku VFT Solutions wynika, iż 42 procent odbiorców nielegalnych streamów było w USA, choć Stany Zjednoczone stanowią zaledwie osiem procent populacji internetowej świata. Taka statystyka oznacza, iż w najlepszym razie trzykrotnie więcej widzów (zakładając, że na jedne legalnie wykupione PPV przypadało trzech widzów) wolało oglądać za darmo niż płacić 99,99 dolara za PPV w USA czy 30 dolarów za ten sam przekaz w Wielkiej Brytanii. W najgorszym wypadku było to 9 do 1.

VFT śledzi nie tylko liczbę oglądających nielegalny przekaz, ale także jego źródła. Z załączonej do materiału grafiki wynika, że sporo oglądających nielegalne streamy było w Polsce, ale to na Florydzie i na Wschodnim Wybrzeżu (w USA) oraz na terenie Zachodniej Europy i w Wielkiej Brytanii było najwięcej udostępniających darmowy przekaz piratów. I wreszcie najważniejsza część raportu: 132 miliony obejmuje tylko trzy badane media społecznościowe. VFT nie śledziło innych mediów społecznościowych poza YouTube, Facebook i Twitter, a także stron internetowych specjalizujących się w nielegalnych przekazach programów na żywo. Ile trzeba dodać? 10? 20 dodatkowych milionów?"

Źródło: Przemek Garczarczyk/polsatsport.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2017, 03:23 PM
Post: #523
RE: Mayweather vs McGregor
Wykup 4.6 mln PPV nie jest żadnym wskaźnikiem i nie można go porównywać do innych walk.

Większość walk jest w PPV w zaledwie kilku krajach a bardzo dużo krajów puszcza walkę w otwartym kanale.

Tym razem było iczeczej
Walkę Mayweather- McGregor zakodowało zdecydowanie więcej stacji.
I dlatego wynik wykupu jest duży
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2017, 05:03 PM
Post: #524
RE: Mayweather vs McGregor
Ten wynik 4.6 mln jest tylko liczony dla Ameryki, łącznie z UK i innymi regionami będzie ponad 6 milionów.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2017, 05:17 PM
Post: #525
RE: Mayweather vs McGregor
Jesteś tego pewny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2017, 06:45 PM
Post: #526
RE: Mayweather vs McGregor
https://www.bloodyelbow.com/2017/9/6/162...c-mma-news

4.6 mln nie uwzględnia barów oraz krajów z poza Ameryki Północnej.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2017, 03:31 PM
Post: #527
RE: Mayweather vs McGregor
W linku który podałeś jest inaczej niż Ty piszesz.

[Ale ja nie znam angielskiego więc coś nie tak przetłumaczyłem.]

Ale dalej się upieram ,że jest tak jak ja napisałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2017, 05:19 PM
Post: #528
RE: Mayweather vs McGregor
"Wygląda na to, że walka pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a Conorem McGregorem (0-1) nie pobije rekordu PPV. Według nieoficjalnych informacji dostęp do niej wykupiło w Stanach Zjednoczonych 4,4 miliona abonentów."

Informacja, z głównej. Chyba z twoim angielskim nie jest tak świetnie. Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2017, 05:40 PM
Post: #529
RE: Mayweather vs McGregor
Nie będę się z Tobą sprzeczał.

Myślę że na głównej też nie są rzetelni

Ja opieram się na tym co pisze Showtime

[Ja nie znam w ogóle angielskiego]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2017, 07:23 PM
Post: #530
RE: Mayweather vs McGregor
Espinoza twierdził ponad tydzień temu, że sprzedali w USA około 4.5 miliona.

Jak masz jakieś informacje to się z nami podziel.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości