Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
23-09-2013, 09:46 AM
Post: #61
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Tak sie tylko wydaje. w koszulce wygladam bardzo nornalnie. moge wieczorem wrzucic pare zdjec. Na tym zdj moglem tak po prostu wyjsc ale to kwestia dobrego naswietlenia i perspektywy z jakiej zostalo wykonane zdjecie. perspektywa plus naswietlenie to 70% sukcesu;p a wlasciwie umiejetnosc znalezienia miejsca gdzie dobrze sie wyglada;d
Wazę 90 kg przy 182 cm wzrostu.
w lapie mam 42 cm a w kaltce piersiowej bez spiecia jakies 108 cm.
dzis juz tak krzyz mnie boli, ze odpuszcze sobie chyba na pare tygodni, miesiecy silke.
a mialem plan zrobic 43 w lapie ale nic z tego ;(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 12:37 PM
Post: #62
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Crumb
No to szacuneczek, 15 miesięcy taka sylwetka... niektórzy ćwiczą po 2,5 roku i takiej formy nie mogą zrobić, jednak samo chodzenie na siłkę i pompowanie to nie wszystko, trzeba mieć wiedzę na temat dietetyki itd... Co do zdjęć, jak polecasz naświetlać pomieszczenie żeby zrobić zdjęcie z jak najbardziej widocznymi mięśniami?, tzn. zabawa cieniem itd. W ogóle jeżeli masz taką wiedzę w tym temacie to żal byłoby się nią nie podzielić, może napisz jakiś szczegółowy poradnik jak zacząć, co robić a czego nie, jak się odżywiać (ale nie tak żeby robić od razu kuchenne rewolucję), jak się wspomagać i czym (mam na myśli odżywki jakie polecasz. których NIE polecasz) , jakie suplementy-dietę powinien stosować ektomorfik, mezomorfik, endomorfik, jakie suplementy są wskazane dla danej grupy ludzi a jakie nie itd Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 01:14 PM
Post: #63
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Crumb

Propsy, w 15 miesięcy taka sylwetka to jest coś . Od jakiej wagi zaczynałeś ? Jesteś ekto/mezo czy może endo ?

@RedHawk

(23-09-2013 12:37 PM)RedHawk napisał(a):  @Crumb
jednak samo chodzenie na siłkę i pompowanie to nie wszystko, trzeba mieć wiedzę na temat dietetyki itd...

No to jest chyba oczywiste , sam trening to 1/3 sukcesu , reszta to szama i regeneracja Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 03:37 PM
Post: #64
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
zawodowi kulturysci wola odpuscic trening niz opuscic jakis posilek za dnia.
mam podobnie zreszta.
bylem ektomorfikiem i mialem same kosci. wieczorem wstawie zdj.
przez silownie, doete i inny tryb zycia moj organizm zmienil sie i teraz jestem mezomorfikiem.
wieczorem jak znajde czas to wszystko ladnie opiszęWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 05:56 PM
Post: #65
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(23-09-2013 03:37 PM)Crumb napisał(a):  bylem ektomorfikiem i mialem same kosci. wieczorem wstawie zdj.
przez silownie, doete i inny tryb zycia moj organizm zmienil sie i teraz jestem mezomorfikiem.

Ja sie urodziłem murzynem. Dziś jestem biały.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 05:57 PM
Post: #66
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Roy - Michael Jackson II Sad

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 06:10 PM
Post: #67
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
To było poniżej pasa Sander Tongue

miałem na myśli że nie ma takie czegoś jak transformacja z ekto w mezo Tongue.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 06:11 PM
Post: #68
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(23-09-2013 05:56 PM)RoyJonesJr napisał(a):  
(23-09-2013 03:37 PM)Crumb napisał(a):  bylem ektomorfikiem i mialem same kosci. wieczorem wstawie zdj.
przez silownie, doete i inny tryb zycia moj organizm zmienil sie i teraz jestem mezomorfikiem.

Ja sie urodziłem murzynem. Dziś jestem biały.

Propsy Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 09:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2013 09:30 PM przez Crumb.)
Post: #69
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
No to nasza rozmowa na tym etapie się kończy.
Bo tak w sumie to mogę powiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak "ekto", "mezo" i "endo"
A skąd wiesz kiedy jesteś endo a kiedy mezo? skąd w ogóle wiesz kim jesteś?

Ja wszystko na sobie przebadałem a Ty cokolwiek na sobie sprawdzałeś czy tylko to co wyczytałeś?
Ja ważąc jeszcze 72 kg baardzo chciałem przytyć bo miałem same kości.
Moje zapotrzebowanie wynosiło wtedy około 2300 kalorii w ciągu dnia a ja jadłem po 4-5 tysięcy kalorii. Teoretycznie powinienem tyć jak i w ciągu krótkiego okresu czasu powinienem roztyć się do ogromnych rozmiarów. Nie mogłem przytyć nawet kilogram. Dlaczego?
Bo byłem ektomorfikiem i pewnie musiałbym jeść nawet 6-7 tysiecy kalorii. Brat mi powiedział, że jak chce przytyć to na siłownię.
Wtedy zaczęła się moja przygoda z siłownią. Jadłem taką samą ilośc kalorii ale moje mięśnie tak się budowały dzięki tej nadmiernej ilości kalorii, że tyłem po 2 kg na tydzień. Potem po kilogram na tydzien aż doszedlem do takiego momentu, że ważyłem 94 kg i już nic nie szło. Zostawiłem siłownię, coś tam schudłem a mój organizm był już caaaałkowicie inny niż przed dwoma laty.
Teraz przy zapotrzebowaniu około 2900 kalorii dziennie wystarczy że zjem 3100-3200 kalorii i tyję bez problemu. Czy z siłownią czy bez...
Macie porównanie?
Będąc jeszcze ektomorfikiem jadłem ponad 2 tysiące kalorii w NADMIARZE i nawet pół kilo przytyć nie mogłem. Teraz wystarczy mi 200 kalorii więcej a ja tyję.
Są transformacje? Są a Michael Jackson i ja sam jesteśmy tego przykładami.

Jak się wstawia zdjęcia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 09:45 PM
Post: #70
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Podgląd>na dole ekranu Załączniki>Dodaj załącznik i gotowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości