Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
29-12-2016, 01:18 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2016 01:20 AM przez Wietnam.)
Post: #4751
RE: Piłka nożna ogólnie
Prijović zdecydował.

Odchodzę. I mówię to w tym momencie po raz pierwszy. Moja misja w Legii jest już skończona.
Klub bardzo mi pomógł, ja pomogłem klubowi. Teraz nadszedł czas na rozstanie - powiedział w
rozmowie z "Super Expressem" napastnik Legii Warszawa Aleksandar Prijović.

http://m.legia.sport.pl/legia/1,139309,2...-jest.html

Legia bez Nikolićia i Prijovićia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2016, 01:56 PM
Post: #4752
RE: Piłka nożna ogólnie
Szkoda. Mógłby odejść dopiero latem.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2016, 09:05 PM
Post: #4753
RE: Piłka nożna ogólnie
A Legia nie chce puścić Prijovicia za marne (ich zdaniem) 1.5 mln euro i mamy lekki problem, bo Serb pewnie wzmocni w takim wypadku Legię II Warszawa.

Swoją drogą słabe zagranie ze strony Serba. Chłop ewidentnie nie ma głowy na karku. Nieraz zastanawiałem się, czemu, pomimo tak dużych umiejętności, nie zaistniał w poważnej piłce. Mamy odpowiedź. Gość trzy razy prosto kopnął piłkę i od razy sodóweczka uderzyła do głowy. Szkoda, ale cóż, taki charakter. Ja strasznie go cenię jako zawodnika, ale na miejscu Legii nie robiłbym gwiazdeczce za dużo problemów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2016, 09:09 PM
Post: #4754
RE: Piłka nożna ogólnie
(30-12-2016 09:05 PM)kubala1122331 napisał(a):  A Legia nie chce puścić Prijovicia za marne (ich zdaniem) 1.5 mln euro i mamy lekki problem, bo Serb pewnie wzmocni w takim wypadku Legię II Warszawa.

Swoją drogą słabe zagranie ze strony Serba. Chłop ewidentnie nie ma głowy na karku. Nieraz zastanawiałem się, czemu, pomimo tak dużych umiejętności, nie zaistniał w poważnej piłce. Mamy odpowiedź. Gość trzy razy prosto kopnął piłkę i od razy sodóweczka uderzyła do głowy. Szkoda, ale cóż, taki charakter. Ja strasznie go cenię jako zawodnika, ale na miejscu Legii nie robiłbym gwiazdeczce za dużo problemów.

Ale 1,5mln euro to naprawdę psie pieniądze za zawodnika, który strzelał bramki tak dobrym klubom. I to nie było zwykłe dostawianie nogi, tylko faktycznie tam popracował przy nich. No szkoda, że tak się zachowuje. Śmierdzi tutaj Kalu Uche'm. Jak ma fochnąć, to niech już Legia go opchnie, ale nie za mniej niż 2mln, bo 1,5mln to trochę frajerstwo. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2016, 09:12 PM
Post: #4755
RE: Piłka nożna ogólnie
No ja się zgadzam, dla mnie to zawodnik wart sporo więcej nawet od Nikolicia, ale z drugiej strony, jak ma psuć (podobno) fajną atmosferę w szatni, to może lepiej zarobić te 1.5 mln euro i nie ryzykować niesnasek w drużynie? Nie wiem, dobrze, że nie jestem prezesem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2016, 09:14 PM
Post: #4756
RE: Piłka nożna ogólnie
(30-12-2016 09:12 PM)kubala1122331 napisał(a):  No ja się zgadzam, dla mnie to zawodnik wart sporo więcej nawet od Nikolicia, ale z drugiej strony, jak ma psuć (podobno) fajną atmosferę w szatni, to może lepiej zarobić te 1.5 mln euro i nie ryzykować niesnasek w drużynie? Nie wiem, dobrze, że nie jestem prezesem Smile

Grałem w Football Managera, mówię Ci, w takim przypadku trzeba 2 miliony chociaż wyciągnąć.

Big Grin

Tym bardziej, że wg transfermarkt:
Umowa do: 30.06.2019
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2016, 10:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2016 10:02 PM przez Wietnam.)
Post: #4757
RE: Piłka nożna ogólnie
Oj te Chiny kuszą kasą oj kuszą Wink

Ronaldo odrzucił ofertę , proponowali za niego 300 mln , i zarobki 150 mln euro rocznie. ........
za dwa lata i tak ją przyjmie .

http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna...iano-ronal

A tu skład jednej z Chińskich ekip: Hebei Fortuna

http://pl.soccerway.com/teams/china-pr/h...gji/21563/

Niezła paka i trener Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2016, 10:22 PM
Post: #4758
RE: Piłka nożna ogólnie
Gdzie tam paka... 3 napastników spoza Azji, którym płacą krocie, a reszta jakieś karakany. XD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2016, 10:29 PM
Post: #4759
RE: Piłka nożna ogólnie
Odejście Bartosza Bereszyńskiego z Legii Warszawa jest już praktycznie przesądzone. 24-letni
obrońca w ciągu najbliższych kilku dni ma podpisać kontrakt z Sampodrią Genua. Mistrzowie
Polski na jego transferze zarobią około 2 mln euro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2017, 01:17 PM
Post: #4760
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia powinna Prijowica oddać do Zagłębia Sosnowiec.

Jak tam z drużyną zrobi awans to wtedy ....................

No właśnie co wtedy?

Wtedy tak jak Araka sprzedać do Ruchu i wtedy do spółki na pewno spuszczą ten klub z ekstraklasy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości