Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
28-09-2013, 07:20 PM
Post: #271
RE: Kliczko vs Povetkin
Gdzie temat Steverson vs Cloud?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 08:23 PM
Post: #272
RE: Kliczko vs Povetkin
Im bliżej walki, tym większe szanse daję Powietkinowi. Szanuję Władimira, cenię jego podejście do tego co robi (zawsze przygotowany na 100%, kulturalny), ale chciałbym aby coś się zaczęło w HW dziać.
A przegrana Władzia na pewno dodała by królewskiej kategorii nieco kolorytu. Kliczko zdecydowanie jest faworytem, ale mam dziwne przeczucie, że Powietkin da sobie radę. Sam nie wiem czemu.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 08:25 PM
Post: #273
RE: Kliczko vs Povetkin
Z dnia na dzień coraz bardziej czekam na walkę , co jest pierwszy raz w życiu napalam się na walkę Kliczki. Chyba to przez to przeczucie , że Povietkin wygra Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 08:27 PM
Post: #274
RE: Kliczko vs Povetkin
Faktycznie Krychu ja też czekam na tą walkę coraz bardziej, ale jednak przed pojedynkiem z Hayemakerem emocje były większe...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 08:47 PM
Post: #275
RE: Kliczko vs Povetkin
Ja czekam bardziej na walkę Mastera. Główną pewnie też obejrzę, jak każdą inną walkę w wykonaniu braci Kliczko, ale nie spodziewam się zbyt wielu emocji... choć chciałbym się mylić. Mój stosunek do walki w każdym dniu jest odwrotnie proporcjonalny do waszego. Im bliżej pojedynku, tym mniejsze szansę daje Powietkinowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 09:24 PM
Post: #276
RE: Kliczko vs Povetkin
Czy walka Masternak vs Drozd będzie co-main eventem ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 08:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2013 08:10 AM przez RedHawk.)
Post: #277
RE: Kliczko vs Povetkin
@Pakman
Tak na prawdę na galach Kliczków nie ma co-main event'ów, no, ale walkę Masternak-Drozd za takową można uznać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 09:59 PM
Post: #278
RE: Kliczko vs Povetkin
Tak cholernie mnie kusi aby postawić na Povetkina. 7.50 kurs.
Postawiłbym na niego 50 zł. Wiem, że to pieniądze wyrzucone w błoto no ale jakaś nadzieje zawsze jest jednak - to nie Mormeck.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 07:58 AM
Post: #279
RE: Kliczko vs Povetkin
Z jednej strony licze na szybka wygrana Kliczki, z drugiej chcialbym zeby Povietkin zaprezentowal sie najepiej z pretendentow z ostatnich paru lat.
Ale nie chce zeby wygral, ktos kto mial takie problemy z Huckiem nie powinien mistrzowac w wadze ciezkiej (no chyba ze wygralby z Kliczko w kapitalnym stylu, ale...)


Podziwiam rozwazanie mozliwosci postawienia 50zl na Povietkina z Kliczko Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2013, 10:02 AM
Post: #280
RE: Kliczko vs Povetkin
Taki Povetkin jak byl momentami bity przez Hucka(przed walka tez widzialem opinie, ze tu MUSI byc czasowka na Marco, a kazdy inny wynik, to bedzie sensacja), slanial sie na nogach, oddychal przez rekawice, a mimo to pokazal jaja i serce. Co by bylo gdyby Wowa byl ledwo cieply, i tak przyjmowal jak Rosjanin... No wlasnie, moglaby byc powtorka z tych "przypadkowych" porazek

tak naprawde,nie rozumiem,gdzie i w czym tam zobaczyl jakiś wyjatkowy heroizm czy twardosc charakteru..sami Rosjanie na roznych forach w sieci i w youtube.ru takze z oburzeniem pisza pro to,jak ich Sachka nieustannie pochylając się do kultu przed bośniackim ,zwlaszsza w konce boju..kłaniając się jak przed jakims bożkiem..a po co ? moze dlatego,zeby nie otrzymac lupnia w glowe..?bardzo na to podobnie..Kliczko z 63 pojedynkow ma jesli ja nie myli jakis 3 porazki..(!)..I przy tym kazdy drugi rywal (glownie wsrod niggerow czyli murzynow ) opowiada przed bojem,ze rozwala tego falszywego,kartonnego czempiona i t.d i t.p..ze nie ma charakteru bojownika ,i t.p.. chcialbym czasami zapytac ich po boju -,, a po co nie poszedl znowu do walki ? Po co tak walczyl ? gdzie twoj zelazny charakter,wolia i t.p.Po co oddal temu Kliczkowi pole bitwy?,,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości