Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Mayweather na punkty 26.67% 4 26.67%
Mayweather przed czasem 53.33% 8 53.33%
Conor na punkty 0% 0 0%
Conor przed czasem 6.67% 1 6.67%
Będzie remis 13.33% 2 13.33%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs McGregor
29-08-2017, 04:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2017 04:12 PM przez Wietnam.)
Post: #511
RE: Mayweather vs McGregor
(27-08-2017 06:08 AM)kuba33596 napisał(a):  Ogólnie na pewno Mcgregor może być z siebie zadowolony. Przede wszystkim fakt że walkę zaczął od 3-0 po 3 pierwszych rundach. Ciężko jednak nie odnieść wrażenia, że tak jak cała otoczka tak i sama walka to taka jedna wielka szopka. Ktoś kto oglądał walki Mayweathera ten wie, że nie pokazał on nawet najmniejszej części swoich umiejętności. Szczerze to przynajmniej na to liczyłem a zobaczyłem Floyda cały czas ganiającego za Mcgregorem czego już w ogóle bym się nie spodziewał. Tak czy siak spodziewałem się czegoś nawet gorszego, więc jestem umiarkowanie zadowolony.

(29-08-2017 04:09 PM)KrychuTMT napisał(a):  Pacman i nokaut xDDD

To samo można powiedzieć o Floydzie, od czasu nie przepisowego ko na Ortizie nie znokutował nikogo,
aż do Conora Wink Pacman byłby z Conorem bardziej
agresywny niż Floyd więc ko byłoby szybciej niż
w 10 rundzie. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2017, 05:20 PM
Post: #512
RE: Mayweather vs McGregor
KO na Ortizie było przepisowe. Jakby nie było to walka byłaby NC/DQ.

Nadrobiłem walkę. W sumie nie ma za bardzo co pisać. Conor wypadł lepiej niż myślałem, ale że myślałem że to będzie takie 2/10 to nie sztuka. Daleki jestem od posądzeń o ustawkę. Raczej Floyd wyszedł się dobrze bawić, dał się wyszumieć rywalowi w pierwszych rundach (które wszystkie przegrał) a potem pół-poważnie zaczął przechodzić do ataku. Fajnie było zobaczyć Mayweathera z podwójną gardą na oczach pchającego się do Conora. Te młotki pełne zawahań u Irlandczyka też na plus.

Koniec końców wyszło jak większość myślała. Brawo dla obu Panów, żeby tak łatwo zarabiać taki hajs to trzeba umieć. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2017, 11:19 AM
Post: #513
RE: Mayweather vs McGregor
Dana White palnął, że walka sprzedała 6.5 miliona PPV. Jeśli to prawda to ten rekord chyba nigdy nie zostanie pobity, a Conor to większa gwiazda niż ktokolwiek się spodziewał. Nabrać tyle ludzi na zapłacenie 100 dolarów to czysty geniusz.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2017, 12:44 PM
Post: #514
RE: Mayweather vs McGregor
Wracając do poprzedniej dyskusji, przypomniałem sobie że Lucas Browne miał karierę w MMA. Nawet walczył z przyszłym mistrzem Danielem Cormierem, ale nie mogłem znaleźć video.

"In 2010 Daniel cormier TKO'd Lucas "Big Daddy" Browne with punches in XMMA fight league. Who is Lucas Browne? For those of you who follow boxing, Lucas Browne is an undefeated heavyweight who recently won the WBA heavyweight title after stopping Ruslan Chagaev in the 10th round. (Browne was stripped shortly after for a failed drug test in which he tested positive for clenbuterol) Lucas Browne also had his first pro MMA fight one month before his first pro boxing fight."
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2017, 01:07 PM
Post: #515
RE: Mayweather vs McGregor


Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 03:27 PM
Post: #516
RE: Mayweather vs McGregor
Nie było ustawki, po prostu Conor jest bardzo szybki,duży i ma świetny timing a Floyd podobnie jak Kliczko w walce z Furym zdziwił się troche gdy musiał nagle walczyć z zawodnikiem o tak niekonwencjonalnym stylu.Floyda trafiał przede wszystkim ten bardzo szybki lewy prosty.
Nie zgodzę się natomiast z Hugo że bokser nigdy nie inkasuje ciosów których mógłby uniknąć, według mnie Kamegai,Angulo, przyjmują wiele takich uderzeń ,jednak oni świadomie płacą tę cenę by wywierać pressing na rywalu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 04:34 PM
Post: #517
RE: Mayweather vs McGregor
@Tomasz
Chyba nie do końca zrozumiałeś, o co mi chodziło. Oczywiście agresywnie walczący bokserzy (np. Angulo, Kamegai, Brandon Rios, wcześniej Paweł Wolak) rzucają się do półdystansowej bójki ze świadomością, że będą inkasować jakieś tam ciosy przeciwnika, ale ważniejsze dla nich jest zadawanie i lokowanie własnych uderzeń. Mnie jednak chodziło o sytuację, w której pięściarz defensywnie walczący na dystans i cofający się przed nacierającym rywalem (czyli tak jak Floyd w początkowych rundach walki z McGregorem) świadomie inkasuje konkretny cios przeciwnika wymierzony z dystansu, chociaż mógłby się zasłonić lub zrobić unik. To właśnie sugerowali apologeci "genialnego" Floyda, którym w głowie się nie mogło się zmieścić, że "champion wszech czasów" zainkasował od bokserskiego nowicjusza więcej uderzeń, niż od Manny'ego Pacquiao. W ich mniemaniu mogło się to stać jedynie na skutek świadomego podtykania ryja pod uderzenia po to żeby walka zyskała na dramaturgii. Ja twierdzę, że niczego takiego nie było, a Floyd sporo zebrał, bo po pierwsze był tym razem w gorszej formie, a po drugie McGregor w ofensywie pokazał spory talent do boksu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 05:28 PM
Post: #518
RE: Mayweather vs McGregor



Cała walka z komentarzami na żywo z bokserskiego reddita.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2017, 09:17 AM
Post: #519
RE: Mayweather vs McGregor
@Hugo
W takim razie pełna zgoda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2017, 07:28 PM
Post: #520
RE: Mayweather vs McGregor
https://www.mmafighting.com/2017/9/7/162...ppv-record

Rekord PPV na wyspach ponad 1 mln, dla porównania MayPac zrobiło 700k.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości